Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marijan Lipšinić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Marijan Lipšinić

    dobrodosao gospodine senzacijo...ogromno zadovoljstvo i cast sto si ovdje s nama....nadam se da ces se druzit s nama koliko ti vrijeme i time zone bude dozvoljavalo...

    o tebi puno znam i citao sam, ali opisi malo tvoj "dan" van reflektora o kojem neznamo toliko puno ...

    jos jednom skidam kapu do poda i nazad
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #17
      Re: Marijan Lipšinić

      Originally posted by chawwklattt View Post
      Dobrodošao.
      Odličan video!
      Hvala chawwklattt ! Drago mi je da sam na ovom forumu.

      Originally posted by darill View Post
      pozdrav majstore svaka cast u svim pogledima.
      Pozdrav darill i hvala na komplimentu.

      Originally posted by T.A.T.A. View Post
      Ja jednostavno nemogu vjerovati da je ovaj čovjek s nama,Marjane daj nam molim te opiši malo svoj tijek života u bb i kako to da si završio u americi,šta točno radiš,dali imaš pro card ili ne...Ljudi na ovom forumu nisu ni svijesni kakva veličina je došla sada.
      Mr.Croatian sansation
      Prije svega, lijepi pozdrav tebi. Da opisem svoj tijek zivota, vjerojatno bi mi trebalo dosta prostora da to napravim. Mogu u par crta napisati kuda me je sve zivot vodio, a lakse bi mi bilo da mi se postave pitanja, pa bih na njih mogao konkretnije odgovoriti.
      Bodybuildingom sam se poceo baviti u drugom razredu srednje skole koju sam pohadjao u Karlovcu. Bodybuilding je bio jedina stvar koja me u to vrijeme zanimala, ali niti skolu nikako nisam zapostavljao. Upijao sam informacije koje bih cuo od iskusnijih vjezbaca i takmicara, uglavnom sam sutio, ali vec tada duboko u sebi sam imao zacrtani cilj, a to je bio otici u Ameriku, gdje je bodybuilding najjaci. Nakon godinu dana treninga, rezultati su bili vise nego dobri i shvatio sam da je to sport za mene. Eto, nakon 26 godina treniranja, i dan danas u meni postoji ljubav, zar i motivacija kao i na samom pocetku bavljenja bodybuildingom. Zivotni put me vodio u razne zemlje svijeta, Slovenija, Njemacka, Engleska, rad na Karibima (cruise ships), da bi konacno 1997.god. uspio da se skrasim u drzavi New York. Tamo sam zivio 8 godina, da bi se 2005. preselio na jug Floride gdje i danas zivim, u blizini Fort Lauderdale-a. Imam hrvatsko i americko drzavljanstvo koje mi dozvoljava da se takmicim na americkim Pro kvalifikacijskim takmicenjima pod okriljem NPC (National Physique Committee). NPC je americka amaterska federacija pod okriljem IFBB-a. Pro kartu nemam, ali moja karijera jos nije gotova. Sto se tice kvalitete i kvantitete bodybuildinga u Americi, to je jedna sasvim druga dimenzija. Ima toliko dobrih buildera diljem Amerike, takmicenja su odlicno organizirana, a datumi svakog takmicenja se znaju unaprijed barem 6 mjesci, neki cak i do godinu dana.
      LOL @ Croatian Sensation. Taj su mi nadimak dali u New York-u, kad sam ozbiljno poceo rasti.
      Za sebe cu reci, I'm not a big deal , najvaznije mi je da napredujem iz godine u godinu, steknem puno prijatelja i uzivam u ovom prekrasnom sportu.
      Cast mi je promovirati Hrvatsku u USA. To radim iz ponosa i ljubavi prema zemlji u kojoj sam se rodio i odrastao.

      Originally posted by remode View Post
      dobrodosao gospodine senzacijo...ogromno zadovoljstvo i cast sto si ovdje s nama....nadam se da ces se druzit s nama koliko ti vrijeme i time zone bude dozvoljavalo...

      o tebi puno znam i citao sam, ali opisi malo tvoj "dan" van reflektora o kojem neznamo toliko puno ...

      jos jednom skidam kapu do poda i nazad
      @remode,
      Najprije lijepi pozdrav od mene !
      Moj dan "van" reflektora ?!
      Pa ukratko to bi bilo ovako. Radim kao osobni trener ovdje u Tamarac-u (near Ft.Lauderdale), a takodjer i u gradu Boca Raton. Imam svoj business koji se zove Marijan Lipsinic Personal Training Inc.
      https://www.facebook.com/MarijanLipsinic
      Osim treninga jedan na jedan, radim phone and online Nutritional Consultations Contest Prep, Weight Loss, Weight Gain etc...
      To mi oduzme veci dio dana. Osobno treniram 5 puta tjedno sa utezima, a u periodu priprema za takmicenje, radim cardio 7 puta tjedno.
      U slobodno vrijeme volim putovati, citati, a i veliki sam ljubitelj nogometa.
      Moja supruga Dr Sandra Komadaric Lipsinic, puno mi pomaze u svim segmentima i zivotom stilu koji bodybuilding nosi sa sobom.
      Eto, nesto malo i na tu temu.
      https://www.facebook.com/MarijanLipsinic

      Comment


      • #18
        Re: Marijan Lipšinić

        000_1338aba.jpg
        Originally posted by staragarda View Post
        covjece koliki si, svaka cast na trudu i izgledu!
        Puno hvala !
        Bilderi nikada nisu zadovoljni svojom misicnom masom. Niti ja nisam iznimka.LOL
        Evo jedne slike iz off sezone.
        https://www.facebook.com/MarijanLipsinic

        Comment


        • #19
          Re: Marijan Lipšinić

          Marijane na koje prvo sljedeće natjecanje izlaziš? Rekla mi je Sandra već sada u srpnju na Masters Nationals. Možeš nam malo objasniti kakvo je to natjecanje?

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #21
            Re: Marijan Lipšinić

            Ogromno! !

            Comment


            • #22
              Re: Marijan Lipšinić

              Originally posted by kelly View Post
              Marijane na koje prvo sljedeće natjecanje izlaziš? Rekla mi je Sandra već sada u srpnju na Masters Nationals. Možeš nam malo objasniti kakvo je to natjecanje?

              NPC Masters Nationals je takmicenje koje se odrzava svake godine u Pittsburgh-u. To je takmicenje tzv. Pro Qualifier, sto znaci da pobjednici svih kategorija idu u borbu za ukupnog pobjednika, a prva dvojica dobivaju Pro karte.
              Za razliku od NPC USA Championship-a, i NPC Nationals-a, Mastersi su osim u tezinske kategorije podijeljeni i u dobne (dakle po godinama).
              Postoje kategorije preko 35, 40, 50, 60 i 70 godina starosti.
              Takmicenje je vrlo popularno i kvalitetno. Da nabrojim imena nekih recentnih pobjednika: Timmy Gaillard, Jerome Ferguson, Stan Efferding, Lawrence Hunt, Willie Vegas, Vinny Galanti, Andy Haman, Rusty Jeffers, George Turmon, Jonny Stewart, Lee Apperson....
              Ove godine takmicenje se odrzava 21. 07.
              https://www.facebook.com/MarijanLipsinic

              Comment


              • #23
                Re: Marijan Lipšinić

                mozes napisat kako ti izgleda trening nogu? mozda bi se tu moglo popraviti par finesa. na nekim slikama je super quad, na nekim zaostaje(mozda los posing).
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #24
                  Re: Marijan Lipšinić

                  Nove slike od Marijana:

                  283717_439629676059327_561378200_n.jpg

                  293191_439630002725961_1943078243_n.jpg

                  384292_439630106059284_253973084_n.jpg

                  396900_439630049392623_91459792_n.jpg
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #25
                    Re: Marijan Lipšinić

                    .................

                    531500_439629636059331_1942344107_n.jpg

                    554894_439629766059318_1284657196_n.jpg

                    554907_439629716059323_693684140_n.jpg

                    561035_439630162725945_921284213_n.jpg
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #26
                      Re: Marijan Lipšinić

                      ovo je ono...vrh...al ova zadnja loza ubada u oci opako
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #27
                        Re: Marijan Lipšinić

                        Mislim da je natjecanje za 3 tjedna, pa ćemo vidjeti kakav će biti plasman.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #28
                          Re: Marijan Lipšinić

                          Tek sad vidim ovu temu pa da pozdravim šampiona.
                          Marijane, dobrošao na forum i sretno u daljnjim natjecanjima.
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • #29
                            Re: Marijan Lipšinić

                            Originally posted by remode View Post
                            ovo je ono...vrh...al ova zadnja loza ubada u oci opako
                            Hvala puno. Tu sam jako prazan i bez boje. Nadam se da cu popraviti formu jos vise u naredna 3 tjedna.
                            Lijep pozdrav !

                            Originally posted by kelly View Post
                            Mislim da je natjecanje za 3 tjedna, pa ćemo vidjeti kakav će biti plasman.
                            Da, takmicenje je u subotu, 21.07.2012.

                            Originally posted by Dalibor View Post
                            Tek sad vidim ovu temu pa da pozdravim šampiona.
                            Marijane, dobrošao na forum i sretno u daljnjim natjecanjima.
                            Hvala na dobrodoslici ! Lijep pozdrav i tebi.
                            https://www.facebook.com/MarijanLipsinic

                            Comment


                            • #30
                              Re: Marijan Lipšinić

                              auuuuu! pa nisam znao da je zvijerima dozvoljena registracija na forum

                              sala mala! no offence

                              al stvarno zvjerski...
                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment

                              Working...
                              X