Announcement

Collapse
No announcement yet.

tras

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: tras

    Originally posted by Anđela View Post
    Ja se toplo nadam da ce nas Tomo pocastit nekom svjezijom slikom jer nema smisla zivit na staroj slavi

    Anđe ja tebi svako malo saljem tople slike, nemoj tako :P :P

    Comment


    • #32
      Re: tras

      Znaci li to da sam iznimka? Ako znaci,onda sam pocascena sto jedina vidim kako napreduju pripreme
      Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

      Comment


      • #33
        Re: tras

        Originally posted by Anđela View Post
        Znaci li to da sam iznimka? Ako znaci,onda sam pocascena sto jedina vidim kako napreduju pripreme
        U svakom slucaju jesi, nema svatko pravo da vidi u kojem smjeru forma ide

        Comment


        • #34
          Re: tras

          Evo za našu anđu sampionku jedna friska slika 1624277_653849154656654_1588055309_n.jpg

          Comment


          • #35
            Re: tras

            Originally posted by tras View Post
            Evo za našu anđu sampionku jedna friska slika [ATTACH=CONFIG]16904[/ATTACH]
            Hvala Tomo Trenutno nema sritnije osobe od mene
            Nastavis li ovako,past cu na kolina kad dodes u Knin
            Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

            Comment


            • #36
              Re: tras

              44857_679351462106423_880327051_n.jpg1974477_679257092115860_1475799025_n.jpg10008345_679257268782509_361152560_n.jpg10000163_679257272115842_169061591_n.jpg


              krenulo se na rezance.. trenutno 110 kg

              Comment


              • #37
                Re: tras

                P1090324.jpgP1090358.jpgP1090376.jpgP1090381.jpg
                Last edited by tras; 29-03-14, 22:12.

                Comment


                • #38
                  Re: tras

                  Svaka cast!
                  Last edited by kelly; 30-03-14, 02:02.
                  "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                  "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                  Comment


                  • #39
                    Re: tras

                    P1090542.jpgP1090531.jpgP1090552.jpgP1090535.jpg

                    Comment


                    • #40
                      Re: tras

                      ti i tomi ste mi bas dosadni..samo slike stavljate, on od klijenata, ti svoje.

                      daj neki post napisi ako mislis da mi naturalci mozemo imati neke benificije od njega, ako nista ima i onih koji nisu natural na forumu...radis li snagu? ili samo pumpas? neki svoj trening loguj, svoju prehranu, bilo sta.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #41
                        Re: tras

                        Originally posted by staragarda View Post
                        ti i tomi ste mi bas dosadni..samo slike stavljate, on od klijenata, ti svoje.

                        daj neki post napisi ako mislis da mi naturalci mozemo imati neke benificije od njega, ako nista ima i onih koji nisu natural na forumu...radis li snagu? ili samo pumpas? neki svoj trening loguj, svoju prehranu, bilo sta.
                        Pozdrav Staragarda, ne zelim da otvaram novu temu, neznam sto ti to smeta sto stavljam slike svoje forme. Upravu si, sto se tice postova is svega ostalog, ja sam otvoren za svako pitanje, ako te nesto konkretno zanima u s vezi treninga, ishrane i ostalih stvari slobodno pitaj, rado cu da svakome izadjem u susret koliko mi to vrijeme dopusta

                        Comment


                        • #42
                          Re: tras

                          Originally posted by staragarda View Post
                          ti i tomi ste mi bas dosadni..samo slike stavljate, on od klijenata, ti svoje.

                          daj neki post napisi ako mislis da mi naturalci mozemo imati neke benificije od njega, ako nista ima i onih koji nisu natural na forumu...radis li snagu? ili samo pumpas? neki svoj trening loguj, svoju prehranu, bilo sta.
                          Uzmi metan, budi sretan....
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #43
                            Re: tras

                            Originally posted by tras View Post
                            Pozdrav Staragarda, ne zelim da otvaram novu temu, neznam sto ti to smeta sto stavljam slike svoje forme. Upravu si, sto se tice postova is svega ostalog, ja sam otvoren za svako pitanje, ako te nesto konkretno zanima u s vezi treninga, ishrane i ostalih stvari slobodno pitaj, rado cu da svakome izadjem u susret koliko mi to vrijeme dopusta
                            e bravo na odgovoru. btw znas i sam da mi ne smeta sto stavljas svoje slike, nego mi smeta sto samo to radis; ali to si vec shvatio.

                            Zanima me kad si krenuo dali si imao mozda neki veliki BF i kakvi su trenizni i prehrana bila? takoder zanima me jesi li se defkao kad na ketozi i sto mislis o ketozi pri velikom BF-u tipa 25 %?

                            kad nades vremena stavi svoj tip ishrane za jedan dan npr i treninga par. snimke nekih liftova su isto dobrodosle

                            btw2 ogroman si i zdefkan samo rokaj..
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #44
                              Re: tras

                              Originally posted by staragarda View Post
                              e bravo na odgovoru. btw znas i sam da mi ne smeta sto stavljas svoje slike, nego mi smeta sto samo to radis; ali to si vec shvatio.

                              Zanima me kad si krenuo dali si imao mozda neki veliki BF i kakvi su trenizni i prehrana bila? takoder zanima me jesi li se defkao kad na ketozi i sto mislis o ketozi pri velikom BF-u tipa 25 %?

                              kad nades vremena stavi svoj tip ishrane za jedan dan npr i treninga par. snimke nekih liftova su isto dobrodosle

                              btw2 ogroman si i zdefkan samo rokaj..

                              Bas tako, jedini post su mi slike haha, ne sudjelujem mnogo u drugim raspravama na forumu, jer u posljednje vijeme i nisam bas aktivan.


                              Evo krenut cemo redom.. ove godine kad sam poceo s pripremama i nisam imao neki velik bf jer sam bas pazio sta i kako jedemu u periodu mase, toliko sam zadubio da sam samo 3 -4 junka pojeo u roku od pola godine Sto se tice samog treninga na masi to se svodi na klasiku, dakle teski liftovi, osnovne vjezbe bez neke velike filozofije. Nesto veci volumen a manji intezitet... Bit ce i koja snimka liftova s mase ako uspijem pronaci. Ishrana na masi , a sta reci, proteine uvjek drzim visoko bez obzira bio na masi ili defki, minimum 3 g po kilazi i osobno smatram da se sve to moze iskoristiti, također unosim mnogo masti prvenstveno iz jaja, govedine i lanenog ulja. Uh na masi variram po osjecaju, dakle reci cemo cifru od 500 uh max u toku dana, kad primjetim da se mastim par dana spustim na 200 -300 pa opet dizem, jako je bitno znati manipulirati s hidratima.


                              Ja osobno radim neku vrstu ketoze, za pocetak preporucam lagano smanjivanje uh, moze se i kardio ubaciti. Ja osobno kardio ne radim ni na masi ni sad na pripremama, smatram ga katabolickim procesom pa ga ujedno izbjegavam, uglavnom se oslanjam na kalorijski deficit, dakle radim na nacin da 7 dana uopce ne unosim uh, tjedan dana 0 uh pa si odaberem jedan na dva dana kad radim zestoko punjenje i preko 1000 uh, osim sto ce se napuniti glikogen u misicu, orazat ce se inzulinska osjetljivost, i dodatno ce se ubrrzat metabolizam na ovaj nacin.


                              Trenutni dnevni meni s 0 uh izleda ovako : dakle 450 p iskljucivo iz piletine, bjelanjaca, junetine i wheya, uz to nesto povrca i lanenog ulja. Uvjek je bolje pojednostavit, jer kad misksas i izmisljas u tom svemu se izgubis

                              Comment


                              • #45
                                Re: tras

                                Originally posted by tras View Post
                                Trenutni dnevni meni s 0 uh izleda ovako : dakle 450 p iskljucivo iz piletine, bjelanjaca, junetine i wheya, uz to nesto povrca i lanenog ulja. Uvjek je bolje pojednostavit, jer kad misksas i izmisljas u tom svemu se izgubis
                                Nekoliko grama UH iz wheya nece izbacit iz ketoze?

                                Povrce? u kakvim kolicinama?
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X