Announcement

Collapse
No announcement yet.

Old-school bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Old-school bodybuilding

    Bezveze vam je ta rasprava o čoveku i dinosaurusima, a nema ni veze s temom. Mi realno ne znamo ništa sa sigurnošću. Sve što vi tvrdite je ono što ste pročitali ili gledali na TV-u, a to sve zajedno ne znači ama baš ništa. Istina je da mi znamo samo ono što nam serviraju. A ni ti koji nam serviraju "znanje" ne znaju ništa ni o čemu.
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #32
      Re: Old-school bodybuilding

      erm..znamo? wtf ne možeš biti baš tako skeptičan.
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #33
        Re: Old-school bodybuilding

        Originally posted by Mir7a
        ne možeš biti baš tako skeptičan.
        mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
        Najveći filozof je rekao "znam da ništa ne znam", ali su ga nažalost ubili
        ZAISTA, mi ne znamo sa sigurnošću ni šta se dešavalo u vreme starog Egipta, Mesopotamije, itd... a kamoli šta se dešavalo u vreme dinosaurusa. Isto tako ni istorija ljudske rase nije otkrivena. Postoje samo tako mali fragmenti, da naučnici mogu samo da nagađaju.
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • #34
          Re: Old-school bodybuilding

          Originally posted by vege
          Originally posted by Mir7a
          ne možeš biti baš tako skeptičan.
          mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
          Najveći filozof je rekao "znam da ništa ne znam", ali su ga nažalost ubili
          ZAISTA, mi ne znamo sa sigurnošću ni šta se dešavalo u vreme starog Egipta, Mesopotamije, itd... a kamoli šta se dešavalo u vreme dinosaurusa. Isto tako ni istorija ljudske rase nije otkrivena. Postoje samo tako mali fragmenti, da naučnici mogu samo da nagađaju.
          na neku ruku se i slazem sa vegom
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • #35
            Re: Old-school bodybuilding

            Originally posted by vege
            Originally posted by Mir7a
            ne možeš biti baš tako skeptičan.
            mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
            Najveći filozof je rekao "znam da ništa ne znam", ali su ga nažalost ubili
            ZAISTA, mi ne znamo sa sigurnošću ni šta se dešavalo u vreme starog Egipta, Mesopotamije, itd... a kamoli šta se dešavalo u vreme dinosaurusa. Isto tako ni istorija ljudske rase nije otkrivena. Postoje samo tako mali fragmenti, da naučnici mogu samo da nagađaju.
            "Automati"!
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #36
              Re: Old-school bodybuilding

              jel zna neko neki old school program koji se moze odraditi za sat vremena ?
              No pain, no gain!

              Comment


              • #37
                Re: Old-school bodybuilding

                Originally posted by walter View Post
                jel zna neko neki old school program koji se moze odraditi za sat vremena ?
                http://www.building-body.com/programi.html
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: Old-school bodybuilding

                  vec 2 sata (prije ovog pitanja) sam trazio i nisam uspio. Zanimaju me iskljucivo treninzi sa samo slozenim vjezbama tipa 5x5 od reg parka, ali njegov trening traje predugo, ima dosta vjezbi u drugoj fazi. Da te pitam.. sta gubim ako smanjim volumen na 4x4 ?
                  No pain, no gain!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Old-school bodybuilding

                    Originally posted by vege View Post
                    mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
                    kad tako gledaš; shvatiš da nemaš pravo birati, nego te sudbina nosi, događaj za događajem utječu jedan na drugog i formiraju tvoje odluke i djela u budućnosti. kad shvatiš to jasno ti je da je sudbina zapisana i zapečačena počevši od mjesta rođenja, društva i "slučajnih događaja" kao što sam slučajno upiso teretanu malo rekreaciski s ekipom, sad nemrem bez vježbanja... nakraju se zapitaš ko sam zapravo ja, hehe, i što bi bilo kad bi bilo, da su događaji i okolnosti bile drugačije...
                    al ono što je fascinantno je kad su svi mršavi i slabi, ovi likovi razbijaju kamenje, izgledaju ko isklesani kipovi, dižu velike težine...
                    pa ***** mu, otkud im znanje za takve stvari u ono vrijeme...? ko onaj tesla, ekipa okolo čuva krave, ovaj struju izmišlja, haha, pa jeb mu što meni sudbina nie takva...

                    Comment


                    • #40
                      Re: Old-school bodybuilding


                      ovo je fascinantno za ono vrijeme, koliko taj inch dumbel ima 90kg, jel?

                      Comment


                      • #41
                        Re: Old-school bodybuilding

                        Originally posted by pava View Post
                        kad tako gledaš; shvatiš da nemaš pravo birati, nego te sudbina nosi, događaj za događajem utječu jedan na drugog i formiraju tvoje odluke i djela u budućnosti. kad shvatiš to jasno ti je da je sudbina zapisana i zapečačena počevši od mjesta rođenja, društva i "slučajnih događaja" kao što sam slučajno upiso teretanu malo rekreaciski s ekipom, sad nemrem bez vježbanja... nakraju se zapitaš ko sam zapravo ja, hehe, i što bi bilo kad bi bilo, da su događaji i okolnosti bile drugačije...
                        al ono što je fascinantno je kad su svi mršavi i slabi, ovi likovi razbijaju kamenje, izgledaju ko isklesani kipovi, dižu velike težine...
                        pa ***** mu, otkud im znanje za takve stvari u ono vrijeme...? ko onaj tesla, ekipa okolo čuva krave, ovaj struju izmišlja, haha, pa jeb mu što meni sudbina nie takva...
                        hahahahahahah kakav si ti pava kralj, ovo nisu istine...
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • #42
                          Re: Old-school bodybuilding

                          HAhahaahAHHAhahahahahaah kako sam okinula sad na ovo!

                          pava legendo

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #43
                            Re: Old-school bodybuilding

                            Originally posted by pava View Post
                            kad tako gledaš; shvatiš da nemaš pravo birati...
                            Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Old-school bodybuilding

                              Tko bi rekao da se Pava uz teretanu bavi i egzistencijalizmom!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Old-school bodybuilding

                                Originally posted by PatrickStar View Post
                                Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!
                                Slažem se!
                                Nego, kad je ova tema već otišla u tri lepe, da je još malo začinomo)) Kad smo kod meditacije, ovo je nešto najbolje što sam čuo u poslednje vreme... grupa Vedun, Slovenci, saznao sam za njih preko one vaše emisije "Na rubu znanosti" na HRT 2, koja je po meni najbolja na ovim prostorima. Inače nemam TV, ali gledam na YouTube tu emisiju. Pa ko želi da razmišlja malo na temu osvešćivanja, toplo mu preporučujem da pogleda sve redom... posebno o Ayahuasca napitku
                                http://www.youtube.com/watch?v=KrgC_...el_video_title
                                zamislite kakav je bio život... sediš pod vedrim nebom, gledaš u vatru, iznad tebe zvezde, i praviš i slušaš ovakvu muziku. To je život!
                                Last edited by vege; 15-11-11, 08:26.
                                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                                mind, it doesn’t matter.”

                                Comment

                                Working...
                                X