Announcement

Collapse
No announcement yet.

trajanje definicije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trajanje definicije

    Pozdrav, zanima me koliko bi bilo najpametnije biti u fazi definicije? Nabio sam zaista fino i kvalitetno mase pa bi se želio izrezati, a čuo sam sa par strana da nije pametno biti dugo na defki (tipa 2mj maksimala)..hvala puno !

  • #2
    Natjecatelji se defkaju po 3-4 mjeseca, naravno da može i manje ako imaš malo sala.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      sve ovisno o polazistu...
      moje dijete i dijete ljudi s kojima radim u prosjeku najcesce traju 4-5mjeseci.
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #4
        Moje je neko misljenje da trajanje dijete zavisi od cilja i od velicine deficita.Jer ako je veci deficit onda manje vremenski i obrnuto.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          obavio sam mjerenje i ispalo mi je da imam 24(nečeg) masti i vrlo visoku razinu mišićnog (nisam zapamtio broj, ima u teretani)..uglavnom imam 171cm i nekih 86kg..sa ovakvim postotkom masti skinuo bi, naravno okvirno, za nekih desetak pa vidjet.

          Comment


          • #6
            sumnjam da si izmjerio sa icime sto bi bilo vrijedno spomena uopce...
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Moje misljenje da pravilno mozes da zakljucis na koliko bf se nalazis je da ti to procjeni neko ko vec ima iskustva u tome.Uslikaj se pa okaci slike na forum pa da ti neko to procjeni ima ovdje mnogo iskusnih ljudi.

              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

              Comment

              Working...
              X