Announcement

Collapse
No announcement yet.

tras

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: tras

    Ajde to malo wheya nece naskoditi, zavisi sve koji mi je cilj, prosli tjedan sam bas htio upast u gadnu ketozu i odradit probno punjenje za natjecanje tako da sam jeo samo piletinu bez vlakna i masti.. povrce, pa znam ga pojest i kg dnevno, sad sam to ipak malo smanjio jer i ta vlakna teoretski glikoliziraju tako da sam ih ostavio ipak malo po strani, omiljeni izbor povvrca mi je zelena salata, blitva, rastika, kupus, fanfaroni i krastavci

    Comment


    • #47
      Re: tras

      jaaako velika predanost i odanost prehrani sto i rezultira ovakvim rezultatima.

      svaka cast za ketozu, bacas zumanjke na ketozi..mislim da za nas smrtnike je to grijeh xD naravno tebi pase i ocito radi i samo rokaj, nema smisla da ti idem govoriti da ne bi trebao izbacivati zumanjke hehe

      punjenje UH bude riza neka ili bilo koji izvor UH("junk") ?
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #48
        Re: tras

        Originally posted by staragarda View Post
        jaaako velika predanost i odanost prehrani sto i rezultira ovakvim rezultatima.

        svaka cast za ketozu, bacas zumanjke na ketozi..mislim da za nas smrtnike je to grijeh xD naravno tebi pase i ocito radi i samo rokaj, nema smisla da ti idem govoriti da ne bi trebao izbacivati zumanjke hehe

        punjenje UH bude riza neka ili bilo koji izvor UH("junk") ?


        ne izostavim u potpunosti, uvjek si ostavim malo oduska

        Bolje se punit sto kvalitetnijom hranom poput rize, tjesteljine, krumpira itd, al se ja volim nagraditi sa sranjiima, od junka i jako mnogo slatkog, najbolje mi pasu medenjaci, sladoledi i neke cokoladne gluposti.

        Comment


        • #49
          Re: tras

          Originally posted by tras View Post
          ........
          Ja osobno radim neku vrstu ketoze, za pocetak preporucam lagano smanjivanje uh, moze se i kardio ubaciti. Ja osobno kardio ne radim ni na masi ni sad na pripremama, smatram ga katabolickim procesom pa ga ujedno izbjegavam, uglavnom se oslanjam na kalorijski deficit, dakle radim na nacin da 7 dana uopce ne unosim uh, tjedan dana 0 uh pa si odaberem jedan na dva dana kad radim zestoko punjenje i preko 1000 uh, osim sto ce se napuniti glikogen u misicu, orazat ce se inzulinska osjetljivost, i dodatno ce se ubrrzat metabolizam na ovaj nacin.
          ..............
          Ja bih se osvrnuo na ovaj deo posta....

          Obzirom da smo imali debatu sa WTF-om u vezi ovakve dijete... I ja sam čuo od nekih takmičara kod nas, za takve cikluse keto dijete, gde si nula 4 -5 dana, a onda se puniš jedan dan... Ja sam to probao u periodu stroge di,ete i imao sam odličan rezultat što se tiče mršavljenja.

          Neki osporavaju ovakve keto cikluse, jer je to navodno malo vremena da se uđe u ketozu i tvrde da je potrebno minimum dve nedelje do prvog punjenja...

          Drago mi je da je neko ko se takmiči potvrdio takav način dijete.
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #50
            Re: tras

            ha u deficitu si i dok ulažiš u ketozu
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #51
              Re: tras

              treba znat ubrzat ulazak u keto..tj ispraznit sve sta se da ispraznit cim prije-glikogenske zalihe.

              neki kruzni trening, puno volumena, kardio, ........
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #52
                Re: tras

                10394041_636884066402879_2611148817292584411_n.jpg10408526_636883866402899_6676731751837860665_n.jpg NAS LEGENDARNI DORIAN YATES !!
                Ispricavas se sto nisam odgovorio na prijasnje poruke..

                Comment

                Working...
                X