Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomi
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Moguće je sve,2 godine nisu malo.A gore je netko naveo da tezine nisu bitne u BB.To nije istina,za razvit misicnu masu,mora se imat i snaga,a za snagu ne nuzno veliku misicnu masu. Razumijem da powerlifteri koji dizu ogromne kilaze nemaju razvijene misice kao bodybuilderi ali ovdje je spomenuto bodybuilder koji dize velike kilaze..to je prednost..
    Znaci radit bilderski program s velikim kilazama..

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Vladebisi
    btw.ak bi mogao malo napisati kak treniraš,vježbe,kolko serija,težine...u rubriku moji treninzi
    U redu, u ponedjeljak ću tamo unijet podatke od prvog treninga u novoj teretani.

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    btw.ak bi mogao malo napisati kak treniraš,vježbe,kolko serija,težine...u rubriku moji treninzi

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Znači ti i Dalibor ste otprilike iste visine.I ti briješ da češ za 2 i po godine imati 120 kg sa otprilike bf ko on ako ne i nižim? Evo da es uključim i ja u okladu mada nisam dio nje.Ja te vodim na roštilj kod srbina,jedi i pij kolko možeš ja sve plačam.

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Šimun
    struk 108cm?
    ti si deblo ne covjek... sta je to haha
    ocu to vidit
    Ništa osobito, vjeruj mi.

    Leave a comment:


  • Šimun
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    struk 108cm?
    ti si deblo ne covjek... sta je to haha
    ocu to vidit

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Marijan
    trebao si se cijeli mjerit ujutro. tijekom dana sve varira a ne samo struk.
    108 je puno pa makar ga ti radio ciljano...
    Ne znam, meni izgleda proporcionalno. A vidjet ćete uostalom. Ko što rekoh u fazi sam mase i dosta mastan, cilj mi je što brže jačati, ne imati tijelo da lovim njime cure koje padaju na "dečke s plaže". Tak da ne vidim poantu kritike.

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    trebao si se cijeli mjerit ujutro. tijekom dana sve varira a ne samo struk.
    108 je puno pa makar ga ti radio ciljano...

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Marijan
    nisi naveo struk.
    Pa varira ogromno tijekom dana ovisno o tome koliko jedem i pijem, tak da ne vidim korisnost informacije. Sad kao sad je (opušten) 108. Ali imaj na umu i da radim vježbe s namjerom da ga povećam.

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    nisi naveo struk.

    u ravnini pupka jelte.

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Mariuš Puđijanovski!!!

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Dob: 21 godina
    Visina: min. 185.5cm
    Masa: min. 115kg
    Udio masnog tkiva: dosta ( )
    Vrijeme treniranja: 1 godina

    Opsezi (na hladno i opušteno):
    Vrat: 44,5
    Ramena: 137
    Prsa: 118
    Ruke: desna42 lijeva 41,5
    Podlaktice: desna 35,5 lijeva36
    Bokovi: 115
    Bedra: desno77 lijevo76
    Listovi: 47

    Slike će večeras, nadam se.

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by AnfrA
    Ma snaga je super cool ali je skoro nebitna postavka u bodybuildingu. To što si napisao "Moćan izgled tijela me privlači upravo zato jer predstavlja snagu" nemora biti i usko povezano ako npr. pogledaš power liftere. Nemaš što za vidjeti a dižu nevjerojatne težine. Njihov program treniranja je drukčiji od BB načina i ako točno znam oni rade serije s manje ponavljanja. Takav trening se može ukomponirati i pri BB-ju ali ne stalno jer ne dolazi do povečanja opsega mišične mase.
    To u mom iskustvu dosadašnjem i nije baš točno. Ja sam odlično rastao na serijama od 3 do otkaza. Ali, kao što sam rekao, zanima me snaga svakog pojedinog mišića, što podrazumijeva velike težine u izolacijskim vježbama. A to, uz pravilnu tehniku, neizbježno vodi ka cjelokupnom razvoju tijela.

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by AnfrA
    emora biti i usko povezano ako npr. pogledaš power liftere. Nemaš što za vidjeti a dižu nevjerojatne težine.
    da a?



    vjerojatno si mislio na olimpijske dizače, weightliftere. koji su isto tako veoma mišićavi.
    a to da je snaga gotovo nevažna u bodybuildingu je smješno. Moš se pozdravit s napretkom ako stagniraš sa težinama.

    Leave a comment:


  • AnfrA
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Ma snaga je super cool ali je skoro nebitna postavka u bodybuildingu. To što si napisao "Moćan izgled tijela me privlači upravo zato jer predstavlja snagu" nemora biti i usko povezano ako npr. pogledaš power liftere. Nemaš što za vidjeti a dižu nevjerojatne težine. Njihov program treniranja je drukčiji od BB načina i ako točno znam oni rade serije s manje ponavljanja. Takav trening se može ukomponirati i pri BB-ju ali ne stalno jer ne dolazi do povečanja opsega mišične mase.

    Leave a comment:

Working...
X