Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene...Vendetha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Evo i mene...Vendetha

    cijeli proces vam je WTF napisao prije par mjeseci. Tako kako je napisao je od prve do zadnje rijeci. Draven ne bi preporucio kardio nego odi u saunu. Ja sam bio tu zahebao posto sam samo pola sata odradio a imao puno potkozne vode tako da je saunu trebalo 2 puta po pola sata (za mene). Vise preporuka saunu odraditi dokle god se znojis ko krme

    Comment


    • Re: Evo i mene...Vendetha

      Napisao je i mali priest (nikola prugovecki) cijelu temu ovdje kako odraditi dehidraciju...

      Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • Re: Evo i mene...Vendetha

        Svi su napisali ali ono sto sam procitao ostalo mi je dosta nedorecenog, mozda grjesim ali volim detaljno znati sto radim a ne iz 2 pokusaja pa treca sreca ..... sorry na spam u temi Ado.

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • Re: Evo i mene...Vendetha

          Originally posted by hardstyle91 View Post
          Ado, daj neki video i o ozljedama, kako vježbati s ozljedom leđa, što je najčešći problem današnjice.

          Sve pohvale za uradke, samo snimaj dalje.
          pokusacu da s***** ledja do sljedeceg mjeseca pa ti javim kako sam se izborio s tim
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • Re: Evo i mene...Vendetha

            Originally posted by Draven View Post
            Odlicno vidim uspjelo ti je planirano uvijek spreman . Molio bih te ako moze neki tekst o dehidraciji , superkompenzaciji zelim to odradit ali nemogu naci neki tekst da bih bio siguran u sve.

            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
            Hmm ne znam dal sam ovde na forumu to pisao jednom ili ne.. ALI (evo posto otvoreno i iskreno pisem sve i za ovo cu napisati sto imam) to je toliko kompleksan proces da budem primoran za svakog takmicara, da radim drukciji pristup,..nekad cak i dva razlicita ako je upitanju 2-3-4 takmicenja jer jednostavno tjelo ode u k_urac vremenom i ne reaguje onako kako bi trebalo. Ja mogu napisati poentu svega toga,..praznjenje glikogena, izbacaivanje soli, hiperhidratacija prilagodjena, onda smanjivanje vode, smanjivanje natrija, punjenje glikogena..znaci ono osnovno..ali opisivati mehanizme i objasnjavati zasto bas tako, iskreno to ne zelim. Trebalo je vremena da razvijem citav taj kompleks mehanizama, i to ne zelim tek tako da serviram...bar ovakav kakav primjenjujem i teorija kojom se vodim pri tome. pa ne zamjerite na tome... Ni meni niko nije htio da servira kad mi je trebalo, pa nisam shvatao zasto.. - Ok bio je tu covjek koji me je naucio osnove i objasnio mi osnovne mehanizme svega toga, sto mi je puno olaksalo dalje pristupe... ali ljudi to cuvaju kao svetinju, pa sam odlucio i sam da bar taj dio zadrzim za sebe.
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • Re: Evo i mene...Vendetha

              Originally posted by zyzz1993 View Post
              ovo bi bilo odlično da izađe )

              inace.. svaka cast Ado.. sve realno pricas i moze se puno toga naucit
              il realno i iskrneo, il nikako...
              hvala buraz
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • Re: Evo i mene...Vendetha

                Originally posted by Draven View Post
                Svi su napisali ali ono sto sam procitao ostalo mi je dosta nedorecenog, mozda grjesim ali volim detaljno znati sto radim a ne iz 2 pokusaja pa treca sreca ..... sorry na spam u temi Ado.

                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                to je to o cemu pricam...
                osnovu ce ti svako dati, i nije problem..reci cu ti sta treba, na sto da pazis..
                ali sam vidio da niko ne otkriva te detalje, iako realno, vidio sam i da jako mal broj njiih ima uopste i pojma o tome..a to se vidi na kraju po formi koja se prezentuje na bini..
                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                http://www.staying-fit.net/

                Comment


                • Re: Evo i mene...Vendetha

                  Originally posted by Vendetha View Post
                  pokusacu da s***** ledja do sljedeceg mjeseca pa ti javim kako sam se izborio s tim
                  -.- bespotreban komentar..roid rage?
                  Btw draven sta imas od tog natjecateljskog tjedna..pa to je za natjecatelje haha
                  Je bes jednocifreni BF a di tek praznenja blabla blah mah huhhh
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: Evo i mene...Vendetha

                    Originally posted by staragarda View Post
                    -.- bespotreban komentar..roid rage?
                    Btw draven sta imas od tog natjecateljskog tjedna..pa to je za natjecatelje haha
                    Je bes jednocifreni BF a di tek praznenja blabla blah mah huhhh
                    presvazisao sam taj mentalni nivo da bih upadao u takve krize,..brini se ti za sebe
                    a pitanje nije glupo ?
                    sta meni znaci ''povreda ledja'' , na x nacina mogu ledja da se povrijede, is ad bi ja trebao za sve to da trazim rijesenja..i za svaki drugi misic ili zglob ...
                    dajte ljudi ja sam trener, moj domen interesovanja jeste debelo van samih osnova BB-a ali treba vremena i iskustva da bih vladao svim tim sto je potrebno pa da zamijenim sve moguce doktore...

                    ako te zanima rame kul..u k_urcu mi je godinama i mogu reci sta sam ja radio..ali ni to nije bilo rijesenje i toga sam bio svjestan. ali nije ista stavr kad je tolika odgovornost u tvojim rukama i moras paziti da ne s***** covjeka do kraja zivota...i ima stvari u koje necu ni da ulazim,..bar sad za sad.
                    na kraju krajeva da je procitao koji mi je cilj svega ovoga sto radim ne bi me to ni pitao..

                    nisam tu da serem i ucim nekoga necemu,..ovo sma pokrenuo sve samo da bih priblizio ljudima kako to izgleda u zivotu jednog takmicara, i prikazivat cu ugavnom ono sto ja radim, drzati se samo svojih pristupa svojih teorija, da vide ljudi kako ja gledma na sve to, kako se JA nosim sa svim tim, da pricam jednostavno SVOJU pricu da vide sta je tu sve potrebno da bi se napravilo nesto, da na kraju pokusam da ispravim kompletnu sliku o BB-u...i to je sve. pa kome odgovara neka prati, moci ce se i tu pun ***** toga nauciti, ili bar iskoristiti za svoj rad...
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • Re: Evo i mene...Vendetha

                      Vjerujem da jesi
                      Samo nastavi ..pozz
                      Inace hardi..sjebo sam leda dvaput..donja
                      Najbolje je progresivno ojacavati u deadliftu sa super formom...znaci samo tezine i izljecit ces se...
                      I hamza je primjer isto
                      Mind muscle na hiperekstenziji ti nece pomoci
                      Btw nilad nemoj raditi hiperekstenziju tako da radis hiperekstenziju Lol..bas neki dan mi ovo proletilo kroz glavu...znaci nikad nemojte..
                      Last edited by staragarda; 08-07-14, 17:19.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: Evo i mene...Vendetha

                        Originally posted by staragarda View Post
                        Vjerujem da jesi
                        Samo nastavi ..pozz
                        Inace hardi..sjebo sam leda dvaput..donja
                        Najbolje je progresivno ojacavati u deadliftu sa super formom...znaci samo tezine i izljecit ces se...I hamza je primjer isto
                        Mind muscle na hiperekstenziji ti nece pomoci
                        Btw nilad nemoj raditi hiperekstenziju tako da radis hiperekstenziju Lol..bas neki dan mi ovo proletilo kroz glavu...znaci nikad nemojte..
                        Čovek bi ladno pomislio da si bio pijan dok si pisao ovo... Ali pošto te znam, verujem da se samo zayebavaš.....
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: Evo i mene...Vendetha

                          Ozbiljan sam
                          Prvo kad neko sjebe leda, nakon sto ozljeda splasne se pocne istezati i raditi sve vjezbe koje ne koriste donja leda u velikoj mjeri...istezanje je super korisno, ali leda moraju ojacati...zato DL i progresivan napredak....naravno forma savrsena

                          Ovo za hiperekatenziju...najgori moguci pokret je kad je tjelo savrseno ravno a mi predemo tu granicu i radimo hiperelszenziju...tada nastaje ozljeda ili se vraca ista...
                          Kad radite hipekst zaustavite se kada ste ravni...ista stvar i sa dl-om..
                          Hip ekst mozete raditi samo kada radite bench da biste postigli bolji tajtnes i sacuvali ramena..
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: Evo i mene...Vendetha

                            Originally posted by Dača View Post
                            Čovek bi ladno pomislio da si bio pijan dok si pisao ovo... Ali pošto te znam, verujem da se samo zayebavaš.....
                            Brijem da hardy ne radi dl ak se sjecam sta je pricao prije tako da mozda je neki disbalans il tako nesto pa je doslo do povrede. A i ma kolko ovo pijano zvucalo sto je staragarda napisao najbolji lijek za problem sa koljenima su cucnjevi, a za probleme sa ledima deadlift, pravilna forma, manje kilaze i postepeno jacati. Nezahvalno je ikome ista sugerirati jer neznamo kakvu povredu ima al ovo je samo moje videnje da najveci broj povreda se dešava zbog disbalansa mišića, a kompleksne vježbe su najbolje za ojačat cjelokupni lanac makar vjerojatno ni jedan doktor ti to neće preporučit nego nekakve terapijske vježbice i istezanja koja ne rješavaju problem dugoročno al bolje da se ne petljam al eto samo kao moje mišljenje...

                            Comment


                            • Re: Evo i mene...Vendetha

                              A kako ojacati donja leda ako nemas nikoga koji ce ti sigurno pokazati DL? Isplati li se raditi hiperekstenziju ili? Neki kazu da su veslanja sa teskim kilazama dovoljna..
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment


                              • Re: Evo i mene...Vendetha

                                Originally posted by DARICA View Post
                                A kako ojacati donja leda ako nemas nikoga koji ce ti sigurno pokazati DL? Isplati li se raditi hiperekstenziju ili? Neki kazu da su veslanja sa teskim kilazama dovoljna..

                                snimi se i pokazi nekome tko je strucan pa ce ti on obajsnit gdje si grijesio ako si grijesio.

                                ps. puno se teze ozljedit na dl-u nego sto ljudi misli pa ga zaobilaze u sirokom luku

                                Comment

                                Working...
                                X