Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mr. Olympia 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mr. Olympia 2013

    Slide01.jpg




    http://mrolympia.com/mr-olympia



    Nisam jos nasao temu o ovome. Mene ovaj događaj jako zanima već zadnjih par godina, i pratim ga koliko mogu.
    Mislim da će i ove godine Phill Heat osvojiti titulu, i ako bi volio da Kai Greene napokon postane nosioc titule.
    Lik je na nekoj duhovnoj razini, i predan tome 100%....mislim da je doslovno mislio kad je rekao “If I have to die tonight , if this weight is going to kill me tonight ,so be it! I am dying where I wanna be”.

    Kakva su vaša mišljenja za ovu godinu?
    38
    Phill Heat
    42.11%
    16
    Jay Cuttler
    18.42%
    7
    Kai Greene
    31.58%
    12
    Shawn Rhoden
    5.26%
    2
    Warren Branch
    2.63%
    1
    Dennis Wolf
    0.00%
    0
    Mamdouh Elssbiay
    0.00%
    0
    Ostalo
    0.00%
    0

  • #2
    Re: Mr. Olympia 2013

    Originally posted by vara View Post
    [ATTACH=CONFIG]15833[/ATTACH]




    http://mrolympia.com/mr-olympia



    Nisam jos nasao temu o ovome. Mene ovaj događaj jako zanima već zadnjih par godina, i pratim ga koliko mogu.
    Mislim da će i ove godine Phill Heat osvojiti titulu, i ako bi volio da Kai Greene napokon postane nosioc titule.
    Lik je na nekoj duhovnoj razini, i predan tome 100%....mislim da je doslovno mislio kad je rekao “If I have to die tonight , if this weight is going to kill me tonight ,so be it! I am dying where I wanna be”.

    Kakva su vaša mišljenja za ovu godinu?
    ja također obožavam mr. olympia ali mislim da ove godine kai i cutler imaju priliku..cutler je prošle godine propustio olympiu tako da ove godine razvaljuje a i shawn rhoden nije loš,ali mislim da on još nije toliko dobar...phil možda osvoji po 3. put ali sad je i cutler u igri tako da su šanse 50:50
    za kai greena si dobro reko.čovjek svaku vježbu zamišlja kao pozu na natjecanjima i bilo bi mi drago da osvoji po prvi put mr.olympiu

    Comment


    • #3
      Re: Mr. Olympia 2013

      Originally posted by RyderBB View Post
      ja također obožavam mr. olympia ali mislim da ove godine kai i cutler imaju priliku..cutler je prošle godine propustio olympiu tako da ove godine razvaljuje a i shawn rhoden nije loš,ali mislim da on još nije toliko dobar...phil možda osvoji po 3. put ali sad je i cutler u igri tako da su šanse 50:50
      za kai greena si dobro reko.čovjek svaku vježbu zamišlja kao pozu na natjecanjima i bilo bi mi drago da osvoji po prvi put mr.olympiu
      Cutler prema mnogim strucnjacima nece biti u igri za 1 mjesto. Kai i PHil mozda ce se enko jos pridruziti

      Comment


      • #4
        Re: Mr. Olympia 2013

        šta mislite koji će bit shawn rhoden?
        prošle godine je bio 3.

        Comment


        • #5
          Re: Mr. Olympia 2013

          Ja mislim da će ovako biti, objektivno gledajući.

          1. Phil Heath
          2. Shaun Rhoden
          3. Kai Green

          Comment


          • #6
            Re: Mr. Olympia 2013

            No way! Kai greene 2 ili 1.
            I live for BODYBUILDING

            Comment


            • #7
              Re: Mr. Olympia 2013

              1. kai greene
              2.phil heath ili shawn rhoden
              3.phil ili shawn
              e sad nez za cutlera

              Comment


              • #8
                Re: Mr. Olympia 2013

                Shaun Rhoden me podsjeća na Flex Wheeler-a....njegov izgled i simetrija je nešto najljepše što sam vidio u zadnje vrijeme u BBu. Ima taj neki old shool look.

                Comment


                • #9
                  Re: Mr. Olympia 2013

                  Originally posted by vara View Post
                  Shaun Rhoden me podsjeća na Flex Wheeler-a....njegov izgled i simetrija je nešto najljepše što sam vidio u zadnje vrijeme u BBu. Ima taj neki old shool look.
                  da stvarno su slični
                  a i melvin anthony i flex wheeler su jako slični u faci

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mr. Olympia 2013

                    Ipak mislim da Phil i ovu god uzme titulu ali ja sam stvarno za Kai, nije mi nesto drazi mnogo ali postujem covjeka jer stvarno se trudi i njegovi treninzi su strasni. Mislim ja da je on jedini covjek u BB-svjetu sto stvarno ima mnogo jaku MIND-muscle vezu ili nz kako bi drugcije spomenuo, znaci maksimalno je skoncentriran do vjezba i sve to. Thumbs UP for Kai :P
                    I live for BODYBUILDING

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mr. Olympia 2013

                      Mene najvise zanima kak Mamdouh izgleda kraj ovih decki i dal se moze ugurati u top 5. Jer tip ne da je mrcina nego je bio totalno izvan konkurencije kad se kvalificirao za Olympiu.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mr. Olympia 2013

                        mislim da bi se ove godine možda i mogao ugurati u top5 ali tu je i dennis wolf koji nije loš ove godine tako da bi i on mogao biti blizu svih ovih mrcina

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mr. Olympia 2013

                          Originally posted by Dida View Post
                          Mene najvise zanima kak Mamdouh izgleda kraj ovih decki i dal se moze ugurati u top 5. Jer tip ne da je mrcina nego je bio totalno izvan konkurencije kad se kvalificirao za Olympiu.
                          monstrum je definitivno, mislim da bi mogao velicinom da i zasjeni mnoge,...al on je fakticki preko noci izrastao, i mislim da zreloscu nece moci da parira.
                          Meni licno Rhoden daleko najljepsu gradju ima,..pa sad...
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mr. Olympia 2013

                            Kai ce da ih opere sve ove godine, vrijeme je i nadam se da ce osvoit


                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mr. Olympia 2013

                              dečki i cure,kao što znate olympia se približava.ja sam našao neki link za izravni prijenos pa me zanima jel ko gledao ovako, jer kao da je bio i prošle godine ovakav prijenos
                              http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/

                              Comment

                              Working...
                              X