Announcement

Collapse
No announcement yet.

XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

    Eva, još jednom hvala za spužvu
    naravno da nebi bio spreman, ali samo kažem da bi ubuduće trebalo uvesti nekih 100kn po natjecatelju pa bi se time pokrilo nešto od uništenog, naravno bilo bi bolje da toga nema, ali eto
    ono s kamerama....sve mi se čini da je kamerman zaspao, već je prošlo tjedan dana
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #77
      Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

      Poštovani prijatelji,
      Neke stvari sam na nadzornim kamerama vidio što je bilo ali neću komentirati.Te stvari se dogadjaju svake godine.Zar ne bi bilo u redu da svaki natjecatelj kada ga osoba koja je zadužena za mazanje kupi najlon 2 x 2 metra koji dodje 10 kn i stavi na pod gdje se maže ili na stolac gdje sjeda ili tako nešto,nego na nadzoru se vidi kako pojedinci onako namazani lijepo naslone se na zid i ostane krasan otisak ramenog ili leđnog mišića.Na WC daske smo kupili higijenske podmetače koje nitko nije koristio.Na stolce nitko nije stavio niti ručnik.Što se tiče kotizacija da stvar bude malo jasnija.Kotizacije od 150 kn koje plaća svaki natjecatelj ne dobiva ORGANIZATOR nego HRVATSKI BODYBUILDING SAVEZ.Kompletnu organizaciju i sve financije su pale na teret našeg fitness kluba i dio na sponzore,tako da one priče da je savez pomogao financijski ne drži vodu samo da se zna.Ja bi završio i hvala svim korektnim natjecateljima i posebno HVALA Evi Rusan na podršci i pohvalama.

      Comment


      • #78
        Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

        Originally posted by blackjack
        Dragi moji natjecatelji,
        Sve je završilo i nadam se da ste se dobro osjećali u Velikoj Gorici,međutim muke za mene kao organizatora su počele u ponedjeljak ujutro točnije 16.05.u 8.20 kada su me nazvali iz dvorane u kojoj se prvenstvo odvijalo.Garderobe od djevojaka dobre ,sanitarni čvor od djevojaka dobar,e onda dolazi ŠŠŠOOOKKK za mene.Garderobe od natjecatelja užas zidovi od takmičarskih boja katastrofa.Problem riješen dovedi majstora neka to sve napravi i vrati u normalu račun plača organizator.Šok broj dva daske u wc-u njih podosta sve od natjecateljske boje neda se boja skinuti probali na sve načine nikako problem riješen samo što daske nisu plastične nego drvene neka ih kupi organizator.Šok broj tri ogledalo u WC razbijeno,problem neka riješi organizator i vrhunac iz jedne od muških garderoba nestao kazetofon i ormarić razvaljen.To bi bio sažetak i ona ne lijepa strana ovog natjecanja.Video nadzor pokrio dobar dio prostorija pa se lijepo neke stvari vide.Mislim kako je suditi da je VELIKA GORICA što se mene tiče izbrisana za natjecanja u bodybuildingu.Sve je to sport,samo što neki dobiju a neki gube.Problem će se riješiti tako da će cijelokupnu štetu pokriti Fitness klub BLACK JACK GYM.

        S P O R T S K I P O Z D R A V
        Black Jack Gym Team
        Jučer sam se vidio sa Jadranom Damjanovićem u Splitu u fitness centru Joker i evo da prenesem njegov osvrt na ovaj događaj vezan za počinjenu štetu.
        On će i sam doći i ovdje napisati osvrt. Napominjem da djelim s njime mišljenje.
        Dakle osuđujemo onoga što je razbio ogledalo i razvalio ormarić a posebno onu budalu koji je ukrao kazetofon. To je vandalizam i to se ne oprašta. Takav zaslužuje suspenziju i više od toga.
        Ali šta se tiče boje po zidovima koja je nastala od naslanjanja natjecatelja na zid ili zaprljane wc daske od iste te boje tu stajemo u obranu natjecatelja.
        Razlog je jednostavan. Natjecatelji su dehidrirani pred nastup i iscrpljeni. Većina njih je i na diureticima. I besmisleno je očekivati da se natjecatelji u takvom stanju ne naslone na zid da bi se odmorili ili lakše dočekali nastup. Organizator je taj koji je pred natjecanje trebao te zidove zaštiti nekom folijom ili nailojnom kako bi spriječio štetu. Također i pod kako boja ne bi kapala kad se boja nanosi. Suludo je očekivati da će natjecatelji nositi te najlone sa sobom i sami zaštiti prostor. To je isto kao da dođemo u restoran pa moramo ponijeti svoj tanjur, viljušku i vilicu.
        Diuretici djeluju i na probavu. Stoga nije ni čudo da je boje ostalo i na wc dasci. Trebalo je daske zaštiti. Kažete da ste imali onaj papir koji se stavi preko wc daske ali očito to nije bilo dovoljno. Trebalo je dasku bolje zaštiti.
        Napominjim da mi je žao za počinjenu štetu ali se ne može sve staviti na leđa natjecatelja.
        Jadran je i sam lani organizirao natjecanje u svom gradu i napravio je sve ove radnje za zaštitu prije samog natjecanja i nije imao nikakvu štetu.
        Pozdrav.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #79
          Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

          I jedan osvrt na natjecanje.
          Po ovim slikama mi se čini da je bilo dosta kvalitetno. Žao mi je šta nisam mogao nazočiti natjecanju kao prošle godine u Velikoj Gorici.
          Samo me jedna stvar čudi. Zašto naši suci na Državnom natjecanju uvijek stoje niže od bine i samih natjecatelja? Dakle promatraju i ocjenjuju natjecatelje iz žablje perspektive. Na taj način uvijek niži ljudi sa kraćim ekstremitetima dolazu do izražaja i steću prednost. Neki rezultati bi možda bili drugačiji da se suci postave u razinu sa natjecateljima ili čak na razinu više.
          Kao potporu ovoj mojoj tezi stoji činjenica da suci na Mr. Olympii stoje u razinu sa natjecateljima i čak su obvezni ustati kad natjecatelj nastupa.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #80
            Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

            Dalibore,
            Hvala ti na savjetima ali ne da mi se rastezati po forumu i pametovati.Za mene je ova tema završena i gotovo.Nitko ne pljuje po natjecateljima i nemoj mi držati predavanje kako je bilo prošle godine i pretprošle.Kao što sam rekao bilo pa prošlo.Neznam zašto sada tu spominješ Jadrana,pa on sa ovim nema nikakve veze niti je njega netko prozivao.
            Pozdrav,

            Comment


            • #81
              Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

              Originally posted by blackjack
              Dalibore,
              Hvala ti na savjetima ali ne da mi se rastezati po forumu i pametovati.Za mene je ova tema završena i gotovo.Nitko ne pljuje po natjecateljima i nemoj mi držati predavanje kako je bilo prošle godine i pretprošle.Kao što sam rekao bilo pa prošlo.Neznam zašto sada tu spominješ Jadrana,pa on sa ovim nema nikakve veze niti je njega netko prozivao.
              Pozdrav,
              Ne spominjem ga bezveze. Sam je rekao da dam osvrt na ono o čemu smo nas dvojica pričali a on će i sam doći na forum. Trenutno je zagubio password ali čim mu ga Dizajner proslijedi javit će se.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #82
                Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                Originally posted by Dalibor
                I jedan osvrt na natjecanje.
                ..... Dakle promatraju i ocjenjuju natjecatelje iz žablje perspektive. Na taj način uvijek niži ljudi sa kraćim ekstremitetima dolazu do izražaja i steću prednost. Neki rezultati bi možda bili drugačiji da se suci postave u razinu sa natjecateljima ili čak na razinu više.
                Želiš li time reći da je moja pobjeda upitna?
                Train, Eat, Sleap, Repeat...

                Comment


                • #83
                  Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                  ne bih htio govoriti o razbijenom staklu i kradji jel je to cisti vandalizam ali jedna stvar koju mora znati organizator i toga biti svjestan, je boja koju imaju natjecatelji je toliko osjetljiva da svaki kontakt za bilo cim ostavlja trag .to je jednostavno proput organizatora i nikako nije krivica natjecatelja ,losa pripremljenost u tom pogledu.jedan primjer cu dati generalno kako to izgleda u inozemstvu gdje sam se natjecao ,tocnije receno u sloveniji na svjetskom prvenstvu .Znaci sve svlacionice doslovno sve svlacionice i svi wc ,sto se odnosi cak i na daske od wc-a su bili oblozeni najlonom znaci doslovno kao da si dosao u prostoriju koja je u totalnom preuredjenju tako da generalno niti jedna fleka nije mogla ostati nigdje jer ju je bilo nemoguce napraviti ,a druge strane i jedan zastitar nebi bio na odmet ,ili covjek iz organizacije koji bi nadgledao i kordinirao iz svlacionica kako je i bio slucaj takodjer u tom primjeru iz slovenije.
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • #84
                    Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                    Originally posted by Dalibor
                    I jedan osvrt na natjecanje.
                    Po ovim slikama mi se čini da je bilo dosta kvalitetno. Žao mi je šta nisam mogao nazočiti natjecanju kao prošle godine u Velikoj Gorici.
                    Samo me jedna stvar čudi. Zašto naši suci na Državnom natjecanju uvijek stoje niže od bine i samih natjecatelja? Dakle promatraju i ocjenjuju natjecatelje iz žablje perspektive. Na taj način uvijek niži ljudi sa kraćim ekstremitetima dolazu do izražaja i steću prednost. Neki rezultati bi možda bili drugačiji da se suci postave u razinu sa natjecateljima ili čak na razinu više.
                    Kao potporu ovoj mojoj tezi stoji činjenica da suci na Mr. Olympii stoje u razinu sa natjecateljima i čak su obvezni ustati kad natjecatelj nastupa.

                    ne bih rekao ,razlika je gotova nikakva ,takva praksa je svugdje i zato se uci pozirati na nacin da ti je sudac u zabljoj perspektivi, nego u tvojoj razini.I u krizu i velikoj gorici sam gledao natjecanja sa iste pozicije ,to jest iz galerije ,koja je totalna suprotnost poziciji u kojoj su ostali gledali natjecanje i ono sto su sudci rekli u 95% slucajeva se slazem s njima ,ovih ostalih 5% je moja subjektivna stvar procjene koja takodjer moze biti vrlo upitna
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • #85
                      Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                      Word imenjače!
                      Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                      Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                      Comment


                      • #86
                        Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                        Originally posted by EvaRusan
                        Originally posted by Dalibor
                        I jedan osvrt na natjecanje.
                        ..... Dakle promatraju i ocjenjuju natjecatelje iz žablje perspektive. Na taj način uvijek niži ljudi sa kraćim ekstremitetima dolazu do izražaja i steću prednost. Neki rezultati bi možda bili drugačiji da se suci postave u razinu sa natjecateljima ili čak na razinu više.
                        Želiš li time reći da je moja pobjeda upitna?
                        Ni u jednom trenutku to nisam pomislio niti je tvoja pobjeda upitna.
                        Žao mi je šta si posumnjala.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #87
                          Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                          Originally posted by Dalibor
                          Originally posted by EvaRusan
                          Originally posted by Dalibor
                          I jedan osvrt na natjecanje.
                          ..... Dakle promatraju i ocjenjuju natjecatelje iz žablje perspektive. Na taj način uvijek niži ljudi sa kraćim ekstremitetima dolazu do izražaja i steću prednost. Neki rezultati bi možda bili drugačiji da se suci postave u razinu sa natjecateljima ili čak na razinu više.
                          Želiš li time reći da je moja pobjeda upitna?
                          Ni u jednom trenutku to nisam pomislio niti je tvoja pobjeda upitna.
                          Žao mi je šta si posumnjala.
                          Pa kaj ne vidiš da te zekam...

                          Ali hvala na komplimentu.. :text-thankyouyellow:
                          Train, Eat, Sleap, Repeat...

                          Comment


                          • #88
                            Re: XIV hrvatsko državno prvenstvo BB 2011 - Velika Gorica

                            Mister Olympia 2011.

                            Phil-Heath.jpg
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment

                            Working...
                            X