Announcement

Collapse
No announcement yet.

Petar Klančir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Petar Klancir - Nova nada ?

    Mislim da ti moraš shvatiti da nema profesionalnog sporta bez uzimanja određenih supstanci. Ako ti misliš da čovjek nakon puknuca mišića može igrati nogomet nakon mjesec dana, da boksač može primiti 200+ udaraca u glava u pola sata, da pojedinac pretrči 50+ km u par sati, da čovjek trči 9 sekundi na 100 metara, da obori 8 rekorda u 7 dana, a da pritom ne uzima ništa, onda imaš problem. Problem kod bodybuildinga je što je on vizualni sport i što se to uzimanje supstanci vidi, dakako vidi se i u ostalim sportovima, ali nije toliko vizualno koliko "tehnički". Ako ćemo sada govoriti o bodybuildingu kao nečemu nezdravom uzmimo onda 90% profesionalnih nogometaša koji su bili na nekoj opereciji ili recimo našeg cijenjenog Ivicu Kostelića koji je imao 12 operacija i nije ni prošlo ni dva tjedna od posljednje a on se već priprema za sljedeću trku ?? Halo? Pa o čemu onda uopće raspravljati. Da si vidio Petra kako je izgledao mlađi, odnosno dok nije krenuo sa BB-om, itekako je izgledao starije i kao klinac i također je bio proćelav. I da, bez genetskog potencijala nema uspjeha ni u jednom sportu, jedan boksač može uzimati što god želi, ali ako nema genetske preispozicijie iliti talent, nikada neće uspjeti, ista je stvar u BB-u, ali opet ponavljam, vizualno.

    Opet s druge strane da svi znaju da svi koriste "nešto" došlo bi do masovne zloupotrebe kod populacije i wanna be sportaša i klinaca, tako da je bolje ovako kako je i ne vidim nikakav problem u tome.

    I ne vidim, zašto uspjeh u sportu povezuješ sa upotrebom steroida. Da znaš kako je u ostalim sportovima, ne mislim baš da bi toliko pljuvao po BB-u.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #47
      Re: Petar Klancir - Nova nada ?

      Originally posted by Dravski Obad View Post
      Tko to podrazumijeva? Eto vidiš da ni ti ne podrazumijevaš kada kažeš "zna se da je većina na tome". Dakle, garantiram ti da 90% laika to ne podrazumijeva, a bar toliko ih misli da bi i oni tako izgledali da treniraju i piju "protejine". Upravo je Roni, u prethodno spomenutoj tv emisiji, izjavio da ljudi uzimaju pod normalno da čovjek zakucava sa slobodnog bacanja i sl. a da se ni ne oznoji (govorio je naravno o NBA-ovcima).
      daj se nemoj zamarat time sto laici ne kuze da su svi BB na AAS jer ces dobiti zivcani slom
      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

      Comment


      • #48
        Re: Petar Klancir - Nova nada ?

        Originally posted by stipedinamit View Post
        daj se nemoj zamarat time sto laici ne kuze da su svi BB na AAS jer ces dobiti zivcani slom
        Ja bi ljepše to sročio: "Svi profesionalni sportaši."
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment


        • #49
          Re: Petar Klancir - Nova nada ?

          Upotreba anabolika je zabranjena i izlaziti u javnost s izjavama da se koriste anabolici, a u potrebi sponzorstva, nije baš najpametnije. Zatim, zaboravljate da je uloga svakog BBa kojeg sponzorira neki proizvođač suplemenata da promovira te suplemente iz čega većina populacije - laika - izvodi zaključak da imaju takav izgled zbog suplemenata. Vrlo jednostavno.

          EDIT: svatko s imalo znanja može procijeniti tko je natural, a tko ne, a s obzirom na navedeno gore, nema potrebe to ikoga pitati i dovoditi ga u nepoželjne situacije.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #50
            Re: Petar Klancir - Nova nada ?

            Originally posted by MarkoPolo View Post
            Mislim da ti moraš shvatiti da nema profesionalnog sporta bez uzimanja određenih supstanci. ... Problem kod bodybuildinga je što je on vizualni sport i što se to uzimanje supstanci vidi, dakako vidi se i u ostalim sportovima, ali nije toliko vizualno koliko "tehnički".
            Gle, sve je to meni jasno, ali isto tako mi je jasno da bb prati prokletstvo steroida, tj. da je bb sinonim za doping. Tome nitko nije kriv doli samih bildera, sudaca i organizatora.
            Svi profesionalni sportovi imaju putra na glavi zbog neodgovornih pojedinaca, ali bb u tome prednjači. Ne može me nitko uvjerit da je isto kada neki tenisač igra pod raznoraznim blokadama protiv bolova u leđima ili kada se neki plivač prijavi kao astmatičar. Ili kad bilder uzme 3-4 g/tjedno testosterona, a to mu je samo baza, gdje je sve ostalo...

            Originally posted by MarkoPolo View Post
            I ne vidim, zašto uspjeh u sportu povezuješ sa upotrebom steroida. Da znaš kako je u ostalim sportovima, ne mislim baš da bi toliko pljuvao po BB-u.
            Uopće ne mislim da "toliko" pljujem po BB-u. To je kao da ja sad tu kažem da ti slijepo braniš profesionalni BB i profesionalne bildere.

            Comment


            • #51
              Re: Petar Klancir - Nova nada ?

              najbolje kad ljudi govore kak se ivica kostelic zbog volje vratio na stazu tri tjedna poslije operacije meniskusa.,mos mislit
              slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

              Comment


              • #52
                Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                Originally posted by Dravski Obad View Post
                S jedne strane, Petar zaista izgleda kao da ima 40 godina, a ne 21. i zaista je proćelav bez obzira što netko njegovu frizuru hoće opravdati korištenjem mašinice Isto tako, vjerojatno je do sada unio u sebe xy kemije i vjerojatno mu i unutrašnjost tijela izgleda kao kod 40-godišnjaka (minimalno).
                Oprosti, ali koliko god dobronamjerno pisao, od ovakvih stvari mi se sere.
                A kako izgledaju prosječni dvadesetogodišnjaci? Kao vreće govana okrenute naopako. Jest da i mi imamo lagano iskrivljenu percepciju ljudskog tijela, ali nisam daleko od istine. Gledam šogora koji ujutro jede špek, navečer čvarke, a najkvalitetnija hrana mu je pohanac. I izgleda kako i jede, a do tridesete godine će biti u predinfarktnom stanju. Ali garantiram da za njega nitko ne govori da izgleda i ima organizam četrdesetogodišnjaka.

                Petar koristi određene stvari kao što koriste i svi koji se bave natjecateljskim BBom, a kao i nevjerojatno puno rekreativaca. Samo što je hiperhiperresponder. Drugim riječima, na pola grama će napraviti ono što drugi neće moći na 10 grama.

                A o količini kemije doista nema tko šta pričati osim ako ga nije gledao u živo kako si nabija iglu u dupe.

                Osim toga, čovjek je u svom sportu najbolji u državi, a nevjerojatno je prizemljen i čist u glavi. Velik u doista svim pogledima, koliko sam ga uspio upoznati.

                Sve ostalo je Marko rekao.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #53
                  Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                  Dravski Obad laprdaš bezveze i pun si predrasuda.
                  Ovdje smo baš nedavno o tom raspravljali pa pročitaj:

                  http://www.building-body.com/forum/t...highlight=ubio
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #54
                    Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                    Profesionalni biciklizam je (ako nisi znao) sport u kojem je doping najviše prisutan i sport u kojem dokazano svi koriste nešto, baš kao i u BB-u, tu su još MMA, boks, tenis, skijanje, skoro svi sportovi koji spadaju u atletiku i da sada ne nabrajam...

                    Ako BB uzima 6 supstanci za rast misica i npr deifniciju, vjeruj mi da recimo boksaš uzima 8 supstanci za izdržljivost, snagu, kondiciju itd. tako da opet dolazimo na isto.

                    Dalje postoje markeri koji koriste skoro svi sportaši koji prikrivaju uzimanje zabranjeih supstanci. Opet hrpa sportaša ni ne izlazi na testove, upravo zbog onoga što je Patrik gore rekao, a dalje znamo koliki se tu vrti novac.

                    Ne vidim zašto se zamarati time, BB-om pogotovo, kada je to tako kako je i uvijek će biti, a misliti da su steroidi čarobni štapić je isto kao i reći da je Severina djevica.
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • #55
                      Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                      Originally posted by stipedinamit View Post
                      najbolje kad ljudi govore kak se ivica kostelic zbog volje vratio na stazu tri tjedna poslije operacije meniskusa.,mos mislit
                      Mislim da ti ovaj argument nije dobar. Upravo u Ivičinom slučaju steroidi i hormoni ispunjavaju svoju prvotnu svrhu, zbog koje su se i počeli koristiti, a to je medicina. I ti da zaostaneš u pubertetu dobit ćeš hormon rasta i/ili testosteron. Dakle, nemojmo miješati pojmove i svrhe pojedinih supstanci.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                        Originally posted by Dravski Obad View Post
                        Tko to podrazumijeva? Eto vidiš da ni ti ne podrazumijevaš kada kažeš "zna se da je većina na tome". Dakle, garantiram ti da 90% laika to ne podrazumijeva, a bar toliko ih misli da bi i oni tako izgledali da treniraju i piju "protejine". Upravo je Roni, u prethodno spomenutoj tv emisiji, izjavio da ljudi uzimaju pod normalno da čovjek zakucava sa slobodnog bacanja i sl. a da se ni ne oznoji (govorio je naravno o NBA-ovcima).
                        uzmi i ti steroide slobodno, pa vidi dali mozes biti kao on!
                        sta si ljubomoran na to sto je covjek uspio u sportu koji voli ?

                        Comment


                        • #57
                          Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                          Originally posted by PatrickStar View Post

                          EDIT: svatko s imalo znanja može procijeniti tko je natural, a tko ne, a s obzirom na navedeno gore, nema potrebe to ikoga pitati i dovoditi ga u nepoželjne situacije.
                          Tako je.....
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #58
                            Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                            I sve ostalo je Dida rekao, baš me zanima kako će izgledati moji "prijatelji" koji svaki dan popuše dvije kutije cigara i popiju 3 pive i ja koji ću nastojati živjeti ovakvim životom.
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #59
                              Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                              Originally posted by Dravski Obad View Post
                              Mislim da ti ovaj argument nije dobar. Upravo u Ivičinom slučaju steroidi i hormoni ispunjavaju svoju prvotnu svrhu, zbog koje su se i počeli koristiti, a to je medicina. I ti da zaostaneš u pubertetu dobit ćeš hormon rasta i/ili testosteron. Dakle, nemojmo miješati pojmove i svrhe pojedinih supstanci.
                              ne razumijem sta te to toliko frustrira sto pero klancir nije javno priznao da koristi anabolike i time si mozda zapecatio sponzorstvo...
                              slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                              Comment


                              • #60
                                Re: Petar Klancir - Nova nada ?

                                Originally posted by kelly View Post
                                Dravski Obad laprdaš bezveze i pun si predrasuda.
                                Ovdje smo baš nedavno o tom raspravljali pa pročitaj:

                                http://www.building-body.com/forum/t...highlight=ubio
                                Auu kad ovakve riječi "laprdaš bezveze" dolaze od jednog administratora, onda stvarno ne vidim svrhu raspravljanja ovdje. Neki ovdje (uključujući i citiranog administratora) nisu ništa bolji od pametnjakovića s index-a i njihovog foruma, samo što zastupaju drugu krajnost i stavove.

                                Pozdrav.

                                Comment

                                Working...
                                X