Announcement

Collapse
No announcement yet.

XIII Hrvatsko prvenstvo BB 2010 Sisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

    To je Grom-ov komentar:
    Predtekmovanje:
    Juniorji: masivni Peri ne bi smel zmagat ampak en od drugih dveh juniorjev.enostavno prevec zaostaja v formi.
    Fitnes zenske: eva rusan brez problema
    Bb zenske: njegovac brez problema
    Lahka bb: horvat brez problema
    Srednja: kobac 1 in bozic 2

    Tezka: drazen prvi I jadran 2, verjetno piralic 3
    Bc lahka: slaven petrovic brez problema

    Izvor: http://maxximum-portal.com/forum/viewto ... 31&t=21894

    Comment


    • #32
      Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

      Originally posted by Božo
      Originally posted by baksuz
      Originally posted by Gmiza
      Kelly, a Nikola Prugovečki nije nastupal ili

      nije nastupao koliko znam.
      Pero ubija u juniorima, Tibor i Damir su tu negdje, Damiru dosta ruke kaskaju al je dobro oderan.
      Jadran nevjerovatan torzo, noge dosta kaskaju, mislim i da je neka ozljeda bila.
      Ugl. lijepo natjecanje, postoji buducnost BB-a u Hrvatskoj, steta sto je slabo promoviran i relativno neshvacen sport za siru javnost

      pero uopće ne ubija u juniorima (svaka čast na trudu) ali ne ubija....prevoden je, da je imo formu ko u križu hajde nekako,ali ova forma nije nikako za prvo mjesto...
      tibor i damir su predobri a ne "oni su tu negdje", po mojem mišljenju i mišljenju ostali ljudi koji su bili na događaju je to da je jedan od njih dvojice trebo biti ili prvi ili drugi,uživo su puno bolji.tibor je maximalno oderan (treba vidjeti slike most muscular),damir također ali mu gornji dio malo kaska (samo da je masivniji u prsima i rukama a sve ostalo mu je odlično)...
      pero može pobjeđivat kad ima "poznatu" pozadinu,pozadinu koja ima utjecaja na sudce,da se razumijemo....nemože on prije polufinala jesti šta god hoće i piti koliko hoće da nezna da će biti prvi...

      JEDNOSTAVNO REČENO BBK OSIJEK JE POKRADEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      necu se uplitat tko je pokraden a tko ne, al ipak nekih 10-15kg ciste misicne mase predstavlja veliku razliku, kao i simetrija.
      NHF al mislim da je Pero primjetio i ono sto se desilo u Beogradu da oderanost ne znaci sve u sudaca, Prugovečki je to najbolje osjetio na svojoj kozi
      panta rei

      Comment


      • #33
        Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

        Originally posted by Gmiza
        Kelly, a Nikola Prugovečki nije nastupal ili
        nisam nastupio iz razloga koje sam vec par puta prije naveo a to je neslaganje sa skupinom ljudi koji su na celu hrvatkog bodybuilding saveza
        od sutra mi pocinju pripreme za svjetsko prvenstvo u Kopru u 11.mjesecu ,ali ovaj put skroz hardcore ,bez i jednog cheat obroka sve do 11.mjeseca i natjecanja . bit ce zanimljivo ovo ljeto

        btw komentar na juniore ,moju kategoriju

        pero je najmasivniji od svih vjerojatno na natjecanju osim jadrana ali opet je defka dosta kaskala ,posto nisam bio tamo nemogu reci sa sigurnoscu jel odluka na mjestu a i previse sam subjetkivan posto mi je pero jako dobar frend pa nebih htio ulaziti dalje oko toga koje treba pobjediti jer sam si jako dobar i sa tiborom i damirom koje moram pohivaliti za odlicnu formu ,pogotovo damir koji mi se cini po slikama da je bio najizrezaniji od svih natjecatelja na natjecanju
        ono sto damiru fali su ruke i prsa i to dosta ,tiboru fali masa kvadricepsa a peri kaska defka i donji dio ledja
        iskreno sad mi je zao sto nisam izasao ali princip je princip jer mi se cini da sam dosao ko u formi u bihacu tjedan dana prije da bih ponovo pobjedio
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #34
          Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

          Originally posted by mali priest
          Originally posted by Gmiza
          Kelly, a Nikola Prugovečki nije nastupal ili
          nisam nastupio iz razloga koje sam vec par puta prije naveo a to je neslaganje sa skupinom ljudi koji su na celu hrvatkog bodybuilding saveza
          od sutra mi pocinju pripreme za svjetsko prvenstvo u Kopru u 11.mjesecu ,ali ovaj put skroz hardcore ,bez i jednog cheat obroka sve do 11.mjeseca i natjecanja . bit ce zanimljivo ovo ljeto

          btw komentar na juniore ,moju kategoriju

          pero je najmasivniji od svih vjerojatno na natjecanju osim jadrana ali opet je defka dosta kaskala ,posto nisam bio tamo nemogu reci sa sigurnoscu jel odluka na mjestu a i previse sam subjetkivan posto mi je pero jako dobar frend pa nebih htio ulaziti dalje oko toga koje treba pobjediti jer sam si jako dobar i sa tiborom i damirom koje moram pohivaliti za odlicnu formu ,pogotovo damir koji mi se cini po slikama da je bio najizrezaniji od svih natjecatelja na natjecanju
          ono sto damiru fali su ruke i prsa i to dosta ,tiboru fali masa kvadricepsa a peri kaska defka i donji dio ledja
          iskreno sad mi je zao sto nisam izasao ali princip je princip jer mi se cini da sam dosao ko u formi u bihacu tjedan dana prije da bih ponovo pobjedio
          Sretno Nikola sa priremama.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #35
            Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

            Za Juniore se slažem sa svim rečenim. Pero je bio masivniji ali onako nesrezan i djelomično zaliven nije zaslužio po meni pobjedu.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #36
              Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

              Originally posted by Dalibor
              Za Juniore se slažem sa svim rečenim. Pero je bio masivniji ali onako nesrezan i djelomično zaliven nije zaslužio po meni pobjedu.
              Slažem se s ovim.
              Mislim da je Tibor trebao dobiti zlato.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                Originally posted by baksuz
                Originally posted by Božo
                Originally posted by baksuz
                Originally posted by Gmiza
                Kelly, a Nikola Prugovečki nije nastupal ili

                nije nastupao koliko znam.
                Pero ubija u juniorima, Tibor i Damir su tu negdje, Damiru dosta ruke kaskaju al je dobro oderan.
                Jadran nevjerovatan torzo, noge dosta kaskaju, mislim i da je neka ozljeda bila.
                Ugl. lijepo natjecanje, postoji buducnost BB-a u Hrvatskoj, steta sto je slabo promoviran i relativno neshvacen sport za siru javnost

                pero uopće ne ubija u juniorima (svaka čast na trudu) ali ne ubija....prevoden je, da je imo formu ko u križu hajde nekako,ali ova forma nije nikako za prvo mjesto...
                tibor i damir su predobri a ne "oni su tu negdje", po mojem mišljenju i mišljenju ostali ljudi koji su bili na događaju je to da je jedan od njih dvojice trebo biti ili prvi ili drugi,uživo su puno bolji.tibor je maximalno oderan (treba vidjeti slike most muscular),damir također ali mu gornji dio malo kaska (samo da je masivniji u prsima i rukama a sve ostalo mu je odlično)...
                pero može pobjeđivat kad ima "poznatu" pozadinu,pozadinu koja ima utjecaja na sudce,da se razumijemo....nemože on prije polufinala jesti šta god hoće i piti koliko hoće da nezna da će biti prvi...

                JEDNOSTAVNO REČENO BBK OSIJEK JE POKRADEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                necu se uplitat tko je pokraden a tko ne, al ipak nekih 10-15kg ciste misicne mase predstavlja veliku razliku, kao i simetrija.
                NHF al mislim da je Pero primjetio i ono sto se desilo u Beogradu da oderanost ne znaci sve u sudaca, Prugovečki je to najbolje osjetio na svojoj kozi


                u pravu si razlika u kilaži je razlika...šta želiš reći da tibor nije simetričan??? ...
                pa nemože neko izać na binu u onakvom izgledu kakav neki imaju u izvansezoni...

                Comment


                • #38
                  Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                  Nisam mislio na Tibora da je nesimetrican, iako mu fali malo mase na kvadovima.
                  Jbg, ipak su sudci tu da ocjenjuju, a ne ja i ti
                  panta rei

                  Comment


                  • #39
                    Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                    S obzirom da su juniori svi stavljeni u jednu kategoriju kilaža i ne bi smjela biti neka prednost.
                    Najviše se gleda definicija, tko je bolje oderan...

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #40
                      Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                      Originally posted by kelly
                      S obzirom da su juniori svi stavljeni u jednu kategoriju kilaža i ne bi smjela biti neka prednost.
                      Najviše se gleda definicija, tko je bolje oderan...

                      Da bilo bi logično. Jer u suprotnom bi značilo da onaj sa većom kilažom automatski pobjeđuje pošto su svi stavljeni u istu kategoriju.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #41
                        Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                        Ova rasprava me podsjeća na onu: "Moj tata je jači od tvog tate."
                        Perina pobjeda je bila za očekivati: Puno veća mišićna masa od ostalih natjecatelja, IFBB forsira freakove i takav je standard. Ogroman, simetričan; iako u lošijoj formi, po IFBB standardima zaslužena pobjeda.
                        Damir daleko najbolje pripremljen od svih, Tibor nije bio "maksimalno oderan" i nikakav most muscular ga ne spašava. Po nekoj mojoj slobodnoj procjeni, trebao je skinuti još minimalno 5-6kg da bude spremljen. Vjerujem da je borba za drugo mjesto bila daleko "žešća", nego za prvo.
                        Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                        Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                        Comment


                        • #42
                          Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                          Originally posted by Nin0
                          Ova rasprava me podsjeća na onu: "Moj tata je jači od tvog tate."
                          Perina pobjeda je bila za očekivati: Puno veća mišićna masa od ostalih natjecatelja, IFBB forsira freakove i takav je standard. Ogroman, simetričan; iako u lošijoj formi, po IFBB standardima zaslužena pobjeda.
                          Damir daleko najbolje pripremljen od svih, Tibor nije bio "maksimalno oderan" i nikakav most muscular ga ne spašava. Po nekoj mojoj slobodnoj procjeni, trebao je skinuti još minimalno 5-6kg da bude spremljen. Vjerujem da je borba za drugo mjesto bila daleko "žešća", nego za prvo.

                          slažem se u potpunosti....

                          Comment


                          • #43
                            Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                            Moja mama ima veće sise od tvoje mame...

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                              http://kronika44.com/?p=633

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: XIII Hrvatsko prvenstvo BB

                                hvala ti Kelly na izvješću i slikama
                                "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                                Comment

                                Working...
                                X