Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rukavice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: RUKAVICE

    [attachment=0:1zs3id4i]franco.jpg[/attachment:1zs3id4i]
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: RUKAVICE

      E pa stvarno nemogu vjerovat koji ste vi amateri....
      Ajde se malo bolje zagledajte u dlanove ovi bb-a...
      Vidite nešta bijelo
      E pa to je kreč dragi moji bilderi....
      Iz toga razloga ne koriste rukavice, kreč im pomaže da im šipka ne klizi iz ruku!
      Oni takve utege dižu samo jedan put jer se radi o natjecanju a ne o vježbanju...
      Mislite da bi on to tako radio da s tom kilažom radi 4 serije od 4-6 ponavljanja!!!

      Oprostite ako se neko uvrijedio...
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #33
        Re: RUKAVICE

        Originally posted by igor
        E pa stvarno nemogu vjerovat koji ste vi amateri...
        Svi smo mi glupavi na ovom forumu, hvala bogu da si došao ti, SPASITELJ naš, ti si najprofesionalniji od najprofesionalnijih.


        Igore sinko, nemoj se tako pjeniti i vrijeđati jer nisi u pravu, a i da jesi onda to možeš reći i na ljepši način.
        Sad ću te ja naučiti koji je to bijeli prah s kojim oni mažu ruke, to je magnezij. Osim njih i gimnastičari mažu ruke s magnezijem.
        I još nešto za tebe profesionalca, samo idioti mažu ruke sa krečem ili vapnom, probaj pa ćeš vidjeti zašto.

        Nek se uvrijedi slobodno kome ovo smeta što sam rekao.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: RUKAVICE

          Originally posted by igor
          Mrtvo dizanje se radi sa težinama od 80-200kg
          Ovakve bedastoće izvaljuje profesionalac koji nije vidio teretane nego trenira kod kuće.
          A što ako sam ja vidio da čovjek radi mrtvo dizanje sa 210 kg ili 310 kg, treba mu reći da ne smije preći 200 kg zato što ti tako misliš?
          Vidimo svi da si prepametan dečko sa svojih 19 godina, ali nemoj nam više pomagati, idi maži ruke sa krečom i pusti nas na miru.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #35
            Re: RUKAVICE

            Originally posted by Krga
            Pisas s obucenim rukavicama!?!
            Yep al koristim samo vrhove prstiju di nema rukavica

            Originally posted by kelly
            Šta ti hvataš ljude za pišulinca, prvo sa rukavicama pa onda bez rukavica?
            hahahha malo si me usprd uvatija al nema veze a valjda si skuzija sta je pjesnik tija rec i objasnit Krgi



            Originally posted by sthooligan
            hm...kako da ti objasnim taj osjecaj
            Uopće me ne zanima taj osjećaj.

            ***** osjecaj
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #36
              Re: RUKAVICE

              sthooligan, moramo se malo i zezati...

              usput, nemoj spominjati cure sa malim grudima u negativnom kontekstu jer ako te uhvate naše cure sa foruma ne bih ti bio u koži...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: RUKAVICE

                HAhahahahaha...evo ovako Kely...

                Slažem se s tobom da se to ne naziva Kreč ali to sam samo izjavio jer izgleda tako...(baš kao kreč)

                Naravno da znam da šteti koži pa nisam od jučer!

                Ovo u vezi sa mrtvim dizanjem od 80-200kg sam napisao jer si tada još amater kada dižeš takve težine...
                Jesi pokušao dizati recimo 150 kg u mrtvom dizanju bez rukavica ili tog tkzv. magnezijevog praha...vjerojatno nisi

                Ja radim mrtvo dizanje sa 80-90 kg i več u trečoj seriji uteg počinje ispadati iz ruku! A ti ako si lola diži ga bez rukavica...

                Neznam više šta da ti kažem...
                Neke stvari shvačaš pre glupavo, mada imaš dosta godina!!!
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #38
                  Re: RUKAVICE

                  Originally posted by kelly
                  sthooligan, moramo se malo i zezati...

                  naravno uvijek za zezanciju

                  usput, nemoj spominjati cure sa malim grudima u negativnom kontekstu jer ako te uhvate naše cure sa foruma ne bih ti bio u koži...
                  pa nek se ne naljute to san uzea za primjer jer ono drugo mi je bilo gay To san pokusa objasnit opcenito gledano iz muskih ocija a inace ja prvenstveno vilom male grudi onako sportivo, nego velike
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #39
                    Re: RUKAVICE

                    Originally posted by igor
                    E pa stvarno nemogu vjerovat koji ste vi amateri....
                    E pa to je kreč dragi moji bilderi....
                    .
                    Ne znam zašto su ove rečenice prepune cinizma, sarkazma, ironije... nisam ih ja pisao.
                    Očito je da si jako prepotentan i bezobrazan lik koji se ne ustručava uvrijediti one koji ne misle kao ti.
                    Do prije pet minuta si mislio da je to kreč, ali sad sam te ja naučio što je to, trebaš mi zahvaliti.
                    Kad ti počne ispadati uteg, namaži znojave ruke krečom.
                    Tu si na forumu manje od 24 sata i već si uspio izvaliti mnogo gluposti i uvrijediti mnogo ljudi, samo naprijed.
                    I hvala bogu da nisam pametan kao ti...
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #40
                      Re: RUKAVICE

                      Meni ni rukavice ne pomazu kad 150 do 180kg utega pocne otvarati saku, jedino kaj mi kod toga pomaze su "gurtne". Rukavice nosim, kao sto sam vec rekao, jer mojoj zarucnici smetaju moje zuljave ruke. I stvarno od kad ih koristim, zuljevi su se lagano povukli...

                      Comment


                      • #41
                        Re: RUKAVICE

                        Originally posted by Krga
                        Meni ni rukavice ne pomazu kad 150 do 180kg utega pocne otvarati saku, jedino kaj mi kod toga pomaze su "gurtne". Rukavice nosim, kao sto sam vec rekao, jer mojoj zarucnici smetaju moje zuljave ruke. I stvarno od kad ih koristim, zuljevi su se lagano povukli...
                        Ma ne želim se svađat...evo ti primjer pa se sam uvjeri!!!
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #42
                          Re: RUKAVICE

                          Originally posted by igor
                          Originally posted by Krga
                          Meni ni rukavice ne pomazu kad 150 do 180kg utega pocne otvarati saku, jedino kaj mi kod toga pomaze su "gurtne". Rukavice nosim, kao sto sam vec rekao, jer mojoj zarucnici smetaju moje zuljave ruke. I stvarno od kad ih koristim, zuljevi su se lagano povukli...
                          Ma ne želim se svađat...evo ti primjer pa se sam uvjeri!!!
                          Ti tvrdiš da ako radiš mrtvo dizanje sa rukavicama da ti uteg neće kliziti tj. otvarati šaku, a Krga je rekao upravo suprotno od toga što ti tvrdiš i sad ti meni kažeš da Krga govori u tvoju korist???
                          Ili me zajebavaš ili si stvarno ograničen.

                          A ako nekome rukavice pomažu da ne dobije žuljeve neka ih nosi, to je OK, samo neki ljudi nose rukavice pa svejedno imaju žuljeve.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: RUKAVICE

                            Igore,laprdaš bedastoće.
                            Bijeli prah koji si vidio da se koristi je magnezij karbonat i služi za eliminaciju znoja tj služi da se ne kliže xy objekt u ruci.
                            Rukavice služe kao mehaničko ublažavanje pritiska i trenja na dlanu.
                            Dakle ovo su potpuno dva različita rekvizita za vježbanje i nemaju veze jedan s drugim.
                            Isto tako kazati da se mrtvo dizanje radi sa kilažama 80-200 kila je u najmanju ruku smiješno osobito meni koji radim mrtvo ipak sa malo više kila.
                            Svaka se vježba radi sa težinom prikladnoj toj osobi a ne sa fiksnim opterečenjem...
                            Jesi li ti ikada bio uopče u teretani?

                            Comment


                            • #44
                              Re: RUKAVICE

                              Originally posted by SlySter
                              Igore,laprdaš bedastoće.
                              Bijeli prah koji si vidio da se koristi je magnezij karbonat i služi za eliminaciju znoja tj služi da se ne kliže xy objekt u ruci.
                              Rukavice služe kao mehaničko ublažavanje pritiska i trenja na dlanu.
                              Dakle ovo su potpuno dva različita rekvizita za vježbanje i nemaju veze jedan s drugim.
                              Isto tako kazati da se mrtvo dizanje radi sa kilažama 80-200 kila je u najmanju ruku smiješno osobito meni koji radim mrtvo ipak sa malo više kila.
                              Svaka se vježba radi sa težinom prikladnoj toj osobi a ne sa fiksnim opterečenjem...
                              Jesi li ti ikada bio uopče u teretani?
                              Na ovoj sam temi ako se nevaram več naveo da se bb-om bavim samo kod kuče!
                              U teretani sam naravno bio nekoliko puta ali tamo se ne nalaze neki profesionalci koji mi mogu objasniti stvari koje me zanimaju, što je ujedno i razlog zbog čega sam na forumu!
                              Sve te stvari o kojima vi tulite su meni odavno jasne!
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment


                              • #45
                                Re: RUKAVICE

                                Mislim da bi bilo dobro da vi dežurni savjetnici stavite slike na forum kako bi ljudi znali od koga primaju savjet, a ne da iza ekrana sjedi žgoljo iz afganistana ili vreča masti direktno iz frižidera!

                                Ako se nevaram ima nas oko 300 registriranih, od toga samo 5 korisnika se usudilo postaviti svoje slike!
                                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                                Comment

                                Working...
                                X