Announcement

Collapse
No announcement yet.

7 dana do BB natjecanja, kalij - natrij pumpa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: 7 dana do bodybuilding natjecanja!

    Ne Mare, nego pitao cisto informativno, jbga razgovarao sam sa jednim manje vise expertom i rekao mi je slicno nesto, doduse malkice drugacije pa sam hteo da cujem Pristovo misljenje. Jbga izgleda da tu nema price. A i nabasao na neki text Sarceva, hiperkalemija tak nesto.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #32
      Re: 7 dana do bodybuilding natjecanja!

      Originally posted by skullHeaD
      Kalijumova so? Kao izvor kalijuma?
      da uzima se pred natjecanje
      zbog uzimanja razno raznih diuretika gotovo je nemoguce nadoknaditi kalija u tijelu
      no opet je tesko i razlikovati hiperkalameju od nedostatka magnezija i kalcija ili hiponatremie
      slicni problemi se mogu javiti poput pritiska u prsnima koji nije nimalo ugodan i stanja tesko uopce objasnjiva u kojem se tijelo nalazi u tom trenutku
      inace veci je problem nedostatak soli ,to se vrlo cesto dogodi i bude grceva i slicnog ,tako da realno gledajuci iz hrane u onakvom stanju pred samo natjecanje tesko dobiti zeljenu razinu kalija zato se dosta cesto uzima kalij u tabletama ili prahu
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #33
        Re: 7 dana do bodybuilding natjecanja!

        Hvala na odgovoru Priest.
        sve najbolje.
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • #34
          Re: 7 dana do natjecanja!!!

          ovo je za BB natjecanje, ima negdje link za PL ntjecanje, kako se isprazniti oko 3kg pred natjecanje a ne izgubiti snagu ak je to moguće???
          Rome wasn't built in a day.

          Comment


          • #35
            Re: 7 dana do bodybuilding natjecanja!

            vrhunska tema, iako nisam natjecatelj niti imam u planu biti
            može jedan mali sažetak jer neke stvari nisam povezao, kako kontrolirati razinu kortizola? pogotovo me zanima onaj dio oko toga kako "srediti" da se mast nakuplja ravnomjerno po cijelom tijelu, a ne pretezno oko trbuha, bedara i slicno...
            na sto paziti u prehrani, a na sto u treningu da kortizol bude na mjestu?

            i moze par rijeci o kromu, odnosno kromovom pikolinatu?
            There is a price to pay for everything you gain.

            Comment


            • #36
              Re: 7 dana do bodybuilding natjecanja!

              edit: ova tema me bas zaintrigirala, razmisljam samo gdje je limit kada znas sve sto trebas znati, znaci kada si 100% produktivan u onome sto radis, to je savrsenstvo.
              gledajuci od sebe, motivacija mi je brutalna, samo da jos znam sve sto trebam znati

              tako da priest, samo piši
              There is a price to pay for everything you gain.

              Comment


              • #37
                Re: 7 dana do bodybuilding natjecanja!

                Originally posted by pekizggs View Post
                gdje je limit kada znas sve sto trebas znati
                Većini je limit u financijama, a onome kome financije nisu problem, njemu je limit u genetici.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: 7 dana do bodybuilding natjecanja!

                  vrhunska tema, iako nisam natjecatelj niti imam u planu biti
                  batali ovu temu onda..al ozbiljno...jer bilo kakav pokusaj i slicno moze da dovede tvoje zdravlje u ozbiljnu opasnost...Ovo su smjernice..nije za za svakoga isto..i ovo moze da radi onaj koji poznaje svoje tijelo jako dobro(kako i na sta reaguje)....tako da...
                  onaj dio oko toga kako "srediti" da se mast nakuplja ravnomjerno po cijelom tijelu
                  uz poveci arsenal steroida bez prestanka dok god mozes....ili ako si bogom obdaren pa si jedan od milion koji imaju onu cudesnu genetiku..
                  lucenje kortizola je individualna stvar svakog pojedninca...Osnove kontroliranja su...pravilna i regulisana ishrana(opste poznato u bb sportu..koje namirnice jesti i dr),trening,dobar odmor..itd....tesko je reci time i time ces kontrolirati kortizol..jednostavno posto se nemislis takmiciti...ne opterecujes se previse time...jedi kako treba,treniraj,ne nerviraj se...zivi opusteno koliko mozes i nece kortizol divljati heheheh....

                  Comment


                  • #39
                    tijelo nakon kalij-natrij pumpe..?

                    Bok!

                    eksperimentiram u zadnje vrijeme sa povecanjem i smanjenjem unosa vode , odnosno unosa soli i cini mi se da mi tijelo to OK odradi.. nista spektakularno i extremno, ali se vidi razlika nakon sto smanjim unos vode 2 dana nakon 3 dana povecanog unosa..

                    e sad, razmisljam tjedan dana prije mora probati sa kalij-natrij pumpom kao pred natjecanje..

                    sta nakon tog sedmog dana se dogada sa tijelom..?
                    da li pocne skupljati i zadrzavati vodu nakon sto smo smanjili unons, isto kao sto se rjesavalo vode nakon sto smo mu povecali unos..?

                    Comment


                    • #40
                      Re: tijelo nakon kalij-natrij pumpe..?

                      Tema je najjasnija do sad koju sam čitao bez nepotrebnih pitanja i rasprava . Sve pohvale i hvala .
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • #41
                        Re: tijelo nakon kalij-natrij pumpe..?

                        Draven i ostali.

                        Morate znati da je ovo natrij kalij pumpa za izbacivanje vode pred natjecanje. dakle ta forma je neodrziva.

                        Ono sto treba raditi i sto je odrzivo je jedenje puno kalija (tj toliko da ga bude malo vise nego natrija u prehrani). Dakle treba jesti puno povrca, voca i svega sto ima kalij, a manje soliti, izbjegavati salame i slane sireve, ...

                        najbolje da napravite svoje istrazivanje, gdje se nalazi natrij a gdje kalij i na taj način konstantno ste bez puno potkozne vode.

                        Shema za pred natjecanje opisana na pocetku je super, i radi, ali to je za zabljesnut jedan dan..samo to imajte na umu.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment

                        Working...
                        X