Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • igor
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by SEVER
    Tebi je BF od 5-8% "normalan"?
    Nemam pojma, nikad nisam probao ići na dijetu. Sad imam 120kg sveukupno i vidi se gornji dio trbušnog stupa diskretno. Pa probaj izračunati po svom iskustvu.
    Koliko si visok?

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Tebi je BF od 5-8% "normalan"?
    Nemam pojma, nikad nisam probao ići na dijetu. Sad imam 120kg sveukupno i vidi se gornji dio trbušnog stupa diskretno. Pa probaj izračunati po svom iskustvu.

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Mir7a
    a kako da on to zna?
    Pa od Oka...Čisto meni (nama) orjentacijski da znamo kolika mu je sada masa bez masti!

    Leave a comment:


  • Mir7a
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    a kako da on to zna?

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Ok...ako kažeš da ti je za vjerovat!
    Reci koliko trenutno imaš kilograma na nekom normalnom bf-u od 5-8%

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Uostalom, svi ste mi nekako previše opterećeni sa usporedbama i generalizacijama i sa ovo je moguće/ovo je nemoguće (Mali Priest je čak kao primjer nemogućnosti dostizanja te kilaže između ostalih naveo primjer metaržilet Dextera Jacksona koji u natjecateljskoj formi ima ~100kg). Opustite se malo i uživajte u eksperimentu. Imat ćete priliku vidjeti što je moguće postići s tijelom samo uz pomoć treninga, normalne hrane i odmora, gledano kroz jedan duži period. Doista nema potrebe za tolikim uzbuđivanjem, trebalo bi biti zanimljivo i zabavno.
    Što se Igorovog pitanja tiče, kao što sam već rekao, doping ne bi koristio za živu glavu (zbog glasa, a ni inače), a u suplemente ne vjerujem.

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by igor
    Citiram SEVER-a:

    * 2 godine i 6 mjeseci vremena,
    * 120kg ukupne tjelesne mase,
    * forma koja se može smatrati dobrom natjecateljskom formom. Budući da je to nemoguće preciznije odrediti, predlažem da se prisutnost ili odsutnost iste ustanovi od strane Dalibora i/ili foruma pri isteku dopuštenog vremena ili prije toga ako ja to zatražim.
    * ne smijem uzimati nikakve steroide, ni nikakve bodybuilding suplemente.


    Jesi ti siguran u ovo?

    120kg natjecateljske forme bez steroida i suplemenata čak?
    Neznam šta da ti kažem!

    Profesionalci imaju po 130kg natjecateljske mase i trebalo im je niz godina za takvo nešto a ti bi u 2 god i 6 mj.

    I tko od oka može dokazati dali si bio na steroidima ili ne? Ili suplemntima kako si rekao da nečeš ni to koristiti?
    Nitko ne može dokazati, kao što sam rekao u prvom postu. Nema svrhe da išta ponavljam, sve tamo piše.

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Citiram SEVER-a:

    * 2 godine i 6 mjeseci vremena,
    * 120kg ukupne tjelesne mase,
    * forma koja se može smatrati dobrom natjecateljskom formom. Budući da je to nemoguće preciznije odrediti, predlažem da se prisutnost ili odsutnost iste ustanovi od strane Dalibora i/ili foruma pri isteku dopuštenog vremena ili prije toga ako ja to zatražim.
    * ne smijem uzimati nikakve steroide, ni nikakve bodybuilding suplemente.


    Jesi ti siguran u ovo?

    120kg natjecateljske forme bez steroida i suplemenata čak?
    Neznam šta da ti kažem!

    Profesionalci imaju po 130kg natjecateljske mase i trebalo im je niz godina za takvo nešto a ti bi u 2 god i 6 mj.

    I tko od oka može dokazati dali si bio na steroidima ili ne? Ili suplemntima kako si rekao da nečeš ni to koristiti?

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Nin0
    Originally posted by SEVER
    ...mogu samo zamislit oko kakvih se sirotih brojki tvoja kilaža vrti i koliko je to frustrirajuće za tebe...
    U natjecateljskoj formi, dehidriran, imam 78kg.
    Vrlo smiješno da si onda 120kg bez obzira na body composition percipirao kao nešto tako nedostižno da si mi obećao cjelodnevno čašćenje od čega se sad izvlačiš nespretno.

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by igor
    Originally posted by SEVER
    ...mogu samo zamislit oko kakvih se sirotih brojki tvoja kilaža vrti i koliko je to frustrirajuće za tebe...
    Dečki su postavili svoje slike, stavi i ti svoje a ne omalovažavati druge!
    A šta bi te koštalo da si provjerio prije nego si ovo napisao?
    Ne želim nikoga omalovažavati, ali kad čovjek nije od riječi, ne znam što bi rekao na to.

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by SEVER
    ...mogu samo zamislit oko kakvih se sirotih brojki tvoja kilaža vrti i koliko je to frustrirajuće za tebe...
    Dečki su postavili svoje slike, stavi i ti svoje a ne omalovažavati druge!

    Leave a comment:


  • Nin0
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by SEVER
    ...mogu samo zamislit oko kakvih se sirotih brojki tvoja kilaža vrti i koliko je to frustrirajuće za tebe...
    U natjecateljskoj formi, dehidriran, imam 78kg.

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by baksuz
    Cek cek, ako sam dobro shvatio, kazes da mozes natural imati 120kg sa defkom na natjecateljskoj razini?
    Sve ti je u prvom postu.

    Leave a comment:


  • SEVER
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by AnfrA
    hahaha, Sever se vratio i stvari se opet zagrijavaju . Očito opet trebaš motivacije .
    Ne radi se o motivaciji. Ja i moje cure su mi motivacija.Ali znate me zabaviti.

    Leave a comment:


  • AnfrA
    replied
    Re: SEVERova nemoguća misija

    hahaha, Sever se vratio i stvari se opet zagrijavaju . Očito opet trebaš motivacije .

    Leave a comment:

Working...
X