Announcement

Collapse
No announcement yet.

Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

    Zanima me kako da u narednih 3-4 tjedna nastavim sa definicijom ali bez teretane jer sam imao operaciju i ne smijem vježbati pa bi me ustvari zanimalo dali postoji ikakav način da se masa očuva što više moguće a da se salo i dalje topi?

    Get Ripped Or Die Mirin'
    --------R.I.P--------
    Aziz Sergeyevich Shavershian

  • #2
    Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

    idi na odrzavanje, ne riskiraj gubitak misica.
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

      Originally posted by TripleZ View Post
      idi na odrzavanje, ne riskiraj gubitak misica.
      +1

      3-4 tjedna ne treniranja nije nikoga ubilo, strpi se, ozdravi i nastavi di si stao
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • #4
        Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

        ovo je nemoguce u potpunosti. najbolje da ides na odrzavanje ili cak na kalorijski suficit da ti bude inzulin cijelo vrijeme visok pa s time mogucnost katabolizma je manja.
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #5
          Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

          Originally posted by Filip95WW View Post
          Zanima me kako da u narednih 3-4 tjedna nastavim sa definicijom ali bez teretane jer sam imao operaciju i ne smijem vježbati pa bi me ustvari zanimalo dali postoji ikakav način da se masa očuva što više moguće a da se salo i dalje topi?
          nastavi s rezimom prehrane koji imas. Samo treba nastaviti biti discipliniran.
          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

          Comment


          • #6
            Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

            Originally posted by mali priest View Post
            nemoguce u potpunosti.
            .............
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

              Originally posted by mali priest View Post
              ovo je nemoguce u potpunosti. najbolje da ides na odrzavanje ili cak na kalorijski suficit da ti bude inzulin cijelo vrijeme visok pa s time mogucnost katabolizma je manja.
              kako je moguće da u suficitu gubimo mišiće i dobijamo salo. Dok sam trenirao plivanje imao sam dobru mis. masu i nikaz bf a nakom povrede i pauze izgubio sam većinu mišića a dobio dosta sala. Da bih dobijao to salo morao sam biti u suficitu što sam i bio jer oduvjek žderem ko konj ali kako sam pogubio mišiće.

              Da li se i suficitu može katabolirati ako mišići nemaju podražaja ?

              Comment


              • #8
                Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                Originally posted by diinnoo View Post

                Da li se i suficitu može katabolirati ako mišići nemaju podražaja ?
                Ovo bi i mene točno zanimalo...
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #9
                  Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                  Originally posted by diinnoo View Post
                  kako je moguće da u suficitu gubimo mišiće i dobijamo salo. Dok sam trenirao plivanje imao sam dobru mis. masu i nikaz bf a nakom povrede i pauze izgubio sam većinu mišića a dobio dosta sala. Da bih dobijao to salo morao sam biti u suficitu što sam i bio jer oduvjek žderem ko konj ali kako sam pogubio mišiće.

                  Da li se i suficitu može katabolirati ako mišići nemaju podražaja ?
                  Pa hvala Bogu, posebno ako si ektić

                  Comment


                  • #10
                    Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                    Originally posted by Bjelanjak View Post
                    Pa hvala Bogu, posebno ako si ektić
                    To meni nema nikakve logike. Jel može netko to detaljnije objasniti?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                      Pa naravno da se može katabolirati. Mišić se povećava samo zato što ga svakim treningom trgaš. Da bi to izdržao on postaje sve veći. Ako prestaneš trenirati, tijelo nema potrebe za takvim velikim mišićem i katabolirati će bez obzira na kalorijski suficit. Nešto sporije, ali će u svakom slučaju katabolirati.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                        Treniranjem ga samo tjeramo na povećanje, na prilagođavanje tom teškom naporu, kako bi moga izdrzat takve napore. Veći napor- veći mišić...


                        Uvik kasnin sa odgovorima na ovom fking forumu
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                          Originally posted by Bjelanjak View Post
                          Pa hvala Bogu, posebno ako si ektić
                          ako se već priča o tome neki "endo".

                          Originally posted by Dida View Post
                          Pa naravno da se može katabolirati. Mišić se povećava samo zato što ga svakim treningom trgaš. Da bi to izdržao on postaje sve veći. Ako prestaneš trenirati, tijelo nema potrebe za takvim velikim mišićem i katabolirati će bez obzira na kalorijski suficit. Nešto sporije, ali će u svakom slučaju katabolirati.
                          možda mi je glupo pitanje ali zašto bi tijelo posezalo za mišićima ako ima i previše kalorija za održavanja putem ishrane. Razumijem da tijelo gleda na mišić kao izvor energije ali ako tijelo konstano 'bombardujemo' hranom da li ima potrebu da razgrađuje mišiće?

                          ili nas je tijelo kao mnogo puta do sada zaje*alo

                          -ne možemo dobijati mišiće i gubiti salo, ali možemo efikasno i bez muke dobijati salo i gubiti mišiće
                          Last edited by diinnoo; 28-03-13, 01:42.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                            Originally posted by diinnoo View Post
                            ako se već priča o tome neki "endo".



                            možda mi je glupo pitanje ali zašto bi tijelo posezalo za mišićima ako ima i previše kalorija za održavanja putem ishrane. Razumijem da tijelo gleda na mišić kao izvor energije ali ako tijelo konstano 'bombardujemo' hranom da li ima potrebu da razgrađuje mišiće?

                            ili nas je tijelo kao mnogo puta do sada zaje*alo

                            -ne možemo dobijati mišiće i gubiti salo, ali možemo efikasno i bez muke dobijati salo i gubiti mišiće
                            Možda će ti ovo pomoći. http://forum.teretana.net/viewtopic....r=asc&start=15

                            Comment


                            • #15
                              Re: Očuvanje mase na def. bez vježbanja? Moguće ili ne?

                              Mišići su "živi", kroz njih idu krvne žile, troše energiju, što više mišića to jače srce mora pumpati krv kroz tu dodatnu mišićnu masu. Sve to predstavlja određeni napor za tijelo i po prirodi stvari, ukoliko mišići nisu potrebni za dizanje utega, tijelo će ih se željeti riješiti.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X