Announcement

Collapse
No announcement yet.

Petar Čelik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Petar Čelik

    moja greska, krivo san procita tvoj post, sori

    Comment


    • Re: Petar Čelik

      Petre, svaka čast! Čini mi se da sam negde video i da ste se u jednom trenutku malko zapustili što se izgleda tiče, pa ste se ponovo doveli u red, ili grešim? To bi bilo takođe podsticajno da se pokaže, jer je po meni onda to još veći uspeh u vašim godinama - posustati, pa se opet podići i uspeti u svom cilju! Ako sam nešto pobrkao, izvinjavam se... U svakom slučaju, respect!

      PS: sad sam tek pročitao Vaš članak i viđenje BB danas... nikad nisam s tolikom pažnjom čitao neki tekst u vezi sa BB i slažem se sa svim rečenim. Ja zaista ne vidim kako neko može da se loži na Colemana. A ona skladna tela iz 50ih, 60ih, 70ih - to su bili pravi snagatori i atlete! A setio sam se i kad sam bio bali i gledao reklame za vaš protein u novinama i mislio kako bi bilo super da ih kupim, popijem i postanem veliki, hahahaha... nisam ni znao da je potrebno i vežbati
      Last edited by vege; 16-10-11, 16:43.
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: Petar Čelik

        Dvije najnovije:

        PČ.jpg

        P Č.jpg
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: Petar Čelik

          Ovaj vikend održano Prvenstvo Srbije...

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Petar Čelik

            Originally posted by dule97 View Post
            Nema sta extra gradja,postovanje Petre s koliko godina ste poceli vjezbati?
            Poceo sam kada sam krenuo u srednju skolu. Medjutim, prvo sam bio dizac utega, a tek sa 18 godina sam presao na body building. Danas, 18.10.2011, imam jos tri dana do natjecanja u Kopru za svjetsku titulu. Namjeravam nastupiti u kategoriji veterana, ali i medju mladima, pa sta bude. Dakle, ako neko slucajno iz Hrvatske zeli doci da gleda Svjetsko prvenstvo u Koper (IBFF), da kazem da je to sada u subotu 22.10.2011. Gdje je tocno ne moram objasnjavati, jer ce cijeli grad biti u znaku prvenstva i bice plakata na svakom koraku, pa nece biti tesko naci halu u kojoj se natjecanje odrzava.
            Jos samo da kazem da cu za dva mjeseca uci u 63. godinu zivota, ali se ne predajem.

            Comment


            • Re: Petar Čelik

              Petre sve najbolje u Kopru.
              Sigurno će biti puno gledatelja iz Hrvatske.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Petar Čelik

                Svaka čast Petre fascinantni ste, u 63 godini izgledate bolje nego vecina mladih, puno srece vam zelim!

                Comment


                • Re: Petar Čelik

                  Originally posted by petarcelik View Post
                  Poceo sam kada sam krenuo u srednju skolu. Medjutim, prvo sam bio dizac utega, a tek sa 18 godina sam presao na body building. Danas, 18.10.2011, imam jos tri dana do natjecanja u Kopru za svjetsku titulu. Namjeravam nastupiti u kategoriji veterana, ali i medju mladima, pa sta bude. Dakle, ako neko slucajno iz Hrvatske zeli doci da gleda Svjetsko prvenstvo u Koper (IBFF), da kazem da je to sada u subotu 22.10.2011. Gdje je tocno ne moram objasnjavati, jer ce cijeli grad biti u znaku prvenstva i bice plakata na svakom koraku, pa nece biti tesko naci halu u kojoj se natjecanje odrzava.
                  Jos samo da kazem da cu za dva mjeseca uci u 63. godinu zivota, ali se ne predajem.
                  Sretno Petre i vratite nam se sa super rezultatom. U stvari, ne sumnjam da će se to desiti.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • Re: Petar Čelik

                    Deda je bio prvi u svojoj kategoriji IBFF u svojoj kategoriji.

                    Vidju ga i Milorad se uslikao!!!
                    Last edited by kelly; 04-11-11, 00:29.
                    DR. Lonnie Lowery

                    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                    Comment


                    • Re: Petar Čelik

                      Evo sad se Petar Čelik javio:
                      "Pozdravljam sve svoje poznanike i prijatelje. Javljam se iz BECKOG HOTELSKO KONGRESNOG CENTRA "Piramida" gde je odrzano Svetsko prvenstvo u fitnesu i bodi bildlingu. Pobedio sam u svojoj kategoriji i to je moja osma titula svetskog prvaka! Javljam se opet kada stignem kuci."
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Petar Čelik

                        Ovo je slika od prije par dana, da se vidi trenutna forma:

                        PČ.jpg
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Petar Čelik

                          Uslikano ovih dana:

                          530040_3986734030852_1355823043_3513751_597405179_n.jpg
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Petar Čelik

                            Petar u najboljim danima:

                            PČ.jpg
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment

                            Working...
                            X