Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    naporan si. i vrlo agresivan. sto me navodi na zakljucak da bas i nisi najpametniji (necu reci da nisi pametan, ali nisi najpametniji kakvim se smatras).

    jer da si najpametniji, onda bi shvatio poantu moje poruke. kao prvo, ja nigdje ne diskutiram, vec samo komentiram kako su geneticari oduvijek bili rijetki izuzetci, a da za ovakav izgled, ako je natural, treba izrazito dobra genetika, sto vjerojatno ima i manje od 1:10000 ljudi kako sam u prvom dijelu poruke. nisam niti potvrdio, niti negirao da li je lecerte geneticar. naravno da takvi postoje, ali da li je on jedan od njih, ne znam, niti me previse briga.

    zato diskusije samnom i povlacenje iz istih, postoje samo u tvojoj glavi. zivio!
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #17
      Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

      Originally posted by Coffey View Post
      naporan si. i vrlo agresivan. sto me navodi na zakljucak da bas i nisi najpametniji (necu reci da nisi pametan, ali nisi najpametniji kakvim se smatras).

      jer da si najpametniji, onda bi shvatio poantu moje poruke. kao prvo, ja nigdje ne diskutiram, vec samo komentiram kako su geneticari oduvijek bili rijetki izuzetci, a da za ovakav izgled, ako je natural, treba izrazito dobra genetika, sto vjerojatno ima i manje od 1:10000 ljudi kako sam u prvom dijelu poruke. nisam niti potvrdio, niti negirao da li je lecerte geneticar. naravno da takvi postoje, ali da li je on jedan od njih, ne znam, niti me previse briga.

      zato diskusije samnom i povlacenje iz istih, postoje samo u tvojoj glavi. zivio!
      AHAHAHAHAHAHAHAHAHa ja ću se izranjavati. Vrlo agresivan? Bravo. Došao si tu na forum prije par dana i ne pametuj previše.

      Comment


      • #18
        Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

        genetika je uvjek najbitnija, baš radi toga što genetika određuje koliko nekome mogu mišići narast, tj ovisno o jezgrama stanica itd.. ako nekom genetika nije naklonjena na tom pitanju njemu sva kemija neče pomoć da naraste, primjer neko se roka svim i svačim a izgleda ko da je tek kreno u teretanu.. tak da znanje tu igra ulogu al genetika je najvažnija.. što se tiće saše to več svi znaju da je on genetski frik.. i ima veliko znanje uz to.. ako pratiš njegov rad i ostale stvari na drugom forumu onda znaš da je na zadnje natjecanje izašo natural i pobjedio.. što se tiće lika sa slike natural je moguće postič ovu masu ali ovakvu definiciju natural postić je priča za malu djecu..
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #19
          Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

          Originally posted by Trace_4 View Post
          genetika je uvjek najbitnija, baš radi toga što genetika određuje koliko nekome mogu mišići narast, tj ovisno o jezgrama stanica itd.. ako nekom genetika nije naklonjena na tom pitanju njemu sva kemija neče pomoć da naraste, primjer neko se roka svim i svačim a izgleda ko da je tek kreno u teretanu.. tak da znanje tu igra ulogu al genetika je najvažnija.. što se tiće saše to več svi znaju da je on genetski frik.. i ima veliko znanje uz to.. ako pratiš njegov rad i ostale stvari na drugom forumu onda znaš da je na zadnje natjecanje izašo natural i pobjedio.. što se tiće lika sa slike natural je moguće postič ovu masu ali ovakvu definiciju natural postić je priča za malu djecu..
          Samo ću reći da živiš u zabludi.Saša je daleko od genetičara što i sam tvrdio . Al dobro svatko ima svoje mišljenje. Neda mi se ulaziti u neke dublje rasprave.

          Čim dođem odma mi zlo dođe. Nemislim zbog tebe trace

          Comment


          • #20
            Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

            Originally posted by bilder18 View Post
            AHAHAHAHAHAHAHAHAHa ja ću se izranjavati. Vrlo agresivan? Bravo. Došao si tu na forum prije par dana i ne pametuj previše.
            momak, pokrij se po usima jer je ocigledno da ne znas citati s razumijevanjem, pa cak i kada ti covjek objasni.
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #21
              Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

              Originally posted by bilder18 View Post
              Samo ću reći da živiš u zabludi.Saša je daleko od genetičara što i sam tvrdio . Al dobro svatko ima svoje mišljenje. Neda mi se ulaziti u neke dublje rasprave.

              Čim dođem odma mi zlo dođe. Nemislim zbog tebe trace
              HAHAHAHAHHAAHAHHAHAH saša da nije genetičar hahahaha!
              slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

              Comment


              • #22
                Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                Mislim da je htio reci da Sasa ima jako veliko znanje
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment


                • #23
                  Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                  Originally posted by blento View Post
                  Mislim da je htio reci da Sasa ima jako veliko znanje
                  Pa fala kurcu . Isuse vi koda živite u pički materini. Jebo me pas.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                    kako god, saša je što se tiče genetike u povoljnoj situaciji nije sad genetičar ko đej katler, al pogledaj malo njegov dnevnik priprema za natjecanje i kak je izgledo kad je bio na roidsima i kako sad izgleda, dobro roidsi promjene svaki set point tijela ali i genetika tu igra veliku ulogu
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #25
                      Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                      Originally posted by bilder18 View Post
                      Pa fala kurcu . Isuse vi koda živite u pički materini. Jebo me pas.
                      glavno da si ti pametan pa nas trebaš prosvijetlit
                      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                        Originally posted by Trace_4 View Post
                        kako god, saša je što se tiče genetike u povoljnoj situaciji nije sad genetičar ko đej katler, al pogledaj malo njegov dnevnik priprema za natjecanje i kak je izgledo kad je bio na roidsima i kako sad izgleda, dobro roidsi promjene svaki set point tijela ali i genetika tu igra veliku ulogu
                        Najbolju genetiku ima Kevin Levrone
                        Originally posted by Rocky""
                        Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                        Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                        Jedem ih al ne bas cesto
                        Hvala ona odgovoru

                        Comment


                        • #27
                          Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                          evo vam jedan tekst o tome da vidite koliko je genetika bitna
                          Ali da to malo priblizim..
                          opste je poznato mehanizam delovanja aas,ali u kratko,
                          Deluju na taj nacin da nateruju misicne stanice da budu vece,ali sto god te iste stanice postaju vece sve ih je teze naterati na to tj na rast kao recimo sto je to bilo na prvoj kuri sa aas.
                          Te celije su ogranicne u velicini, sa velicinom jezgra koja sadrze.
                          E sada...sto se god vise ta jezgra priblizavjaju jedno drugom jasno vam je da celija uskoro postaje tesna i da je daljni rast gotvo nemoguc ili je veoma spor.
                          Na nasu zalost celije odgovrne za miscni rast tj tzv MYOTUBULES nemaju mogucnost da se dele kao druge stanice od kojih se neke nalze u nasem telu i imaju tu mogucnost.

                          Ali..postoje sretnici koji se zovu ,GENETSKI OBDARENI,pa tako nasa genetika u stvari odredjuje broj myotubules-a,a neki od tih sretnika su obdareni sa uvecanim brojem tih stanica i hormona koji uticu na istu..pa iz tog razloga i niej cudo sto neki ljudi fenomennalno reaguju na aas dok se drugi muci,a odgovr na to lezi tu tome da posto stanica ima nekoliko jezgra aas nisu u stanju da zatvore sve od jednom nego samo kroz duzi vremenski period a sto je ujedno mnogo duze od obicnih smrtnika kojima se receptori otupljuju vec nakon 6 weeks..verujte..da takvih znam na hiljade...nesretnika koji su u pokusajima cak i unistili svoje zdravlje ne shvatajuci da odgovr ne lezi u besomucnom povecavanju doza aas ili bilo cega drugog nego da su jednsotavno genetski uskraceni po pitanju myotubules-a/

                          Ali ni ti tzv geneticari ne mogu da se oslone mnogo na celu ovu pricu iz prostog razloga sto i unatoc tome sto su podareni sa genetikom razvoja celija,celije ne mogu da rastu sa tim kontinuitetom sa kojim bi neko hteo tj aas jednostavno ne mogu da STVORE NOVO JEZGRO ILI NOVU STANICU..\


                          E ovde stupaju na snagu peptidi.
                          Peptidi u kratkom vremenu povecavaju mogucnost rasta myotubulesa jer njihovo dejstvo je na taj nacin sto bukvalno sakupljaju na gomilu celije koje su odradile svoj posao i zamenjjuju ih sa drugim reklo bih se odraslim myotubulesima i naravno uvecavaju samim tim broj jezgra podloznih za razvoj.To znaci da mogu da se razvijaju stalno i naavno lakse rastu.
                          Moguce je da od pojedinca do pojedinca bude nekih osicjalicja i razlika u celijskom razvoju ali sustina je ovo sto sam rekao.
                          MGF je jedna od tih stvari sto bi prevedno znacilo da nema vise negativnih ucianka..nema vise PCT nema vise bojazni da ce kg da odu u nepovrat.

                          MGF izaziva tzv lokalne efekte na skeletnm misicima ali bez njihove modifikacije moze da putuje telom.Kao sto sam vec rekao MGF ima mgoucnost uvcanja misicnoh celija i sto je najbtinije te novo nastale celije postaju deo odraslih celija,a samim tim omogucavaju novim celijama da se formiraju.

                          Tokom ranih istrazivanja u vezi skeltnih misica,naucnici su pokusavali sve i svasa da urade sa misicnim celijama..ali kada je doslo do nekih revolucionarnih otrkirca tj spajanj tzv sateltiskih celija sa myotubulama dosli su do jedinstvenog zakljucka o procesu kidanja i oproavka misicnih celija tj zamene ostecenih sa novim sto do sada nije bio moguce.
                          Sa ovim su naucinici resila mnoge dileme i pomogli u pronalazenju resenja za recimo misicnu distrofiju tj ciji jr problem resen bas otrkivanjem toga da je moguc rast novih celija pored postojecih.


                          Problem kod MGF je taj sto je on stablian samo u vodi a prilikom IM primene svima nam je jasno da onda omdah odlazi u krv ali na nasu zalost on nije stablian u krvnoj palzmi duze od 1 min.
                          Ovde naravno pricam o sintetski napravljnom MGF.
                          Sa tzv PEGYLATING sistemom sinteski MGF moze da se prilagodi tako reci situaciji te da bude ucinkovit isto kao i bioloski MGF

                          PEGYLATING je klinicki odobrena tehnolgoija da se stabilzuje sintestski MGF,a zasnovana je na tome da sastavljanjem polyethinol glycol-a i MGF dobija se stablina koncentracija sprema da bude stabizlovana u krvi.
                          Oni koji se malo vise razumeju u to sta je polyethinol ce da pitaju kako ta supstanca moze da stbilzuje bilo sta.
                          Pa jednsoavno..,polyethinlska struktura stiti peptid od rzloganja u krvi,tj bukvlano ga okruzuje sa svojom molekularnom strukturom i dozvolajva peptidu da izadje samo onda kada treba da se spoji sa molekulom proteina,
                          Mnogi bilderi iz sale ovo nazivaju kao KORNJACINA KUCICA ZA MGF jel sa bas tako i ponasa tj peptid je siguran u svom okollopu od polytehiloa i pojavljuje sa samo onda kada treba,

                          I na kraju da ne dodje do zabune.vase telo nece dozvoliti celijama da se spajaju i stvarju nove ako nemaju sta da zamene ili ako nemaju sta da obnove!!
                          Znaci,korsiteci MGF mi stvaramo vise celija nego sto je to do sada bilo u ansem telu,ali isto tako uvecan broj celija koje smo stvrlili bas nam i ne znce mnogo U KOLIKO IH NE UPOTREBIMO

                          Znaci moramo da im damo signal da se spajaju sa starim celijma i da grade nove ,a signal za to je samo jak i krvnicki trening.
                          Znaci,nema veze sto smo stovirli mogucnost da imam nove celije ako ihe ne upotrebimo tj ako one nemaju sta da zamene odnosno jako dobro znamo na koji nacin mozemo da dovedemo misicnu celiju do ostecenje koje nam je u sustini predsavljalo problem do sada.
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • #28
                            Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                            Ako pronades i krenes pravim putem, odnosno ako radis onako kako samo tvome tijelu odgovara i paše, pa krenuvši od prehrane, steroida, treninga, spavanja itd genetika pada u drugi plan. Što se tiče BB-a, kod genetike govorimo o fizičkom izgledu i tome kako su mišići "posloženi", tu smo svi drugačiji. Ali koliko samo profića ima koje "genetika" nije poslužila pa izgledaju vrhunski jer sve rade vrhunski. Ako pojedincu broj 1. treba pola grama testa da brutalno napreduje, a pojedincu broj 2. treba tri grama testa, ne vidim nikakvu razliku, osim što će ovaj broj 2. potrošiti više para. haha
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #29
                              Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                              Originally posted by MarkoPolo View Post
                              Ako pronades i krenes pravim putem, odnosno ako radis onako kako samo tvome tijelu odgovara i paše, pa krenuvši od prehrane, steroida, treninga, spavanja itd genetika pada u drugi plan. Što se tiče BB-a, kod genetike govorimo o fizičkom izgledu i tome kako su mišići "posloženi", tu smo svi drugačiji. Ali koliko samo profića ima koje "genetika" nije poslužila pa izgledaju vrhunski jer sve rade vrhunski. Ako pojedincu broj 1. treba pola grama testa da brutalno napreduje, a pojedincu broj 2. treba tri grama testa, ne vidim nikakvu razliku, osim što će ovaj broj 2. potrošiti više para. haha
                              da ali do neke točne tj granice, ne može se stalno rast jer je to nekome genetski određeno, neki se rokaju sa svim i svačim pa ne izgledaju ni približno dobro, kod nekoga je to jer kaskaju ostale stvari a kod nekoga je to genetika.. ima i iznimaka kao što si naveo, no ne bih se složio da se kod genetike u bb govori samo o simetrijama i posloženosti mišića.. ima tipova koji godinama koriste ass,gh,inđos itd pa nikad neće biti ni blizu jednog phil heata i sličnima.. npr wolf nema šta nije radio svojim listovima u karijeri pa su i dalje u banani.. a sumnjam da su stvari koje oni uzimaju u velikoj mjeri različite.. zna se šta se koristi i šta radi svoj posao.. a za doze tu ima istine da neko reagira na manje a neko na puno veće doze no opet opće je poznato da je velika razlika od pola grama i 2 grama testa dok je razlika između 2g i 7g ogromna ali samo u pogledu nuspojava, nekome se genetski receptori oporavljaju relativno brzo nekome ultra sporo, na to se može utjecati ali donekle, neko koliko se god trudio i posvetio se tome i uložio truda rezultati će biti sigurno tu no nekima nikad nije "zapisano" da budu mr O. čak i kad bi kopirali doslovno sve isto što radi-koristi neko od navedenih no kako znanost danas napreduje mislim da će genetika imati sve manje i manje utjecaja u budućnosti
                              Originally posted by darios
                              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                              Comment


                              • #30
                                Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

                                Originally posted by bilder18 View Post
                                Čim dođem odma mi zlo dođe.
                                Bez ljutnje mladi bilderu18 ali svaki dan ti moraš popljuvati ovaj forum, sereš i pljuješ po ovom forumu svaki dan...pa ako ti je tako loše ovdje nemoj više dolaziti...sa tim pljuvanjem foruma pljuješ sve ove ljude koji su ovdje, i Marka i Vendija i Igyja i Patrika i sve ostale...ako ti je teretana super forum odi tamo i sve pet, svi sretni i zadovoljni...
                                Last edited by kelly; 26-06-12, 02:41.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X