Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Originally posted by kelly View Post
    Bez ljutnje mladi bilderu18 ali svaki dan ti moraš popljuvati ovaj forum, sereš i pljuješ po ovom forumu svaki dan...pa ako ti je tako loše ovdje nemoj više dolaziti...sa tim pljuvanjem foruma pljuješ sve ove ljude koji su ovdje, i Marka i Vendija i Igyja i Patrika i sve ostale...ako ti je teretana super forum odi tamo i sve pet, svi sretni i zadovoljni...
    Izvuko si to iz konteksta. Pre vruće je za ulaziti u neke rasprave pogotovo o takvim stvarim.

    PIS EVRIBADI

    Comment


    • #32
      Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

      Originally posted by Trace_4 View Post
      da ali do neke točne tj granice, ne može se stalno rast jer je to nekome genetski određeno, neki se rokaju sa svim i svačim pa ne izgledaju ni približno dobro, kod nekoga je to jer kaskaju ostale stvari a kod nekoga je to genetika.. ima i iznimaka kao što si naveo, no ne bih se složio da se kod genetike u bb govori samo o simetrijama i posloženosti mišića.. ima tipova koji godinama koriste ass,gh,inđos itd pa nikad neće biti ni blizu jednog phil heata i sličnima.. npr wolf nema šta nije radio svojim listovima u karijeri pa su i dalje u banani.. a sumnjam da su stvari koje oni uzimaju u velikoj mjeri različite.. zna se šta se koristi i šta radi svoj posao.. a za doze tu ima istine da neko reagira na manje a neko na puno veće doze no opet opće je poznato da je velika razlika od pola grama i 2 grama testa dok je razlika između 2g i 7g ogromna ali samo u pogledu nuspojava, nekome se genetski receptori oporavljaju relativno brzo nekome ultra sporo, na to se može utjecati ali donekle, neko koliko se god trudio i posvetio se tome i uložio truda rezultati će biti sigurno tu no nekima nikad nije "zapisano" da budu mr O. čak i kad bi kopirali doslovno sve isto što radi-koristi neko od navedenih no kako znanost danas napreduje mislim da će genetika imati sve manje i manje utjecaja u budućnosti
      Pa to ti govorim, nije ni tajna da za "izabrane" čak rade aas po njihovoj krvnoj slici, tako da ako se sve dobro radi sto ce tice svega sto sam naveo, genetiku je lako "prešišati". Znanost se toliko razvila, da je sve moguće. Ronnie Coleman je genetsko čudovište, ali sigurno nije koristio Galeniku ili British Dragon ili Axio, nego kada su vidjeli da se tu lova da okrenuti, napravili su, rekao bih, pravo GMO čudovište. Koliko samo postoji steroida za koje nikada necemo ni cuti i koji su dostupni samo "izabranima".

      A dalje što se tiče listova, nije tajna da ih masa koristi synthol ili implantate, a koliko sam skuzio po jednom seminaru, wolf se zaštitio od toga..

      Dakle što se tiče zadnje rečenice, mislim da genetika već ima manje utjecaja jer svi profići zasigurno imaju cijeli labaratorijski tim iza sebe, kao i svi profesionalni sportaši.
      "Your body is your biggest artwork."

      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

      Comment


      • #33
        Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

        dada u pravu si, pogotovo za colemana, njemu su napravili roid koji radi samo njemu, a jbg pare rade čuda, sve je to posao u kojem se okreću velike pare, zato nekolicina ekipe odskače od ostatka, tu se stalno vrte ista imena u samom vrhu.. pogotovo tamo u americi ima hrpa bodybuildera koji imaju i sponzore i sve a još nemaju ni pro card a izgledaju brutalno(barem meni), nisu dovoljno bogati da si priušte šta i "moćna elita" npr antoine vaillant i njemu slični

        i ne samo u bb svijetu kao što si reko.. meni je fascinantan usain bolt.. taj nije sigurno od genetike onako nemoguće brz.. taj il je vanzemaljac il su njegovi "doktori" jako dobri u svom poslu
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #34
          Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

          Bolt negdje koristi peptide za koje ni znanstvenici nisu čuli.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #35
            Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

            Originally posted by MarkoPolo View Post
            Sigurno je koristio i koristi nešto za sagorijevanje ostatka masnog tkiva, dakle neki oralni steroid, a njima valjda ako je oralno, onda je natural. Clen, oxa.. Nešto sigurno je u igri ako ima bf -2.
            Bez uvrede ali ne bih se slozio jer sam i osobno dosao do slicnog bf bez icega.
            https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
            http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

            Comment

            Working...
            X