Announcement

Collapse
No announcement yet.

trudni profiji - napuhani trbusi u profesionalaca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: napuhani trbusi u profesionalaca

    Originally posted by kelly
    Moj ti je savjet da prestaneš vrijeđati jer se takvo ponašanje neće dovijeka tolerirati.
    A što se ovoga tiče... Ne razumijem što bi to trebalo značiti.
    Originally posted by daedraug
    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

    Comment


    • #77
      Re: napuhani trbusi u profesionalaca

      Originally posted by kelly
      možeš pokušati jesti tri puta više pa ćeš razvaliti crijeva i nagomilati salo pa ćeš izgledati kao masni okrugli tuljan; upravo onako kao što ti izgledaš.
      kelly ovo nije bilo bas u redu od tebe

      cemu vrijeđanje od strane jednog i drugog? ovdje bi svi trebali biti prijateljski raspolozeni da razmjenimo iskustva i djelimo savjete jedni drugima, a ne da se prepucavamo nepotrebnim rjecima..

      Comment


      • #78
        Re: napuhani trbusi u profesionalaca

        Slažem se s gore navedenim, ali i priznajem da nije samo on kriv. Evo, ja se prvi ispričavam. Godinama sam sudjelovao na forumu svog bivšeg sveučilišta, gdje je svatko svakog osobno znao, pa je i sloboda izražavanja i ponašanja bila potpuna, tako da sam možda zaboravio da nije svugdje na netu tako i da se negdje drugdje potrebno držati nekih granica.
        Originally posted by daedraug
        Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
        Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

        Comment


        • #79
          Re: napuhani trbusi u profesionalaca

          Dok SEVER provocira iz posta u post to je u redu, čim ja nešto kažem odmah nije u redu.
          Pa ima ovdje i ljudi koji su na mojoj strani.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #80
            Re: napuhani trbusi u profesionalaca

            Originally posted by kelly
            Dok SEVER provocira iz posta u post to je u redu, čim ja nešto kažem odmah nije u redu.
            Pa ima ovdje i ljudi koji su na mojoj strani.

            Originally posted by Big one
            kelly ovo nije bilo bas u redu od tebe

            cemu vrijeđanje od strane jednog i drugog? ovdje bi svi trebali biti prijateljski raspolozeni da razmjenimo iskustva i djelimo savjete jedni drugima, a ne da se prepucavamo nepotrebnim rjecima..
            nema uopce potrebe za vrijeđanjem i nazivanjem nekog svakakvih nedoličnim imenima..

            ajmo sad si lijepo pruzite ruke i sve 5

            Comment


            • #81
              Re: napuhani trbusi u profesionalaca

              Kelly je samo odgovorio momku na način na koji se on cijelo vrijeme ponaša.
              Sve je započelo s time kad je Sever prvi dan kad se pojavio na forumu napisao meni ili Svarciki (on kaže njemu, ja sam mislio da misli na mene ali tako svejedno) up yours. Naravno izbrisao sam taj dio up yours radi pristojnosti. Imam ga u privatnoj poruci.

              Inače up yours znači ovo:
              http://images.google.hr/images?hl=hr&so ... CDIQsAQwAw
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #82
                Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                Originally posted by Dalibor
                Kelly je samo odgovorio momku na način na koji se on cijelo vrijeme ponaša.
                Sve je započelo s time kad je Sever prvi dan kad se pojavio na forumu napisao meni ili Svarciki (on kaže njemu, ja sam mislio da misli na mene ali tako svejedno) up yours. Naravno izbrisao sam taj dio up yours radi pristojnosti. Imam ga u privatnoj poruci.
                Kao što sam rekao u gornjem postu, došao sam s jednog slobodnijeg foruma i nisam znao kolika je ovdje stega. Od tada nisam napisao ništa slično. I ispričavam se zbog tog ekscesa. Ali u krivu si glede toga da sam ikome rekao nešto tipa ovoga što je Kelly rekao meni, nešto tipa "okrugli masni tuljan sa psihičkim problemima". To jednostavno nije točno.
                Originally posted by daedraug
                Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                Comment


                • #83
                  Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                  Originally posted by SEVER
                  Ali u krivu si glede toga da sam ikome rekao nešto tipa ovoga što je Kelly rekao meni,
                  Baš i nije tako:
                  Originally posted by SEVER
                  To je bio sarkazam, bistrino.
                  Originally posted by SEVER
                  Oprosti na nedovoljno jasnom izražavanju, ubuduće ću pokušati pojednostavniti stvar samo za tebe.
                  Ove rečenice se direktno odnose na moj intelekt, da sam "bistar" i da se meni mora posebno objašnjavati; koliko ja znam samo se mentalno retardiranim osobama mora posebno objašnjavati.

                  Sve u svemu nisam prvi izazvao svađu ali neću ni šutjeti na uzastopno provociranje.

                  S obzirom da se SEVER ispričao, i ja se ovim putem ispričavam i želim da se ovo što prije zaboravi i da nastavimo bez vrijeđanja.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #84
                    Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by SEVER
                    Ali u krivu si glede toga da sam ikome rekao nešto tipa ovoga što je Kelly rekao meni,
                    Baš i nije tako:
                    Originally posted by SEVER
                    To je bio sarkazam, bistrino.
                    Originally posted by SEVER
                    Oprosti na nedovoljno jasnom izražavanju, ubuduće ću pokušati pojednostavniti stvar samo za tebe.
                    Ove rečenice se direktno odnose na moj intelekt, da sam "bistar" i da se meni mora posebno objašnjavati; koliko ja znam samo se mentalno retardiranim osobama mora posebno objašnjavati.

                    Sve u svemu nisam prvi izazvao svađu ali neću ni šutjeti na uzastopno provociranje.

                    S obzirom da se SEVER ispričao, i ja se ovim putem ispričavam i želim da se ovo što prije zaboravi i da nastavimo bez vrijeđanja.

                    U redu, water under the bridge, što se mene tiče.
                    Originally posted by daedraug
                    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                    Comment


                    • #85
                      Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                      Dobili opet mail ovaj put vezano za napuhane trbuhe.

                      Evo što doktori kažu:

                      http://hermes-zdravlje.hr/forum/inde...37.html#msg837

                      Ispada da svi koji su bodybuilderi imaju potencijal da obole od maligne bolesti. Ima slučajeva ali generlizirat je druga stvar.
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment

                      Working...
                      X