Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rukavice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by igor
    Mislim da bi bilo dobro da vi dežurni savjetnici stavite slike na forum kako bi ljudi znali od koga primaju savjet, a ne da iza ekrana sjedi žgoljo iz afganistana ili vreča masti direktno iz frižidera!

    Ako se nevaram ima nas oko 300 registriranih, od toga samo 5 korisnika se usudilo postaviti svoje slike!
    Kelly je vec stavija slike, a Krgu i SlyStera imas na avataru koliko vidim
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #47
      Re: RUKAVICE

      A kaj ce ti moje slike, ja i onako ne izgledam kao BB-ovac.
      Ne znam cak niti jednu BB pozu zauzeti...
      I da, to je moja slika na avataru...

      Comment


      • #48
        Re: RUKAVICE

        Slika je na avataru ali tjelesno stanje pojedinca ne govori o njegovom znanju tek toliko.

        Comment


        • #49
          Re: RUKAVICE

          Originally posted by SlySter
          Slika je na avataru ali tjelesno stanje pojedinca ne govori o njegovom znanju tek toliko.
          Naravno, po Igorovoj logici bi Ante Kostelić trebao biti bolji skijaš od Ivice i Janice jer je on njihov trener itd.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #50
            Re: RUKAVICE

            E pa sad kad znam otprilike ko kako izgleda mogu znati kake ču dobiti savjete otprilike...
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #51
              Re: RUKAVICE

              Originally posted by kelly
              Naravno, po Igorovoj logici bi Ante Kostelić trebao biti bolji skijaš od Ivice i Janice jer je on njihov trener itd.
              Neznam kojom si logikom ovo dobio ali nije ni bitno!
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #52
                Re: RUKAVICE

                Originally posted by igor
                E pa sad kad znam otprilike ko kako izgleda mogu znati kake ču dobiti savjete otprilike...
                Znači netko tko ne izgleda ko bb nezna razliku između kreča i magnezija? Do bb izgleda dolazi se godinama. Ovo je forum, znači grupa zaljubljenika u sport koji međusobno razmjenjuju iskustva, savjete etc. Ne sjećam se da je na učljanjenju u forum pisalo da je obavezno biti BB sa barem 3 godine iskustva i 100 kila sa 10 bf. Većina ljudi ne izgleda tako i nemaju neku potrebu stavljat svoje slike na net da bi zadovoljili nekoga.

                Comment


                • #53
                  Re: RUKAVICE

                  [/quote]
                  Znači netko tko ne izgleda ko bb nezna razliku između kreča i magnezija? Do bb izgleda dolazi se godinama. Ovo je forum, znači grupa zaljubljenika u sport koji međusobno razmjenjuju iskustva, savjete etc. Ne sjećam se da je na učljanjenju u forum pisalo da je obavezno biti BB sa barem 3 godine iskustva i 100 kila sa 10 bf. Većina ljudi ne izgleda tako i nemaju neku potrebu stavljat svoje slike na net da bi zadovoljili nekoga. [/quote]

                  Ma svaka ti čast...Vidim ti si sigurno profi!!!
                  Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
                  Ako mi se svide ramena ma nečijoj slici, naravno da ču pitati njega kako radi ramena a ne nekog tko neizgleda ko upola on...
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #54
                    Re: RUKAVICE

                    Originally posted by igor
                    Ma svaka ti čast...Vidim ti si sigurno profi!!!
                    na koji način sam ja to implicirao? ;/

                    Originally posted by igor
                    Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
                    a nemoj, ko te sili ;S

                    Comment


                    • #55
                      Re: RUKAVICE

                      Originally posted by Marijan
                      Originally posted by igor
                      Ma svaka ti čast...Vidim ti si sigurno profi!!!
                      na koji način sam ja to implicirao? ;/

                      Originally posted by igor
                      Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
                      a nemoj, ko te sili ;S
                      Hehe...dosta svađe! Ok, ja ču bit krivac za sve i ne želim se svađat
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #56
                        Re: RUKAVICE

                        [/quote]Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
                        Ako mi se svide ramena ma nečijoj slici, naravno da ču pitati njega kako radi ramena a ne nekog tko neizgleda ko upola on...[/quote]

                        Ako ces tom logikom razmisljati, kako uopce za ikoga mozes biti siguran da je onaj za kojeg se predstavlja na forumu (ukoliko ga osobno ne poznajes)?

                        Sto se tice necijeg izgleda/uspjeha, taj dio nije prenosan na svakoga. Trebas se prvo zapitati koji tjelesni tip je taj netko, s kojom genetikom raspolaze, koliko je financijski potkovan, koliko vremena ima na raspolaganju za bavljenje ovim sportom, koju razinu dnevnog stresa prolazi i hrpu drugih pitanja koji mozda niti nisu direktno povezani sa samim treningom ali doprinose/odmazu dobroj formi. A sto se vjezbi tice, odredjena vjezba nije dobra za sve jer:

                        -nemaju svi dobru tehniku izvodjenja
                        -ne koriste svi adekvatne tezine za stimulaciju (pretjerivanje je najcesci oblik)
                        -oboje od navedenog
                        -nemaju svi jednaka hvatista misica i tetiva pa se i odredjene vjeze drugacije odrazavaju na njih

                        Comment


                        • #57
                          Re: RUKAVICE

                          Rukavice su potrebne radi zastite pri radu sa fitness spravama to nije nikakva sminka ili tako nesto.Na rukavicam (ne na svim) postoji bandaza koja za vrijeme rada na bencu podrzava zglob i samim time sprjecava ozljedu zgloba
                          I RESPECT YOU

                          Comment


                          • #58
                            Re: RUKAVICE

                            Tko hoće neka nosi rukavice a tko neće ne mora.

                            Nadam se da će ova rečenica zadovoljiti sve forumaše.

                            Lijepi pozdrav...

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #59
                              Re: RUKAVICE

                              Originally posted by kelly
                              Tko hoće neka nosi rukavice a tko neće ne mora.

                              Nadam se da će ova rečenica zadovoljiti sve forumaše.

                              Lijepi pozdrav...

                              A i to što kažeš...
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment


                              • #60
                                Re: RUKAVICE

                                ..koristim rukavice zato što mi se znaju dlanovi znojit pa mi šipka klizi recimo pri uskom hvatu na benchu..koristim ove i zadovoljan sam, mekane su i imaju dodatnu traku koja makar malo bandažira zglob..

                                http://www.pride.hr/commerce.asp?CatId=708&ProdId=7002
                                http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

                                Comment

                                Working...
                                X