Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wicker
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    pa stavi nam onda koju sliku da vidimo odakle počinješ...

    Leave a comment:


  • SlySter
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Vladebisi
    Pa ti se lave natječi sam sa sobom,ne kužim zakaj su tu potrebne neke oklade.Svatko,odnosno večina nas trenira radi sebe i sami su sebi največi suparnici.Sem toga,ak je neka oklada u igri mora biti i neki vid nagrade u igri.
    Zašto ne.Oklada je vrlo jaka motivacija za probijanjem vlastitih barijera i dosizanje cilja.
    Oklada?Častiš klopom.

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Pa ti se lave natječi sam sa sobom,ne kužim zakaj su tu potrebne neke oklade.Svatko,odnosno večina nas trenira radi sebe i sami su sebi največi suparnici.Sem toga,ak je neka oklada u igri mora biti i neki vid nagrade u igri.

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    kolko si visok?

    Leave a comment:


  • SEVER
    started a topic SEVERova nemoguća misija

    SEVERova nemoguća misija

    Dakle, budući da je optimalni/mogući udio masnog tkiva u bodybuildera još uvijek predmet spora (vidi na podforumu "Steroidi" temu "Steroidi i BF"), predlažem Daliboru slijedeće uvjete za našu okladu:

    * 2 godine i 6 mjeseci vremena,
    * 120kg ukupne tjelesne mase,
    * forma koja se može smatrati dobrom natjecateljskom formom. Budući da je to nemoguće preciznije odrediti, predlažem da se prisutnost ili odsutnost iste ustanovi od strane Dalibora i/ili foruma pri isteku dopuštenog vremena ili prije toga ako ja to zatražim.
    * ne smijem uzimati nikakve steroide, ni nikakve bodybuilding suplemente.

    Što se tiče ovog zadnjeg, morat ćete mi vjerovati na riječ ili ćete me moći staviti na poligraf, po isteku dogovorenog vremena, ako želite. Steroide ne bih koristio ni za živu glavu jer je operno pjevanje moja velika ljubav i bilo kakvo manipuliranje androgenim anaboličnim hormonima može biti pogubno za glas, a što se tiče suplemenata, nisam ih do sad koristio, smatram ih nepotrebnima u prisutnosti adekvatne prehrane i imam pristup dovoljnoj količini mesa te mi s toga nisu potrebni.

    Zašto sve ovo? Prije svega, bit će to zanimljiv eksperiment. Osim toga; postavljanje ciljeva povoljno djeluje na motivaciju.

    I samo da netko ne pomisli da sam umišljeniji nego što zapravo jesam; mislim da je to cilj kojeg će biti vrlo teško dostići.

    Onda? Može?
Working...
X