Announcement

Collapse
No announcement yet.

Old-school bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Old-school bodybuilding

    Ko zna kaj su dečki jeli i kaj su uzimali, ja mislim da su radili puno kompleksnije vježbe nego danas. I kaj to kao od steroida imaš lažne mišiće kakve su to izjave. Koji profesionalni bodybilder veće kilaže nije na steroidima i koji profesionalni bodybilder nije uzimao nekaj da ga izreže.

    VENI VIDI VICI

    Comment


    • #47
      Re: Old-school bodybuilding

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!
      Potpuno bi se složije! kratko i jasno
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #48
        Re: Old-school bodybuilding

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!
        to da, al sudbina se ne da birati... ko ti je otac, majka, kakva je okolina jel to zatupljena sredina il si među ljudima koj nešto shvačaju... takve stvari se nedaju birati, pa nije isto jesi li se rodio ko sin tajkuna il negdje u kini i cijeli dan radiš za šaku riže... jel sad kužiš?... a najžešče je kad se dogodi "slučajni događaj" koj ti promjeni život... hehe
        (on topic)nego ono što su stari majstori radili; mislim da kinezi to zovu chi, japanci kiai, a ovi momci to zovu ki, neka unutarnja energija, samo što si s ovom otporan na udarce. od kud su to stari majstori tada znali u ono vrijeme...?

        Comment


        • #49
          Re: Old-school bodybuilding

          Vikinska meditacija je ubedljivo najjaci trip...
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment

          Working...
          X