Announcement

Collapse
No announcement yet.

XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

    konacno se dogodilo i to da je dvorana i organizacija kod nas na natjecanju bile na razini .uglavnom niti je bilo kasnjenja ,udugovlacenja,ne pustenih mp3 pjesmica ,lose rasvjete ,uglavnom sve je bilo fino organizirano i dvorana je bila puna do kraja ,znaci sjedecih mjesta nije bilo dovoljno ,dosta je ljudi stajalo.
    juniori ocekivano damsho ,malo me razoracalo tako mali broj natjecatelja u juniorima ,od kad sam se ja natjecao bile su dvije kategorije sad je samo jedna i to malobrojna.
    classic prepun ocito i radi toga kaska bodybuilding kategorija i to bez razloga ako pogledamo da vjerojatno 50% deckiju u classicu ne samo definicjiom nego i masom i cijelokupnim proporcijama ne spadaju tamo ako pogledamo konkurenciju u samom bodybuildngu .no mozda je to sve do cara bolje konkurecije ,ali jedno desetak deckiju bih prebacio iz classica u bodybuilding i puno lezernije bi to odradili bez bojazni o upadu u kategoriju ,samim time bi i natjecanje bilo puno kvalitetnije.recimo par deckiju u classicu bi vjerojatno posvajalo medalje u kategoriji do 80 i do 90kg.jedino preko 90kg zbog mrvice ,jadrana i piralica bi bila ipak preveliki zalogaj.
    uglavnom u classicu najniza vrlo tijesno po meni ,demo ,enea i slaven odlicno pripremljeni ,mozda ipak malo tijesnije izmedju slavena i deme ,uglavnom moglo je biti obrnuto jer vrlo je gusto bilo ,neam zamjerki .
    classic srednja ,kuzmic se malo pogorsao u tjedan dana od Kriza ,malo je nesto vodeniji izasao i meksi ,dok se andaciceva forma stvarno popravila ali dosta utjecaja je imala i sama boja koja je ovaj put bila puno bolja to jest tamnija .po meni andacic je trebao biti prvi ,ali opet vjerojatno sankcija prvog mjesta jer su ledja poprilicno losa sto nije ni cudo jer su ruke vanserijske ,vjerojatno najvece i najkompletnije koje sam vidio kod nasih natjecatelja ,a i cijelokupan torzo ,trbuh prsa i ramena odlicno poslozeni ,sjajna genetika ,treba vidjeti kako ce to dalje ici.ostala mjesta ocekivana , petricevic losija forma nego inace ,rogic slab donji dio tijela.
    classic visoka iskreno izmedju rpvog palajse i pinja je bilo dosta gusto ,mozda bih cak pinji dao prvo mjesto iz razloga sto predstavlja pravog predstavnika koja trazi classic kategorija ,palajsa presiroka ramena za tu kategoriju ,potencijal za bodybuilding ,a pinjo idealan classicar ,uglavnom ipak ne moze se zamjeriti jer je palajsa bio kompletan ,skladan i izdefiniran .miceps puno bolji nego u krizu ,prvi razlog definitivno je boja koja opet nije bila pogodjena radi prevelikog sjaja ali opet ono sto uvijek kazem bolje biti pretaman nego presvjetli ,jos samo to ulje da je bilo nesto manje ,makar je jan tana takva da bez ulja ne dolazi u obzir izlaziti ,za razliku od ostalih boja koje vec same po sebi imaju sjaja u sebi .miceps mozda cak i trece mjesto ,bolji sklad tijela ,ali opet falilo glikogena ,trbuh jer je plitak pa tu treba bas superkompenzacija da se istakne ne jos popuniti noge glikogenom ,nazalost one se zadnje pune kod vecine.
    ukupna pobjeda demo -zasluzeno ,njegova najbolja forma od svih puta sta sam ga vidio na bini ,makar pri ovoj tezini i kategoriji djeluje bilderski ,to jest puno teze ,a to je ono sto se trazi !

    bodybuilding do 80kg ,zasluzeno miklecic imao je nesto bolju formu od horvata,a masom su obadvoje tu negdje bili makar horvat dijelovao nesto vece ipak i boja kod miklecica nesto bolja ,presvijetli horvat
    seniori do 90kg ,kolega bilder i kolega s faxa Smile ,svaka cast ko bi rekao ,prije par godina vecinom tipicni klasicar a sada pobjednik do 90kg ,super forma najbolja do sad i jos bolje sve je na mjestu ,proporcije vrh ,vrhova ,najbolje poslozen po meni ,ostali natjecalji iskreno razocarali ,svi od reda ,pola classicara i pobralo medalje da su isli u tu kategoriju d0 90kg
    bodybuilding preko 90kg mrvica ovaj put tvrdji ,bilo je tu promjena u nekim stvarim za razliku od kriza i to se vidjelo ,bio je puno tvrdji ovaj put niti trunke dijelovanaj vodenosti ,znaci jos bolje ,forma onako tvrdocom podjsecala na doriana u nekim pozama tipa lat spread pogotovo i trbuh i noge te bocne ,bocne poze su sad vec profi razina definitivno ,jos samo ledja malo ,ali vec sljedece godine je to pro card u rukama ,definitivno ,sad neka masa do 140kg Smile
    ali opet bilo je tjesnije nego u krizu ,jer mrvica je bio jos u boljoj formi ali jadro je to cak i nadmasio ,gornji dio tijela i sama defincija jako ,jako dobri ,noge opcenito isto okej ,malo losije proporcije nego mrvica ali bilo je onak ,obadvojica vrhunski nema se sta reci .piralic nesto manji nego inace ,vjerojatno razlog ganjanje classica vani pa razumljivo ostavilo traga ,defka okej ali djelovalo je da se nesto pokvarilo u a zadnjim tjednima a ne opcenito samom defkom.
    apsolutni pero ,nema se sta drugo reci

    cure-ovaj put je veronika bila ako cemo gledati samu figuru cak i za prvo mjesto ,jer ako gledamo figuru naravno defka se ocito gledala na prvom mjestu sto ne bi trebalo biti za slucaj u toj kategoriji ,ali opet prevagnula i nesto veca misicna masa vanje i eve.sve tri cure su bile posebne svaka za sebe ,poredak isti ko u krizu makar je razlika bila ako gledamo svaku za sebe .

    p.s -ja sam bio samo ko gledatelj ove godine ,makar mi je i malo zao jer je natjecanje bilo fino odradjeno ,samo cijelokupno me razocarala konkurencija (izuzev par ljudi ),nekako kao da to nije vise kao prije par godina ,fali jako puno ljudi koji ili su posvadjani sa savezom (ukljucujuci mene ),ili su u nekoj pauzi ,radi financija ili ozljeda ili poboljsanja misicne mase
    recimo samo cu nabrojati par ljudi od antonija furica , marija jarnecica ,danijela maltara ,kresojevica ,pere tomasa ,ronija kovacica ,deana matosevica ,jugoslava preradovica, belusica ,a cure da ne pricam uopce
    steta jer bi to onda bilo kudi kamo bolje natjecanje i poredak mi bio skroz drugaciji ,ali vjerojatno ce se jednoga dana i to promjeniti pa da se svi skupa u velikom broju nadjemo ponovo na jednom natjecanju drzavnog prvenstva,ali o tom po tom
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • #62
      Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

      Opširno...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #63
        Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

        Dragi moji natjecatelji,
        Sve je završilo i nadam se da ste se dobro osjećali u Velikoj Gorici,međutim muke za mene kao organizatora su počele u ponedjeljak ujutro točnije 16.05.u 8.20 kada su me nazvali iz dvorane u kojoj se prvenstvo odvijalo.Garderobe od djevojaka dobre ,sanitarni čvor od djevojaka dobar,e onda dolazi ŠŠŠOOOKKK za mene.Garderobe od natjecatelja užas zidovi od takmičarskih boja katastrofa.Problem riješen dovedi majstora neka to sve napravi i vrati u normalu račun plača organizator.Šok broj dva daske u wc-u njih podosta sve od natjecateljske boje neda se boja skinuti probali na sve načine nikako problem riješen samo što daske nisu plastične nego drvene neka ih kupi organizator.Šok broj tri ogledalo u WC razbijeno,problem neka riješi organizator i vrhunac iz jedne od muških garderoba nestao kazetofon i ormarić razvaljen.To bi bio sažetak i ona ne lijepa strana ovog natjecanja.Video nadzor pokrio dobar dio prostorija pa se lijepo neke stvari vide.Mislim kako je suditi da je VELIKA GORICA što se mene tiče izbrisana za natjecanja u bodybuildingu.Sve je to sport,samo što neki dobiju a neki gube.Problem će se riješiti tako da će cijelokupnu štetu pokriti Fitness klub BLACK JACK GYM.

        S P O R T S K I P O Z D R A V
        Black Jack Gym Team

        Comment


        • #64
          Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

          :handgestures-thumbdown:

          Svaki komentar na ovo je suvišan... Žao mi je da tako nešto morate prolaziti zbog pomankanja nečijeg kućnog odgoja...

          Velika je šteta što smo "izgubili" predivan prostor i besprijekornu organizaciju za buduća natjecanja i žalosno je da ljudi ne znaju cijeniti neke stvari...

          Iskreno se nadam da ćete pronaći "počinitelje"....
          Train, Eat, Sleap, Repeat...

          Comment


          • #65
            Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

            iskreno, teško je očekivati da će pored toliko ljudi proć sve u najboljem redu, bez incidenata, opet ne kužim šta je nekom trebao kazetofon koji vrijedi cirka 100kn, ma užas
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #66
              Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

              Originally posted by Joe
              iskreno, teško je očekivati da će pored toliko ljudi proć sve u najboljem redu, bez incidenata, opet ne kužim šta je nekom trebao kazetofon koji vrijedi cirka 100kn, ma užas
              Joe,da ti to ne blefiraš,nisi ti uzeo kazič?
              A gde su noge?

              Comment


              • #67
                Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                Originally posted by Mackiel
                Originally posted by Joe
                iskreno, teško je očekivati da će pored toliko ljudi proć sve u najboljem redu, bez incidenata, opet ne kužim šta je nekom trebao kazetofon koji vrijedi cirka 100kn, ma užas
                Joe,da ti to ne blefiraš,nisi ti uzeo kazič?
                je je, al treba mi još jedan da mogu miksat kazete
                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • #68
                  Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                  znal sam ja odmah da si ti Niko se nikad priej nije žalio da mu je neke nestalo/zmazalo se/potrgalo dok nisi došel na natjecanje
                  A gde su noge?

                  Comment


                  • #69
                    Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                    Originally posted by Mackiel
                    znal sam ja odmah da si ti Niko se nikad priej nije žalio da mu je neke nestalo/zmazalo se/potrgalo dok nisi došel na natjecanje
                    daj prekini, još će mi murija na vrata, nemam ja nikakav kazić
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #70
                      Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                      hahahahahha...ova je tvoja Joe:
                      A gde su noge?

                      Comment


                      • #71
                        Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                        Mackiel spamaš ozbiljne teme...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #72
                          Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                          sorkač do jajčeka,evo nem više
                          A gde su noge?

                          Comment


                          • #73
                            Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                            Poštovani natjecatelji i prijatelji,
                            Definitivno je odlučeno da radi učinjene štete, natjecanja u bodybuildingu u Velikoj Gorici su prošlost.Nakon ispostavljenog računa za štetu koju će platiti Fitness klub Black Jack Gym odnosno ja kao organizator zahvaljujem se svim natjecateljima na podršci i pohvalama za organizaciju.Žao mi je što se ovo moralo ovako završiti,a bili smo na dobrom putu da iduću godinu dobijemo veliku sportsku dvoranu za neko od državnih takmičenja te samim time organizacija i natjecanje da budu na još većem nivou nego ovo ali kako je tako je.
                            Velika bruka za mene i moj klub.Hvala Vam svima.

                            Comment


                            • #74
                              Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                              ne trebate se bedirati gosp blackjack, dobro se zna da vi niste ništa krivi, vi ste samo organizator, sljedeći puta uvedite kotizaciju po svakom natjecatelju s čime će se pokriti takve stvari
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • #75
                                Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                                @ Joe: i ti bi bio spreman pokrivati troškove štete koju je netko drugi učinio??

                                Ne znam baš da bih se složila sa time...

                                Uostalom, kako je rekao, kamere su pokrile veći dio pa neka se kazni onaj tko je štetu napravio...
                                Train, Eat, Sleap, Repeat...

                                Comment

                                Working...
                                X