Announcement

Collapse
No announcement yet.

Milos Sarcev - Gigant series training

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milos Sarcev - Gigant series training




  • #2
    Re: Milos Sarcev

    Comment


    • #3
      Re: Milos Sarcev - Gigant series training

      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: Milos Sarcev - Gigant series training

        Milos Sarcev Hardcore Workout

        Comment


        • #5
          Re: Milos Sarcev - Gigant series training

          svaka čast milošu, al mislim da većina nas, naturalaca, i nemamo nekog efekta od takvog gigant set treninga
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • #6
            Re: Milos Sarcev - Gigant series training

            Super serije su ok,a gigantske,neznam koji im je smisao,dobro znam za profesesionalce da sve i svasta rade,al te gigantske serije vec spadaju pod aerobni rad...
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #7
              Re: Milos Sarcev - Gigant series training

              JA ti velim da taj trening radi kak spada,uz ovaj forum čitam puno kod susjeda na realx3m forumu i tamo ima dosta sljedbenika Šarčeve filozofije,od treninga,suplementacije,prehrane pa čak i kemije i ak moje oči dobro vide velika večina njih(pritom ciljam na naturalce) ima odlične rezultete,al se moraju ispoštovat neka pravila hypermije

              Comment


              • #8
                Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                Originally posted by xenos
                Milos Sarcev Hardcore Workout

                sad san baš pogleda ovo i nemogu virovat koliko se ubijaju,da rigaju.svaka ima cast
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #9
                  Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                  oo da....to sam gledo pred koju godinu sve...tada sam samo "proučavo" miloša lik je legenda....a ovo o riganju...pa..jednom sam pokušo čučanj sa mislim oko 18 ponavljanja i bilo mi je ljubičasto pred očima i pritisak u trbuhu... fora je kako se aztvore u svoju teretanu,ono njih par,svoja ekipa....eh da je tako vježbat :P

                  Comment


                  • #10
                    Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                    Originally posted by Tomi
                    Super serije su ok,a gigantske,neznam koji im je smisao,dobro znam za profesesionalce da sve i svasta rade,al te gigantske serije vec spadaju pod aerobni rad...

                    super su zakon a gigantske legendarne!!! gigantski setovi su i vise nego dobri i korisni kad si nadefki. uglavnom se koriste tokom priprema za natjecanje. npr trening nogu gigantskim serijama lijepo ce separirati misice. probaj napraviti gigatski set vjezbi nogu i vidjet ces o kakvom je treningu rijec!

                    pohvale šarčevu na znanju, covjek mu se treba diviti!!!
                    http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                    Comment


                    • #11
                      Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                      Originally posted by FrenkZejn
                      oo da....to sam gledo pred koju godinu sve...tada sam samo "proučavo" miloša lik je legenda....a ovo o riganju...pa..jednom sam pokušo čučanj sa mislim oko 18 ponavljanja i bilo mi je ljubičasto pred očima i pritisak u trbuhu... fora je kako se aztvore u svoju teretanu,ono njih par,svoja ekipa....eh da je tako vježbat :P

                      ako si pravi ne ***** nikog u teretani. radio sam noge i uzeo 7 sprava i jos bucice. nema nitko da dira! ako ce netko radit onda mora napravit dok ja odmaram i vratit sve na svoje mjesto. kad krenem nema tko da mi uzme spravu! sveukupno 4 kruga po 80 ponavljanja u zadnjem setu kad sam zavrsio sam doista zamalo povratio. napunila su mi se usta ali jebiga hardcore i vracaj unutra!
                      http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                      Comment


                      • #12
                        Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                        Originally posted by tychotx
                        Originally posted by FrenkZejn
                        oo da....to sam gledo pred koju godinu sve...tada sam samo "proučavo" miloša lik je legenda....a ovo o riganju...pa..jednom sam pokušo čučanj sa mislim oko 18 ponavljanja i bilo mi je ljubičasto pred očima i pritisak u trbuhu... fora je kako se aztvore u svoju teretanu,ono njih par,svoja ekipa....eh da je tako vježbat :P

                        ako si pravi ne je..s nikog u teretani. radio sam noge i uzeo 7 sprava i jos bucice. nema nitko da dira! ako ce netko radit onda mora napravit dok ja odmaram i vratit sve na svoje mjesto. kad krenem nema tko da mi uzme spravu! sveukupno 4 kruga po 80 ponavljanja u zadnjem setu kad sam zavrsio sam doista zamalo povratio. napunila su mi se usta ali j...ga hardcore i vracaj unutra!
                        ako se radi o tvojoj teretani onda OK ili ako ima relativno malo ljudi.. ali ti ne možeš uzeti 7 sprava osim ako nisi dogovorio s ljudima.. normalan čovjek ima razumijevanja za to pa se trebaš dogovoriti.. ali ti to malo onako bahato.. možeš se ti ubiti hardcore.. sa samo 2 sprave.. pokažem ti ja.. mislim da bi ti se svidjelo

                        Comment


                        • #13
                          Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                          Originally posted by Vladebisi
                          JA ti velim da taj trening radi kak spada,uz ovaj forum čitam puno kod susjeda na realx3m forumu i tamo ima dosta sljedbenika Šarčeve filozofije,od treninga,suplementacije,prehrane pa čak i kemije i ak moje oči dobro vide velika večina njih(pritom ciljam na naturalce) ima odlične rezultete,al se moraju ispoštovat neka pravila hypermije
                          bas bi htio vidjet naturalca koji ce ovakve treninge radit, vidis da i ovi na kemiji rigaju
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • #14
                            Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                            JA sam sad na defke i radim nesto kao ovo Gian/Gigant ili kako i da se vec zove. Nasao trening na bodybuilding.com i svidja mi se, jako je dobar. Evo primer juce kad sam trenirao grudi, danas sam upaljen straasno. Evo treninga kako izgeldalo:

                            1# Giant/Gigant Set
                            - Dumbel Bench Pres 3x 8-12
                            - Incline Flys 3x 8-12
                            - Cable Crossover 3x 8-12
                            - Close grip Push-up (ali ovo sam izvedeo sa bucicama jer nemogu da radim to) 3x 8-12

                            2# Giant/Gigant Set (ovih vjezbi su me dokrajcali maksimalno)
                            - Bench Press 2x 8-12
                            - Flat bench Flys 2x 8-12
                            - Incline BP 2x 8-12
                            - Decline Dumbel press 2x 8-12

                            3# Giant/Gigant Set (Ovo je za Ramo)
                            - Side Lateral Raise - 3x 8-12
                            - Dumbel Shoulder Press - 3x 8-12
                            - Letanje u pretklonu za zadnje rame - 3x 8-12
                            - Dumbel Upright Rows - 3x 8-12

                            I nakon cjeli ovaj trening + 20min cardio na Orbitreku, zasto cardio sam trebao radit na prazan zeludac ali ne odgovara mi to pa nakon toga sam napravio. Eto moj trening, dobro sam prosao, iscrpljeno i mislim da ako se hranis dobro ovaj trening da ti spusti kilazu i to mnogo. Eto ja trenutno sam na Rotacije UH i ovaj trening sam probao. Sutra noge. Ako zeli neko da proba , evo link

                            http://www.bodybuilding.com/fun/a-fa...iant-sets.html

                            Pozz svima a Milos je legendaran, svaka mu cast!
                            I live for BODYBUILDING

                            Comment


                            • #15
                              Re: Milos Sarcev - Gigant series training

                              Ovo sve radiš na jednom treningu?
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X