Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rukavice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BENCH
    replied
    Re: RUKAVICE

    Rukavice su potrebne radi zastite pri radu sa fitness spravama to nije nikakva sminka ili tako nesto.Na rukavicam (ne na svim) postoji bandaza koja za vrijeme rada na bencu podrzava zglob i samim time sprjecava ozljedu zgloba

    Leave a comment:


  • MATRIX
    replied
    Re: RUKAVICE

    [/quote]Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
    Ako mi se svide ramena ma nečijoj slici, naravno da ču pitati njega kako radi ramena a ne nekog tko neizgleda ko upola on...[/quote]

    Ako ces tom logikom razmisljati, kako uopce za ikoga mozes biti siguran da je onaj za kojeg se predstavlja na forumu (ukoliko ga osobno ne poznajes)?

    Sto se tice necijeg izgleda/uspjeha, taj dio nije prenosan na svakoga. Trebas se prvo zapitati koji tjelesni tip je taj netko, s kojom genetikom raspolaze, koliko je financijski potkovan, koliko vremena ima na raspolaganju za bavljenje ovim sportom, koju razinu dnevnog stresa prolazi i hrpu drugih pitanja koji mozda niti nisu direktno povezani sa samim treningom ali doprinose/odmazu dobroj formi. A sto se vjezbi tice, odredjena vjezba nije dobra za sve jer:

    -nemaju svi dobru tehniku izvodjenja
    -ne koriste svi adekvatne tezine za stimulaciju (pretjerivanje je najcesci oblik)
    -oboje od navedenog
    -nemaju svi jednaka hvatista misica i tetiva pa se i odredjene vjeze drugacije odrazavaju na njih

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by Marijan
    Originally posted by igor
    Ma svaka ti čast...Vidim ti si sigurno profi!!!
    na koji način sam ja to implicirao? ;/

    Originally posted by igor
    Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
    a nemoj, ko te sili ;S
    Hehe...dosta svađe! Ok, ja ču bit krivac za sve i ne želim se svađat

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by igor
    Ma svaka ti čast...Vidim ti si sigurno profi!!!
    na koji način sam ja to implicirao? ;/

    Originally posted by igor
    Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
    a nemoj, ko te sili ;S

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: RUKAVICE

    [/quote]
    Znači netko tko ne izgleda ko bb nezna razliku između kreča i magnezija? Do bb izgleda dolazi se godinama. Ovo je forum, znači grupa zaljubljenika u sport koji međusobno razmjenjuju iskustva, savjete etc. Ne sjećam se da je na učljanjenju u forum pisalo da je obavezno biti BB sa barem 3 godine iskustva i 100 kila sa 10 bf. Većina ljudi ne izgleda tako i nemaju neku potrebu stavljat svoje slike na net da bi zadovoljili nekoga. [/quote]

    Ma svaka ti čast...Vidim ti si sigurno profi!!!
    Neznam kako ti na to gledaš i ne znaima me, ali ja ne želim primit savjrt od nekog koga neznam i nevidim na njemu uspjehe!!
    Ako mi se svide ramena ma nečijoj slici, naravno da ču pitati njega kako radi ramena a ne nekog tko neizgleda ko upola on...

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by igor
    E pa sad kad znam otprilike ko kako izgleda mogu znati kake ču dobiti savjete otprilike...
    Znači netko tko ne izgleda ko bb nezna razliku između kreča i magnezija? Do bb izgleda dolazi se godinama. Ovo je forum, znači grupa zaljubljenika u sport koji međusobno razmjenjuju iskustva, savjete etc. Ne sjećam se da je na učljanjenju u forum pisalo da je obavezno biti BB sa barem 3 godine iskustva i 100 kila sa 10 bf. Većina ljudi ne izgleda tako i nemaju neku potrebu stavljat svoje slike na net da bi zadovoljili nekoga.

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by kelly
    Naravno, po Igorovoj logici bi Ante Kostelić trebao biti bolji skijaš od Ivice i Janice jer je on njihov trener itd.
    Neznam kojom si logikom ovo dobio ali nije ni bitno!

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: RUKAVICE

    E pa sad kad znam otprilike ko kako izgleda mogu znati kake ču dobiti savjete otprilike...

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by SlySter
    Slika je na avataru ali tjelesno stanje pojedinca ne govori o njegovom znanju tek toliko.
    Naravno, po Igorovoj logici bi Ante Kostelić trebao biti bolji skijaš od Ivice i Janice jer je on njihov trener itd.

    Leave a comment:


  • SlySter
    replied
    Re: RUKAVICE

    Slika je na avataru ali tjelesno stanje pojedinca ne govori o njegovom znanju tek toliko.

    Leave a comment:


  • Krga
    replied
    Re: RUKAVICE

    A kaj ce ti moje slike, ja i onako ne izgledam kao BB-ovac.
    Ne znam cak niti jednu BB pozu zauzeti...
    I da, to je moja slika na avataru...

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by igor
    Mislim da bi bilo dobro da vi dežurni savjetnici stavite slike na forum kako bi ljudi znali od koga primaju savjet, a ne da iza ekrana sjedi žgoljo iz afganistana ili vreča masti direktno iz frižidera!

    Ako se nevaram ima nas oko 300 registriranih, od toga samo 5 korisnika se usudilo postaviti svoje slike!
    Kelly je vec stavija slike, a Krgu i SlyStera imas na avataru koliko vidim

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: RUKAVICE

    Mislim da bi bilo dobro da vi dežurni savjetnici stavite slike na forum kako bi ljudi znali od koga primaju savjet, a ne da iza ekrana sjedi žgoljo iz afganistana ili vreča masti direktno iz frižidera!

    Ako se nevaram ima nas oko 300 registriranih, od toga samo 5 korisnika se usudilo postaviti svoje slike!

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: RUKAVICE

    Originally posted by SlySter
    Igore,laprdaš bedastoće.
    Bijeli prah koji si vidio da se koristi je magnezij karbonat i služi za eliminaciju znoja tj služi da se ne kliže xy objekt u ruci.
    Rukavice služe kao mehaničko ublažavanje pritiska i trenja na dlanu.
    Dakle ovo su potpuno dva različita rekvizita za vježbanje i nemaju veze jedan s drugim.
    Isto tako kazati da se mrtvo dizanje radi sa kilažama 80-200 kila je u najmanju ruku smiješno osobito meni koji radim mrtvo ipak sa malo više kila.
    Svaka se vježba radi sa težinom prikladnoj toj osobi a ne sa fiksnim opterečenjem...
    Jesi li ti ikada bio uopče u teretani?
    Na ovoj sam temi ako se nevaram več naveo da se bb-om bavim samo kod kuče!
    U teretani sam naravno bio nekoliko puta ali tamo se ne nalaze neki profesionalci koji mi mogu objasniti stvari koje me zanimaju, što je ujedno i razlog zbog čega sam na forumu!
    Sve te stvari o kojima vi tulite su meni odavno jasne!

    Leave a comment:


  • SlySter
    replied
    Re: RUKAVICE

    Igore,laprdaš bedastoće.
    Bijeli prah koji si vidio da se koristi je magnezij karbonat i služi za eliminaciju znoja tj služi da se ne kliže xy objekt u ruci.
    Rukavice služe kao mehaničko ublažavanje pritiska i trenja na dlanu.
    Dakle ovo su potpuno dva različita rekvizita za vježbanje i nemaju veze jedan s drugim.
    Isto tako kazati da se mrtvo dizanje radi sa kilažama 80-200 kila je u najmanju ruku smiješno osobito meni koji radim mrtvo ipak sa malo više kila.
    Svaka se vježba radi sa težinom prikladnoj toj osobi a ne sa fiksnim opterečenjem...
    Jesi li ti ikada bio uopče u teretani?

    Leave a comment:

Working...
X