Announcement

Collapse
No announcement yet.

trudni profiji - napuhani trbusi u profesionalaca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trudni profiji - napuhani trbusi u profesionalaca

    Tko zna zašto neki profiji imaju škembu kao da su trudni?

  • #2
    To je od igf1 i gh odnosno hormona rasta koji povećava rast unutrašnjih organa

    Comment


    • #3
      Mislim da ljudi pogrešno krive GH jer problem leži u omentumu.
      To je organ koji se nalazi iza trbušne opne i kako se bilderi vansezone prežderavaju visoko glikemčkim ugljikohidratima i zasičenim masnoćama on naraste i rezultat je RONNIE cOLEMAN look!!

      Comment


      • #4
        napuhani trbusi u profesionalaca

        oduvijek me zanimalo zasto je danasnjim profesionalcima uvijek trbuh tako napuhan za razliku od golden age bb-ovaca. mislim, steroidi su i u to vrijeme bili koristeni, a ne pada mi napamet neki drugi razlog.. prezderavaju se pa im je zeludac ogroman??
        Animal. Can you handle it?

        Comment


        • #5
          Re: napuhani trbusi u profesionalaca

          Smatram da je to od hormona rasta. Vjerovatno je taj hormon utjecao da se povećaju unutarnji organi. Bilderi iz Arnoldovog doba vjerovatno nisu koristili hormon rasta ili ne u toj mjeri.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Re: napuhani trbusi u profesionalaca

            Originally posted by Dalibor
            Smatram da je to od hormona rasta. Vjerovatno je taj hormon utjecao da se povećaju unutarnji organi. Bilderi iz Arnoldovog doba vjerovatno nisu koristili hormon rasta ili ne u toj mjeri.
            Da, uz HGH krivac je i inzulin, jednostavno dolazi do rasta unutarnjih organa.
            To je poznato kao turtle belly.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: napuhani trbusi u profesionalaca

              inzulin? kako mogu rast organi zbog inzulina??
              Animal. Can you handle it?

              Comment


              • #8
                Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                Zbog inzulina se nakuplja salo oko unutarnjih organa pa ih to dodatno povećava.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                  koji paradoks, izvana im je bf oko nule, a iznutra 20%

                  al jos uvijek mi nije jasno, to je zbog prevelikog unosa hrane i paralelno s tim izlucivanjem inzulina ili??

                  pitam cisto jer smo zbog prehrane svi onda izlozeni toj opasnosti!
                  Animal. Can you handle it?

                  Comment


                  • #10
                    Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                    Profi BB uzimaju dodatno inzulin.
                    A nama amaterima i naturalcima zna biti malo veći trbuh ako uzimamo veće količine hrane u jednom obroku, naročito UH.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                      Originally posted by gironda
                      oduvijek me zanimalo zasto je danasnjim profesionalcima uvijek trbuh tako napuhan za razliku od golden age bb-ovaca. mislim, steroidi su i u to vrijeme bili koristeni, a ne pada mi napamet neki drugi razlog.. prezderavaju se pa im je zeludac ogroman??
                      Ovo sam vec objavio (kao Old Skool) na jednom drugom forumu, po ponavljam.

                      FLEX (U.S. Edition,October 2009)

                      Neke od najgore cuvanih "tajni" americkog bodybuildinga su da se radi na kreaciji nove kategorije Classic Physique Division.Sta je doslovno pocetak kraja za freaks i da je vrlo klimav ugovor izmedju J.Manionovog IFBB Pro League i AM inc., a pojedinacni ugovori se ne produziju.
                      Glavni pisac za U.S. Flex , Shawn Perine (senior writer) gornje najavljuje sa tekstom
                      "SUCK IT UP !" ..........currently in NPC & IFBB Pro League judging consist of 8 poses.....now is the time to add 9th pose into the mix.

                      (Prisjetite se vakum poza:Grimeka,R.Robinsona,Zanea,Arnolda,Menzera )

                      Dok je Arnold u istom broju Flexa jos kriticniji prema trbusinama u clanku:
                      "GUT IT OUT !":......I'am disappointed to see some of the best bodybuilders in the world with distended bellies, particulary when it's onstage ............I can't imagine what they must look in private.

                      Guvernator je poslao dovoljno jasnu poruku, ova dva teksta nisu slucajnost.
                      Jedna naturalna asociacija razmislja o Legend's kategoriji, jer su danasnji naturalni
                      previse ovisno o suplementima.

                      Comment


                      • #12
                        Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                        ............I can't imagine what they must look in private

                        ti trbusi su stvarno sramota za sport. to bi trebali bit ljudi savrenog bodybuilding tijela, a imaju mjesine ko da su popili 15l vode. a ronnija colemana ne zelim ni zamisljat u vacuum pozi inace odlicna ideja uvodenje te poze
                        Animal. Can you handle it?

                        Comment


                        • #13
                          Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                          Originally posted by gironda
                          ............I can't imagine what they must look in private

                          ti trbusi su stvarno sramota za sport. to bi trebali bit ljudi savrenog bodybuilding tijela, a imaju mjesine ko da su popili 15l vode. a ronnija colemana ne zelim ni zamisljat u vacuum pozi inace odlicna ideja uvodenje te poze
                          Trebali bi vidjeti kad poneki od njih zadremucka na incline bench, tada abs dolaze do punog izrazaja.Biser ih je vidjeti nakon vadjenja ulja, desetine ubadanja tako da bjelac doslovno poplavi a crni je stvarno crn.Neki nemogu izdrzati tolike bolove od pikanja pa nestanu iz pro bb.

                          Comment


                          • #14
                            Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                            Ima tko kakvu sliku da vidim o čemu se radi?
                            A gde su noge?

                            Comment


                            • #15
                              Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment

                              Working...
                              X