Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mr.Olympia 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Mr.Olympia 2014

    Originally posted by Megara View Post
    ne ljudi, ovdje je 9 sati unazad, znaci npr 7 popodne, a tu morate ustati u 4

    meni je bilo fenomenalno sveee, bikinice odlicne, drago mi je jako sto je Ashley uzela, ali Amanda je trebalo da bude u top 3 :/
    Oksana takodje izdominirala i pocistila u z.bb Alina mi je bila bolja od Iris, ali neka je uzela Iris, stavila je tacku na i, ode sad u penziju i tako to
    Imaš neki link da pogledam? Može i slike samo, ne mora video..ne pratim to baš, pa ne znam gdje da tražim
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • #32
      Re: Mr.Olympia 2014

      Originally posted by Megara View Post
      ne ljudi, ovdje je 9 sati unazad, znaci npr 7 popodne, a tu morate ustati u 4

      To se tražilo, hvala
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • #33
        Re: Mr.Olympia 2014

        link je streaming.bodybuilding.com/2014-olympia-webcast tako nesto

        a slike..evo ti

        bikinice 890598.jpg

        Ashley Kaltwasser, pobjednica
        892654.jpg

        Amanda Latona
        890848.jpg

        Oksiiii
        890346.jpg



        evo i zenskog bb-a: pobijedila je ova u ljubicastom bikiniju (10god za redom), a ova do nje, cetvrta, je meni bila bolja imho
        894383.jpg
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • #34
          Re: Mr.Olympia 2014

          Originally posted by Megara View Post
          link je streaming.bodybuilding.com/2014-olympia-webcast tako nesto

          a slike..evo ti

          bikinice [ATTACH=CONFIG]18736[/ATTACH]

          Ashley Kaltwasser, pobjednica
          [ATTACH=CONFIG]18737[/ATTACH]

          Amanda Latona
          [ATTACH=CONFIG]18738[/ATTACH]

          Oksiiii
          [ATTACH=CONFIG]18739[/ATTACH]



          evo i zenskog bb-a: pobijedila je ova u ljubicastom bikiniju (10god za redom), a ova do nje, cetvrta, je meni bila bolja imho
          [ATTACH=CONFIG]18740[/ATTACH]


          Btw, ostavila sam ti pitanje negdje (relativno nedavno) na temi CHAT, pa ako imaš volje/vremena potraži ga dok ja malo pogledam ovo
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • #35
            Re: Mr.Olympia 2014

            Originally posted by Dača View Post
            Nisi, mnogi dele to mišljenje...
            Znam da dijele, godinama je tako jer je Kai draži puku od Phila...
            Da se razumimo, oba izgledaju savrseno i nijanse tu odlucuju, e sad bi se valjalo zapitat jeli ponasanje i stav, pozadinska priča ono sta kaia drzi na drugom mjestu...?

            Uz to, ovo je godina gdje se vidi napredak Kaia a pad phila.
            Znate kako to ide, ista je stvar kao i kod Klitschkovog branjenja titule, suci ce uvik blago naklonjeni bit sampionu


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #36
              Re: Mr.Olympia 2014

              http://www.youtube.com/watch?v=Rm9K65a368g

              evo koliko se mrze

              Comment


              • #37
                Re: Mr.Olympia 2014

                mislio sam na to da smo ko narodi saveznici odavna...

                Comment


                • #38
                  Re: Mr.Olympia 2014

                  Dobro je posložen ovaj Ramy, za koju godinu će biti u prva 3

                  Comment


                  • #39
                    Re: Mr.Olympia 2014

                    Nisam znao da se i Žuži kvalificirala (kako ta uživo izgleda, strašno...), na slikama iznad je Nicole Wilkins

                    Comment


                    • #40
                      Re: Mr.Olympia 2014

                      Originally posted by 50-kilas View Post
                      Dobro je posložen ovaj Ramy, za koju godinu će biti u prva 3

                      Covjek koji je umalo propustio show, doći ovako pripremljen unatoc problemima je za svaku pohvalu.

                      jedina zamjerka mu je sto mu quadovi doslivno jedu listove. Vidi se napredak listova za razliku od lani, al i quadovi su mu narasli tako da...
                      Vjerojatno najveci ostvareni napredak od lani medju svima tamo


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #41
                        Re: Mr.Olympia 2014

                        u zenskom fiziku prvo mjesto uzela Juliana Malacarne ( ja sam navijala za DLB )

                        u muskom nas Sadik uzeo srebro ) prvi je neki manekencic Jeremy Buendia, nikad cula
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • #42
                          Re: Mr.Olympia 2014

                          Originally posted by Megara View Post
                          u zenskom fiziku prvo mjesto uzela Juliana Malacarne ( ja sam navijala za DLB )

                          u muskom nas Sadik uzeo srebro ) prvi je neki manekencic Jeremy Buendia, nikad cula
                          Manekencic prosle godine bio drugi
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #43
                            Re: Mr.Olympia 2014

                            Gleda li tko?
                            Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • #44
                              Re: Mr.Olympia 2014

                              ja nisam mogla nazalost, ali cujem da je phil uzeo... aaa
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • #45
                                Re: Mr.Olympia 2014

                                Gledao sam od 4 ujutro i po*izdio sam koliko se razduzilo haha. Ugl. Phil je cijelokupno bio bolji,ljepši oku nego Kai Green koj je u svakom slucaju bii odlican,puno bolja forma nego jucer. Ali Shawn Rhoden fanstastican!
                                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                                http://instagram.com/dinc_94
                                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                                myprotein code: MP24017174

                                Comment

                                Working...
                                X