Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tuširate li se u teretani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Tuširate li se u teretani

    Ako se već tuširate u teretani onda se tuširajte u kupaćim gaćama. Mrzim tipove koji se prešetavaju goli.
    Već odavno ne idem u svlačionu jer mi je preodvratno vidjet da netko nema trunke srama se skinut pred ekipom. Fuj...

    Comment


    • #17
      Re: Tuširate li se u teretani

      ma najbolje bi bilo da se tuširaju u skafanderu
      zato i postoje svlačionice

      Comment


      • #18
        Re: Tuširate li se u teretani

        ahahahaha...moja teretana vam je podrum jedan, stara škola, ništa fensi ništa sprave (ima jedna traka koja radi samo utorkom i jedno biciklo koje ne radi), samo čelik ne znam ima li i toalet a kamoli tuš nema ni svlačionice za dečke, nego se presvlače u hodniku (ma nema vezeeee ) al mi je 3min od kuće i bruku jeftina
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • #19
          Re: Tuširate li se u teretani

          Originally posted by Megara View Post
          ahahahaha...moja teretana vam je podrum jedan, stara škola, ništa fensi ništa sprave (ima jedna traka koja radi samo utorkom i jedno biciklo koje ne radi), samo čelik ne znam ima li i toalet a kamoli tuš nema ni svlačionice za dečke, nego se presvlače u hodniku (ma nema vezeeee ) al mi je 3min od kuće i bruku jeftina
          Isti slučaj... Moja je u susednoj zgradi, u mesnoj zajednici... Nema klime, nema tuša... WC je zajednički sa strankama, tako da nema šanse da se bodeš pre treninga...
          Ali je dobra atmosfera i često je koristimo kao "sigurnu kuću" za muškarce...
          Last edited by Dača; 04-07-13, 17:33.
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #20
            Re: Tuširate li se u teretani

            moja opet potpuna suprotnost od vaše ono spaceshuttle kao one americke velike teretane svalcionice( sa ormaricima i kljucem ) i wc na visokoj razini higijena kao u bolnici svako malo ciste sa krpama i šta je najjace godišnju kartu sam platio 1000 kn i mogu ici koliko god puta želim tjedno ispada me da placam 83 kn mjesecno nzm jel ima još negdje nesto tako evo vam link teretane

            http://www.facebook.com/polleocityfitness?fref=ts
            Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

            Comment


            • #21
              Re: Tuširate li se u teretani

              Higijena kao u bolnici kazes? Hehe nema goreg mjesta za prati se nego u bolnici gde dnevno guzu opere 1000 zaraženih bolesnika a čiste se češkaju po hodnicima.

              Comment


              • #22
                Re: Tuširate li se u teretani

                Originally posted by Ant0ni0 View Post
                Ako se već tuširate u teretani onda se tuširajte u kupaćim gaćama. Mrzim tipove koji se prešetavaju goli.
                Već odavno ne idem u svlačionu jer mi je preodvratno vidjet da netko nema trunke srama se skinut pred ekipom. Fuj...
                Mi se onda nebi slagali

                Nema mi nista bolje nego kad se otusiram i presetavam se gol po svlacioni u nadi da netko otvori vrata i taman neka zenska prodje! Aaaaaaaaa koji adrenalin rush, dodje mi odmah da ih sve tam zašpricam

                On Topic: Uvijek se tuširam, jer se znojim ko dikobrazova guzica, a vjerujem da tako i smrdim

                Originally posted by Mamlaz View Post
                moja opet potpuna suprotnost od vaše ono spaceshuttle kao one americke velike teretane svalcionice( sa ormaricima i kljucem ) i wc na visokoj razini higijena kao u bolnici svako malo ciste sa krpama i šta je najjace godišnju kartu sam platio 1000 kn i mogu ici koliko god puta želim tjedno ispada me da placam 83 kn mjesecno nzm jel ima još negdje nesto tako evo vam link teretane

                http://www.facebook.com/polleocityfitness?fref=ts
                Prijatelju... bolnica.....apoteka.....
                Know the difference!
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #23
                  Re: Tuširate li se u teretani

                  a jeste cicije stvarno
                  Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                  Comment


                  • #24
                    Re: Tuširate li se u teretani

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    Mi se onda nebi slagali

                    Nema mi nista bolje nego kad se otusiram i presetavam se gol po svlacioni u nadi da netko otvori vrata i taman neka zenska prodje! Aaaaaaaaa koji adrenalin rush, dodje mi odmah da ih sve tam zašpricam

                    On Topic: Uvijek se tuširam, jer se znojim ko dikobrazova guzica, a vjerujem da tako i smrdim
                    Heheh, definitivno se nebi slagali što se tiče ovog!

                    Ako tebi tako paše samo daj, ali meni osobno je to stvarno odvratno. No, dobro, ne trebamo svi imati ista mišljenja.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Tuširate li se u teretani

                      Nema boljeg osjecaja od tusiranja poslije treninga
                      If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Tuširate li se u teretani

                        Mozda bih se i tusirao, ali ova nazovi teretana u koju idem nema ni wc a kamoli tuseve A i inace je losije opremljena, svega par sprava (lat, leptir, leg extension) i dosta gvozdja Tako da to obavim doma.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Tuširate li se u teretani

                          Teretana u koju idem nažalost nema tuševe. Ali ništa bolje od ledeno hladnog tuša nakon treninga. To dodatno poboljšava razmjenu tvari u opterećenom mišiću, krv ide prema unutra, moguće da znatno smanjuje upalu. Još je bolje kombinirati vruće - hladno par puta.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Tuširate li se u teretani

                            Originally posted by GruYsoN View Post
                            Nema boljeg osjecaja od tusiranja poslije treninga
                            normalno..
                            ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Tuširate li se u teretani

                              Ja se u pravilu, čim je malo hladnije, ni ne oznojim baš. Eventualno mi kod treninga nogu malo probije znoj, ali većinom sam suh skroz.
                              A kad je ljeto i kad se zbilja oznojim onda mi tuširanje isto nema smisla jer dok dođem pješke do doma, opet sam mokar ko prase.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X