Announcement

Collapse
No announcement yet.

Petar Klančir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

    Petar je definitivno kandidat za pro card, samo da još osvoji par titula. Volio bih dana nam Milan javi da li Petar onda putuje na Arnold Classic sljedeće godine!
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #17
      Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

      ja sam tek skoro nesto trazio o tome liku, stvarno je ogroman, gledao sam ga sa jadranom damijanovicem 1 vs 1 na nekim takmicenju, mnogo je veci od jadrana, a jadran je oduvjek zvjer bio ... pa eto sad
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #18
        Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

        bas je batina... milim da je petar jedan od onih kao yates (zasebno nije neki wau) ali kraj stane kraj ostalh pojede ih.
        ovo pod wau mislim,nemojte me krivo shvatit-nekako estetski izgled, meni osobno tomas bolje izgleda. al mislim kad bi stali njih 2 jedan do drugog da bi ka klancir pojeo. samo moje misljenje, mozda nije tako.
        Originally posted by Bilderčić
        Originally posted by Dehydronator
        sve do grama tjedno je natural
        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

        Comment


        • #19
          Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

          Originally posted by Archiv3r View Post
          bas je batina... milim da je petar jedan od onih kao yates (zasebno nije neki wau) ali kraj stane kraj ostalh pojede ih.
          ovo pod wau mislim,nemojte me krivo shvatit-nekako estetski izgled, meni osobno tomas bolje izgleda. al mislim kad bi stali njih 2 jedan do drugog da bi ka klancir pojeo. samo moje misljenje, mozda nije tako.
          Za Klančira potpisujem, ali Yates... Na ovom videu je nenadmašan. Stisni pauzu na 1:12, 1:48 i 2:12. Ak' to nije wow, onda ništa nije.

          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #20
            Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

            Originally posted by PatrickStar View Post
            Za Klančira potpisujem, ali Yates... Na ovom videu je nenadmašan. Stisni pauzu na 1:12, 1:48 i 2:12. Ak' to nije wow, onda ništa nije.

            Savršen priručnik iz anatomije! Predobro izpozirano.Svaka sljedeća poza je bolja od ove predhodne

            Comment


            • #21
              Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

              Originally posted by Archiv3r View Post
              meni osobno tomas bolje izgleda.
              Meni je Klančir brutalniji, djeluje moćnije.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

                Originally posted by Archiv3r View Post
                bas je batina... milim da je petar jedan od onih kao yates (zasebno nije neki wau) ali kraj stane kraj ostalh pojede ih.
                ovo pod wau mislim,nemojte me krivo shvatit-nekako estetski izgled, meni osobno tomas bolje izgleda. al mislim kad bi stali njih 2 jedan do drugog da bi ka klancir pojeo. samo moje misljenje, mozda nije tako.
                Ma ništa, Tomas ima loš donji dio, ne može izvući separacija na nogama, a o zadnjoj loži i listovima da ne govorim. Tomas ima genetski dobro posložene mišiće, krenuvši od trbušnih. Petar je već daleko ispred njega i ne vrijedi mu ići po tim juniorskim natjecanjima do 23 godine kada bi pojeo konkurenciju. Da ne bi bilo zabune, ne kažem da je Tomas loš, da pače odličan je, ali Petar je bolji. Stavio sam gore slike, pa evo opet usporedbe, pogledaj sam razliku u nogama.

                tumblr_lq40g16b9K1qh54ymo1_400.jpg 314368_213598655380246_100001903388029_524868_676365300_n.jpg

                Dakle, Petar je daleko bolji.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #23
                  Re: Petar Klančir na putu za Njemačku!

                  znao sam da cete me razapet
                  @patrick: slazem se za video i da je tu odlican, al mislio sam na olympiu 92.

                  sta ce tice pero vs petar. meni je ista stvar ko cutler vs wheller. a za perine butove se slazem sa markom.
                  MENI je pero esteticnije građen, al u BB-u je petar bolji. eto.
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • #24
                    Petar Klancir - Nova nada ?

                    evo naletio na ovo bas, izvinjavam se ako nije pravo mjesto za temu, ali kelly bu to premjestio

                    http://www.index.hr/sport/clanak/upo...ir/599881.aspx
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • #25
                      Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                      Baš čitam.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #26
                        Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                        Zalostan je ovaj nas narod. Njima je ljepse lezati po cijele dane u kuci, piti Zuju i super. A covjek koji se odrikao milion stvari je za njih propali eksperiment. I najzad, kad tad ce oni ostati neplodni. Vecu neplodnost izaziva sjedilacki nacin zivota nego ista drugo .
                        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                          Originally posted by blento View Post
                          Zalostan je ovaj nas narod. Njima je ljepse lezati po cijele dane u kuci, piti Zuju i super. A covjek koji se odrikao milion stvari je za njih propali eksperiment. I najzad, kad tad ce oni ostati neplodni. Vecu neplodnost izaziva sjedilacki nacin zivota nego ista drugo .
                          o cemu ti?
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • #28
                            Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                            Priča vjerojatno o količini retardacije u komentarima.
                            Originally posted by magarac
                            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                            dzaba mu sve

                            Comment


                            • #29
                              Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                              Da, upravo o tome
                              I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                                A ja *****skih komentara. Pa te ljude treba pobit sto pisu gluposti takve.
                                Originally posted by Rocky""
                                Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                                Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                                Jedem ih al ne bas cesto
                                Hvala ona odgovoru

                                Comment

                                Working...
                                X