Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene...Vendetha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Evo i mene...Vendetha

    kako u okomitom pokretu prema gore da ''dirnem'' latove ?
    il nisam dobro shvatio na koju vjezbu mislis. uspravno veslanje na smithu mi je do jaja,..daleko lakse izolovati srednje rame kad nadjes pravi polozaj, sa jako sirokim hvatom, a letenje u pretklonu - ako si na to mislis, full mi gadja zadnje rame.
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: Evo i mene...Vendetha

      kao sto rekoh, trening ruka drugi put, zato manji volumen, a ramena mi sasvim dovoljno stimulacije dobiju kroz potiske na prsima i vjezbe vucne za ledja..tako da uz prsa ubacim par heavy setova za prednje rame,..dok onda drugi put opalim bas kontru i idem na high rep.
      u biti eksperiment je samo..ali po svemu sto sam do sada vidio i mogao da zakljucim, trebalo bi da bude napretka. Ruke bar su krenule odlicno..

      S obzirom da sam manje vise do sad sve bio u deficitu, ni bf nije rastao, cak je manji nego na zadnjem takmicenju trenutno..ali sam uspio da iskoristim na pravi nacin taj post-takmicarski period i nadodam malo na volumenu. Tako da sam planirao kad predjem lagano u suficit, cak preci i na 3 puta s treningom ruka, dosta manji volumen, i intezitet, jednostavno sto cesce prokrvljavati ruke - opet eksperiment jer sam nesto slicno radio sa jednim klijentom kojem su ruke jako zaostajale pa smo napravili nevjerovatan napredak.
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • Re: Evo i mene...Vendetha

        Cijeli forum je vec pogledao video
        Bilo bi odlicno da video traje malo duze uz koju seriju vise.
        Vidio sam neke nove stvari vezane uz trening i suplementaciju prije/poslije treninga. Sve u svemu odlicno
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: Evo i mene...Vendetha

          Ako nije tajna, kako si ukomponirao trening ruku 3 puta tjedno... u kombinaciji s nekom vecom misicnom grupom ili svaki put zasebno...??
          I kako si rasporedio volumen i intezitet po tim treninzima...
          svaka cast za video, bilo je i vrijeme
          MYPROTEIN

          Comment


          • Re: Evo i mene...Vendetha

            Trenutno eksperimentiram s trodnevnim programom, danom odmora pa opet isponova(3-1-3). Ukratko prs/led, noge, rame/ruke, 6 vjezbi svaki dan. Dakle, unutar perioda od jednog tjedna, pogodim svaku misicnu skupinu 2 puta, s tim da se prva dva dana bavim compound vjezbama, dok je ovaj treci, trening ramena/ruku izolacijski i slican tvom trenutnom iz videa. Zanima me tvoje iskreno misljenje o ovom nacinu treninga za nas naturalce, mogu li se drzat nize kilaze perfektne forme u izolacijskom danu, isto tako cinjenica sta fakticki dva put tjedno pogodim iste skupine, jel pozitivna ili kontraproduktivna?

            Odlican video i forma, samo naprid.

            Comment


            • Re: Evo i mene...Vendetha

              Originally posted by Premium.Better View Post
              Cijeli forum je vec pogledao video
              Bilo bi odlicno da video traje malo duze uz koju seriju vise.
              Vidio sam neke nove stvari vezane uz trening i suplementaciju prije/poslije treninga. Sve u svemu odlicno
              hvala vam onda
              zao mi je i sto ne stizem vise da budem na forumu ali sam preopterecen obavezama...i iskrneo nemam volje da kucam vise nista pored svega toga.
              i ja sam predlagao da bude duzi...oni misle da ce biti dosadno ljudima da provedu pred monitorom 15-20+ minuta... al znam da nece, gledo sam i ja slicne klipove ranije, i to zelim da napravim isto..
              a epizoda ce biti, planirali smo bar na duzi period da ovo radimo...
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • Re: Evo i mene...Vendetha

                Originally posted by Corry View Post
                Ako nije tajna, kako si ukomponirao trening ruku 3 puta tjedno... u kombinaciji s nekom vecom misicnom grupom ili svaki put zasebno...??
                I kako si rasporedio volumen i intezitet po tim treninzima...
                svaka cast za video, bilo je i vrijeme
                znate da u mene tajni nikad nije bilo
                sad za sad radim jos 2 puta
                triceps odradim nakon prsa utorkom,a biceps nakon ledja srijedom..uglavnom visok broj ponavljanja bude, hmm odprilike 3 vjezbe X 3 serije, i pretezno izolacione,..mozda bi to malo trebalo promijeniti, ali radim dosta kompleksnih za ledja i prsa, vidim u kakvom stanju budu misici nadlaktice poslije...al ok..to si sitnice koje se uvijek mogu malo mijenjati.
                kad budem 3 puta radio, bice mi nebitno kad..samo da s eprokrvljava misic, sto jaca pumpa, kraci trening, bice uglavnom na fb stranici pisano o tome sve...uvijek mi mozete tamo pitanja postavljati rao cu odgovarati na sva kad stignem..ne volim previse unaprijed da planiram..

                a, cilj mi je da se ne zadrzim predugo na jendom misicu, bar kod ruka...pokusati sto vise posla u sto manje vremena da uradim,..ali bez da jurim kroz serije,..MM veza je na prvom mjestu, forma i tempo,..kontrakcije jake kroz pokret, tacnije na kraju koncentricnog djela,..nije bas ni poenta preletiti tek tako kroz serije...kao sto rekoh u videu, premal je to misic jednostavno da bi ga jebavao predugo i previse,..ali ne mora ni prrekratko..
                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                http://www.staying-fit.net/

                Comment


                • Re: Evo i mene...Vendetha

                  Originally posted by Svitogor View Post
                  Trenutno eksperimentiram s trodnevnim programom, danom odmora pa opet isponova(3-1-3). Ukratko prs/led, noge, rame/ruke, 6 vjezbi svaki dan. Dakle, unutar perioda od jednog tjedna, pogodim svaku misicnu skupinu 2 puta, s tim da se prva dva dana bavim compound vjezbama, dok je ovaj treci, trening ramena/ruku izolacijski i slican tvom trenutnom iz videa. Zanima me tvoje iskreno misljenje o ovom nacinu treninga za nas naturalce, mogu li se drzat nize kilaze perfektne forme u izolacijskom danu, isto tako cinjenica sta fakticki dva put tjedno pogodim iste skupine, jel pozitivna ili kontraproduktivna?

                  Odlican video i forma, samo naprid.
                  pazi ima ljudi koji rade na taj nacin, podjela po antagonistima...meni licno to djeluje previse u 7 dana..i preko 5 treninga mi se cini apsurdno, a kamoli 2 x citavo tjelo.. al ako vec, onda jebiga prilagoditi max volumen i intezoitet,..to je na kraju krajeva individualna stvar koliko ce ti biti potrebno, odnosno dovoljno. Radio sam natural GVT..brutalno je to gurati na duzi period, islo mi je ok..ali hrana i suplementacija stvarno mora da bude napucana do jaja.., Nije se bas lako pretrenirati, ali ne treba pretreniranost podcijenjivati..gledao sam i usere kako ulete u to sranje..a nije bas ugodan period, i to sam iskusio. Radi jednostavno deloading s vremena na vrijeme, ali moj savjet i dalje da radis jednom sedmicno svaku skupinu, mislim da je dovoljno
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • Re: Evo i mene...Vendetha

                    Originally posted by Vendetha View Post
                    hvala vam onda
                    zao mi je i sto ne stizem vise da budem na forumu ali sam preopterecen obavezama...i iskrneo nemam volje da kucam vise nista pored svega toga.
                    i ja sam predlagao da bude duzi...oni misle da ce biti dosadno ljudima da provedu pred monitorom 15-20+ minuta... al znam da nece, gledo sam i ja slicne klipove ranije, i to zelim da napravim isto..
                    a epizoda ce biti, planirali smo bar na duzi period da ovo radimo...
                    Meni se jako dopao video. Nije nesto klasicno s youtubea gdje samo odrade trening i to je to. Najavili ste kako ce se u sljedecem videu spominjati prehana, subscribeao sam i cekam sljedeci. Uglavnom volim pratit/citat/gledat kvalitetne stvari. Samo naprijed!

                    edit:
                    Originally posted by Vendetha View Post
                    MM veza je na prvom mjestu, forma i tempo
                    Maximusu ce se svidjet ovaj dio
                    Last edited by Premium.Better; 23-06-14, 15:20.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: Evo i mene...Vendetha

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Meni se jako dopao video. Nije nesto klasicno s youtubea gdje samo odrade trening i to je to. Najavili ste kako ce se u sljedecem videu spominjati prehana, subscribeao sam i cekam sljedeci. Uglavnom volim pratit/citat/gledat kvalitetne stvari. Samo naprijed!

                      edit:

                      Maximusu ce se svidjet ovaj dio
                      Ne šlihtaj se toliko Premijume...


                      Šalim se...

                      Meni se pre svega sviđa što je na našem jeziku, a strendžeri ako hoće da nauče nešto, neka prevode...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: Evo i mene...Vendetha

                        Originally posted by Vendetha View Post
                        pazi ima ljudi koji rade na taj nacin, podjela po antagonistima...meni licno to djeluje previse u 7 dana..i preko 5 treninga mi se cini apsurdno, a kamoli 2 x citavo tjelo.. al ako vec, onda jebiga prilagoditi max volumen i intezoitet,..to je na kraju krajeva individualna stvar koliko ce ti biti potrebno, odnosno dovoljno. Radio sam natural GVT..brutalno je to gurati na duzi period, islo mi je ok..ali hrana i suplementacija stvarno mora da bude napucana do jaja.., Nije se bas lako pretrenirati, ali ne treba pretreniranost podcijenjivati..gledao sam i usere kako ulete u to sranje..a nije bas ugodan period, i to sam iskusio. Radi jednostavno deloading s vremena na vrijeme, ali moj savjet i dalje da radis jednom sedmicno svaku skupinu, mislim da je dovoljno
                        GVT je strasan, al ovo sam odradia jedan tjedan, dobro se osjecam, prezivia sam, dobro se hranim. Naravno da nisam planira gurat to na duze vrime, cisto nakon par godina treniranja intencija mi je bila malo sokirat organizam, prominit rutinu na nekih 60 dana mozda. U svakom slucaju fala na savjetu.

                        Comment


                        • Re: Evo i mene...Vendetha

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Meni se jako dopao video. Nije nesto klasicno s youtubea gdje samo odrade trening i to je to. Najavili ste kako ce se u sljedecem videu spominjati prehana, subscribeao sam i cekam sljedeci. Uglavnom volim pratit/citat/gledat kvalitetne stvari. Samo naprijed!

                          edit:

                          Maximusu ce se svidjet ovaj dio
                          snimljeno je materijala, al mislim da ipak u sljedecem nece biti o prehrani..
                          al kao sto rekoh, NI JEDNA epizoda nece biti iskljucivo informativnog karaktera, tj da ja tu stanem i serem sta treba i kako treba..
                          ne, govorim iskljucivo o svom bb zivotu, o svojim pristupima, o svojim iskustvima..i naravn da cu objasniti onda dosta toga..
                          al nece biti uglavnom ono klasika''ovo treba, a ovo ne'' to mi nije bio cilj jer ce se svakako naci onda x drukcijih misljenja, i rasprava ode pogresnim putem..to mi nije cilj da ja popujem nekom kako da nesto radi, odnosno da budem precizniji da postavljam neka pravila.
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: Evo i mene...Vendetha

                            Originally posted by Svitogor View Post
                            GVT je strasan, al ovo sam odradia jedan tjedan, dobro se osjecam, prezivia sam, dobro se hranim. Naravno da nisam planira gurat to na duze vrime, cisto nakon par godina treniranja intencija mi je bila malo sokirat organizam, prominit rutinu na nekih 60 dana mozda. U svakom slucaju fala na savjetu.

                            to je ok..3-4 sedmice cak ako treba..ali onda deloadati malo..i promijeniti split, jer dugorocno mislim da bi to bilo previse
                            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                            http://www.staying-fit.net/

                            Comment


                            • Re: Evo i mene...Vendetha

                              Originally posted by Vendetha View Post
                              to je ok..3-4 sedmice cak ako treba..ali onda deloadati malo..i promijeniti split, jer dugorocno mislim da bi to bilo previse
                              Izbaci što pre nešto za noge... Pogotovo trenig za listove, to svima škripi, a tebi su odlični....
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: Evo i mene...Vendetha

                                I ja sam pogledao klip i nakon toga odma sam isao da trazim novi ali video sam da je 1week ago.. Nista, cekamo novi klipovi i nek bude to 20-30min!! Samo napred i sve najbolje.. Forma vrhunska a klip je super!
                                I live for BODYBUILDING

                                Comment

                                Working...
                                X