Announcement

Collapse
No announcement yet.

Old-school bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skullHeaD
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Vikinska meditacija je ubedljivo najjaci trip...

    Leave a comment:


  • pava
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by PatrickStar View Post
    Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!
    to da, al sudbina se ne da birati... ko ti je otac, majka, kakva je okolina jel to zatupljena sredina il si među ljudima koj nešto shvačaju... takve stvari se nedaju birati, pa nije isto jesi li se rodio ko sin tajkuna il negdje u kini i cijeli dan radiš za šaku riže... jel sad kužiš?... a najžešče je kad se dogodi "slučajni događaj" koj ti promjeni život... hehe
    (on topic)nego ono što su stari majstori radili; mislim da kinezi to zovu chi, japanci kiai, a ovi momci to zovu ki, neka unutarnja energija, samo što si s ovom otporan na udarce. od kud su to stari majstori tada znali u ono vrijeme...?

    Leave a comment:


  • giusseppe7777
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by PatrickStar View Post
    Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!
    Potpuno bi se složije! kratko i jasno

    Leave a comment:


  • aco1705
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Ko zna kaj su dečki jeli i kaj su uzimali, ja mislim da su radili puno kompleksnije vježbe nego danas. I kaj to kao od steroida imaš lažne mišiće kakve su to izjave. Koji profesionalni bodybilder veće kilaže nije na steroidima i koji profesionalni bodybilder nije uzimao nekaj da ga izreže.

    Leave a comment:


  • vege
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by PatrickStar View Post
    Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!
    Slažem se!
    Nego, kad je ova tema već otišla u tri lepe, da je još malo začinomo)) Kad smo kod meditacije, ovo je nešto najbolje što sam čuo u poslednje vreme... grupa Vedun, Slovenci, saznao sam za njih preko one vaše emisije "Na rubu znanosti" na HRT 2, koja je po meni najbolja na ovim prostorima. Inače nemam TV, ali gledam na YouTube tu emisiju. Pa ko želi da razmišlja malo na temu osvešćivanja, toplo mu preporučujem da pogleda sve redom... posebno o Ayahuasca napitku
    http://www.youtube.com/watch?v=KrgC_...el_video_title
    zamislite kakav je bio život... sediš pod vedrim nebom, gledaš u vatru, iznad tebe zvezde, i praviš i slušaš ovakvu muziku. To je život!
    Last edited by vege; 15-11-11, 08:26.

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Tko bi rekao da se Pava uz teretanu bavi i egzistencijalizmom!

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by pava View Post
    kad tako gledaš; shvatiš da nemaš pravo birati...
    Naravno da imaš, tvoja je volja da'l ćeš biti bezumni rob društva koji nesvjesno igra po pravilima, ili ćeš biti svijestan pravila igre i dalje igrati, a možeš i otkantati sve i meditirati pod drvom!

    Leave a comment:


  • vea
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    HAhahaahAHHAhahahahahaah kako sam okinula sad na ovo!

    pava legendo

    Leave a comment:


  • MarkoPolo
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by pava View Post
    kad tako gledaš; shvatiš da nemaš pravo birati, nego te sudbina nosi, događaj za događajem utječu jedan na drugog i formiraju tvoje odluke i djela u budućnosti. kad shvatiš to jasno ti je da je sudbina zapisana i zapečačena počevši od mjesta rođenja, društva i "slučajnih događaja" kao što sam slučajno upiso teretanu malo rekreaciski s ekipom, sad nemrem bez vježbanja... nakraju se zapitaš ko sam zapravo ja, hehe, i što bi bilo kad bi bilo, da su događaji i okolnosti bile drugačije...
    al ono što je fascinantno je kad su svi mršavi i slabi, ovi likovi razbijaju kamenje, izgledaju ko isklesani kipovi, dižu velike težine...
    pa ***** mu, otkud im znanje za takve stvari u ono vrijeme...? ko onaj tesla, ekipa okolo čuva krave, ovaj struju izmišlja, haha, pa jeb mu što meni sudbina nie takva...
    hahahahahahah kakav si ti pava kralj, ovo nisu istine...

    Leave a comment:


  • pava
    replied
    Re: Old-school bodybuilding


    ovo je fascinantno za ono vrijeme, koliko taj inch dumbel ima 90kg, jel?

    Leave a comment:


  • pava
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by vege View Post
    mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
    kad tako gledaš; shvatiš da nemaš pravo birati, nego te sudbina nosi, događaj za događajem utječu jedan na drugog i formiraju tvoje odluke i djela u budućnosti. kad shvatiš to jasno ti je da je sudbina zapisana i zapečačena počevši od mjesta rođenja, društva i "slučajnih događaja" kao što sam slučajno upiso teretanu malo rekreaciski s ekipom, sad nemrem bez vježbanja... nakraju se zapitaš ko sam zapravo ja, hehe, i što bi bilo kad bi bilo, da su događaji i okolnosti bile drugačije...
    al ono što je fascinantno je kad su svi mršavi i slabi, ovi likovi razbijaju kamenje, izgledaju ko isklesani kipovi, dižu velike težine...
    pa ***** mu, otkud im znanje za takve stvari u ono vrijeme...? ko onaj tesla, ekipa okolo čuva krave, ovaj struju izmišlja, haha, pa jeb mu što meni sudbina nie takva...

    Leave a comment:


  • walter
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    vec 2 sata (prije ovog pitanja) sam trazio i nisam uspio. Zanimaju me iskljucivo treninzi sa samo slozenim vjezbama tipa 5x5 od reg parka, ali njegov trening traje predugo, ima dosta vjezbi u drugoj fazi. Da te pitam.. sta gubim ako smanjim volumen na 4x4 ?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by walter View Post
    jel zna neko neki old school program koji se moze odraditi za sat vremena ?
    http://www.building-body.com/programi.html

    Leave a comment:


  • walter
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    jel zna neko neki old school program koji se moze odraditi za sat vremena ?

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by vege
    Originally posted by Mir7a
    ne možeš biti baš tako skeptičan.
    mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
    Najveći filozof je rekao "znam da ništa ne znam", ali su ga nažalost ubili
    ZAISTA, mi ne znamo sa sigurnošću ni šta se dešavalo u vreme starog Egipta, Mesopotamije, itd... a kamoli šta se dešavalo u vreme dinosaurusa. Isto tako ni istorija ljudske rase nije otkrivena. Postoje samo tako mali fragmenti, da naučnici mogu samo da nagađaju.
    "Automati"!

    Leave a comment:

Working...
X