Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nenad Roso

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenad Roso

    Evo jedan pa mogu reći zanimljivi video koji je gost bivši bb i mislim čak europski prvak u bb



    znam da baš tu i tema ne ide ali kad nemogu nigdje drugdje objaviti jer mi je kelly zabranio!
    nenad-roso1.jpg

    Ima nekih zanimljivih stvari šta kaže a opet dosta i gluposti,nije loše za pogledati!
    Inaće čovjek je čak i uhapšen bio...

  • #2
    Re: Nenad Roso

    To je Nenad Brkić, bivši prvak jugoslavije.
    Prva knjiga o BB koju sam kupio je njegova.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Nenad Roso

      Predstavlja se kao Roso u emisiji kažu da je bio europski prvak!

      Comment


      • #4
        Re: Nenad Roso

        Ma sve OK, bio je Brkić...

        Bez naslova.png
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Nenad Roso

          to je onaj paleo-diet doktor Roso, harao je ovde dosta, mnoge ljude zarazio svojim budalaštinama o štetnosti ugljenih hidrata i žitarica
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #6
            Re: Nenad Roso

            a imao je i neki svoj čuveni aparat s kojim je kao lečio lakoverne
            http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...ce-100-prevara
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #7
              Re: Nenad Roso

              a evo i jedan hvalospev o njemu
              http://www.stil-magazin.com/clanak/b...ti-nas-od-raka
              mislim, to je klasika... oduzmeš ljudima ugljene hidrate, onda im se zbrka sve u mozgu jer ne može da funkcioniše kako treba bez glukoze i onda u takvom stanju možeš da im prodaš svakakva sranja
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • #8
                Re: Nenad Roso

                paleo dijeta je po meni najbolji nacin za ljudsku prehranu,najoptimalniji,pogotovo za ljude koji nisu aktivni.. zitarice su man made gluposti i ljudi se nisu imali vremena dobro prilagoditi njima..dokaz su veliki broj ljudi s odredenim stupnjem intolerancije(vecina ljudi kad jede zob prdi nenormalno), celijakijom i slicno.. dok prehrana- meso,voce povrce zbilja ima smisla..sakupljacki i predatorski...

                Comment


                • #9
                  Re: Nenad Roso

                  slažem se.. i siguran sam da ću jednog dana se totalno prebacit na to.. al ne još iz određenih razloga
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nenad Roso

                    ja slusam malo ovog lika..fraer je *****..neke stvari oke govori ali pretjeruje i ide u krajnosti,da ne kazem da je i lazljivac.. kaze da se bavio bodibildingom da prehrani svoju obitelj-epic fail..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nenad Roso

                      od pahuljica prde ljudi jer su pune aflatoksina
                      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                      mind, it doesn’t matter.”

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nenad Roso

                        e i to nije optimalno funkcioniranje probavnog sustava- znaci da se hrana ne apsorbira optimalno- ja ne kazem da cemo umrijeti i da se nemozemo nabildati no to nije optimalno okruzenje... u zitaricama su problem lectini, kod mlijecnih proizvoda laktoza i slicno.. sve sto stvara probavne smetnje nije optimalno.. kad pogledamo u povijets mi smo uzgajali zitarice samo par tisuca godina unazad .. dok rpimarno od prvih pocetaka su se nasi praljudi hranili onime sto su mogli pronac..mesa,ribe(sve divlji uzgoj koji ej naravno puno bolji), bobice i razno voce, orasasti plodovi te sjemenke.. ako neko zeli sad rec pa oni su imali prosjek zivota 40ak godina..e tu ulazimo u drugu pricu- grabezljivci svuda oko njih, medicina, i slicno

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nenad Roso

                          Originally posted by Songoku View Post
                          e i to nije optimalno funkcioniranje probavnog sustava- znaci da se hrana ne apsorbira optimalno- ja ne kazem da cemo umrijeti i da se nemozemo nabildati no to nije optimalno okruzenje... u zitaricama su problem lectini, kod mlijecnih proizvoda laktoza i slicno.. sve sto stvara probavne smetnje nije optimalno.. kad pogledamo u povijets mi smo uzgajali zitarice samo par tisuca godina unazad .. dok rpimarno od prvih pocetaka su se nasi praljudi hranili onime sto su mogli pronac..mesa,ribe(sve divlji uzgoj koji ej naravno puno bolji), bobice i razno voce, orasasti plodovi te sjemenke.. ako neko zeli sad rec pa oni su imali prosjek zivota 40ak godina..e tu ulazimo u drugu pricu- grabezljivci svuda oko njih, medicina, i slicno
                          Pa dobro, ali netko se usere od banana i ostalog voća, svaki organizam je drugačiji, tako da ne postoji globalna savršena prehrana, nego prehrana koja odgovara određenom pojedincu. Ako pogledamo povijest ima jako puno plemena, civilizacija kojima određene namirnice nisu bile dostupne ili ih jednostavno nisu konzumirali, a nisu živjeli ni kraće ni dulje od onih koji su se gostili samo mesinom voćem i povrćem.

                          Meni je paleo smiješan jer nema nikakvih kvalitetnih izvora ugljikohidrata koje danas zagovara 99% bodybuildera i ostalih sportaša. Ne znam za zobene, ali izbacivanje riže, krumpira i tijesta iz prehrane, koji su mnogima glavni izvor kvalitetnih UH mi nikako nema smisla. Zar bi onda zapravo svi Kinezi, Japanci itd po toj pretpostavci, trebali zapravo biti bolesni ljudi, a riža im čini 70% prehrane.

                          Ono što ja mislim je da postoji savršena prehrana koja bi odgovarala pojedincu i koju on sam sebi mora sastaviti. Ja npr povraćam kada samo pomislim na patlidžan, ali to ne znači da mi ostalo povrće neće odgovarati.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nenad Roso

                            A sama činjenica da Japanci i Kinezi imaju najdulji životni vijek ,sve govori.
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment

                            Working...
                            X