Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj plan definicije 2013.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moj plan definicije 2013.

    Originally posted by Aronnax View Post
    svi pisete da ne krecem sa kardiem odmah.
    Ne, to ja nisam rekao. Kardio se radi uvijek, mislio sam na dodatni kardio.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Moj plan definicije 2013.

      HIIT>kardio

      svak ima svoje misljenje i svakome nesto drugo radi. ali po mom misljenu, i po par studija HIIT je daleko bolji od kardia.
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #33
        Re: Moj plan definicije 2013.

        Originally posted by Archiv3r View Post
        HIIT>kardio

        svak ima svoje misljenje i svakome nesto drugo radi. ali po mom misljenu, i po par studija HIIT je daleko bolji od kardia.
        Ja sam HIIT mislio poceti raditi tek od cca 3. tjedna, jer bih konstantno dizao intenzitet kardia i pred kraj se prebacio na intervalni.
        Last edited by Aronnax; 02-05-13, 21:43.
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #34
          Re: Moj plan definicije 2013.

          ja radim li nataste i minutaza mi je ista samo radim vecim nagibom tj dizem nagib kad osjetim da je prelako

          Comment


          • #35
            Re: Moj plan definicije 2013.

            Originally posted by kelly View Post


            Nije isto ako radiš fizički posao i ako sjediš u kancelariji, ovaj prvi će ići na rezanje kalorija jer nema prostora za dizanje aktivnosti, a drugi bi trebao obrnuto.
            Bolje je pojesti i potrošiti 3000 kalorija nego pojesti i potrošiti 2000 kalorija.
            Kod naturalca je bolje dizati aktivnosti koliko se može, kako bi se očuvao metabolizam, pa kad zapne rezati kalorije. I naravno da ne treba odmah početi sa puno kardijanja, treba dići aktivnosti sa utezima koliko se može pa tek onda ubaciti hodanje. Trčanje nije dobro jer jede mišiće. Prednost hodanja je što direktno troši salo a ne naknadno.

            Dobro je što je pokrenuo temu, da se malo rasprave neke stvari i da se razmjene iskustva.
            da, u principu mislimo na isto. Znači u toplim mjesecima nema dana kada ja nisam aktivan barem 2 sata. U mom slučaju tu ima svega od vožnje biciklom umjesto autom do srednje teškog fizičkog rada. + teretana
            Prije sam na sve to znao ubaciti trčanje i jednostavno bi se raspadao od umora.
            Ne znam u kojoj fazi će stati ali još ne pomišljam na cardio.
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #36
              Re: Moj plan definicije 2013.

              defka.jpg

              jao ja sam bio zaboravio da sam rekao da cu sliku stavit. uglavnom sad se slikao webcamom, nije ni dobro sfleksano a nit je svjetlost ikakva, uglavnom, da se sad ne naslikavam, vidite otprilike na cemu sam. Kada stisnem trbusnjake, nazire se 4pack.
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #37
                Re: Moj plan definicije 2013.

                Je, dobio si dosta (u usporedbi s avatarom) moram priznat. No hajde, defka ce rijesiti. Do koliko % se planiras rezat, ili kak si si to zamislio tocno?
                Nakon defke odmah udaraš opet masu? (sorry u polu snu sam, pa ništa aj napišem nema smisla, a pak me sve zanima, hehe)
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #38
                  Re: Moj plan definicije 2013.

                  Originally posted by ScuderiaBull View Post
                  Je, dobio si dosta (u usporedbi s avatarom) moram priznat. No hajde, defka ce rijesiti. Do koliko % se planiras rezat, ili kak si si to zamislio tocno?
                  Nakon defke odmah udaraš opet masu? (sorry u polu snu sam, pa ništa aj napišem nema smisla, a pak me sve zanima, hehe)
                  Otprilike nesto kao i ovo na avataru... to mi je sasvim oke. A onda bih da opet odmah krenuo masu udarat preko ljeta tako da bude sto cisca masa...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #39
                    Re: Moj plan definicije 2013.

                    Ima tu spekica za ocistit-pogotovo ako se usporedi s avatarom-samo pametno i neodustaj.

                    Sto se tice cardia, usporavanja metabolizma, stvaranja anabolickog i katabolicnog okruzenja itd.-takoder smatram da je bolje podizat aktivnosti i trositi a samim time i jesti pametno rasporedenih 3500kcal nego gladovati i biti na 2000kcal pa kad se metabolizam uspori i odes ispod i tih 2000kcal dnevno tek onda pocinjat s cardiom.
                    Nakon pauze od keto dijete u trajanju od 1.5+mjesec zbog vaznijih stvari u zivotu sad opet i ja nastavljam s rezanjem-nesto jako slicno kao kolega Aronax samo s malo vise klope i drzim se bicikla a unos kalorija mi je na cca 3000-3500, pa ponekad i do 4000kcal-ovisno o treninzima.
                    MYPROTEIN

                    Comment

                    Working...
                    X