Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: SEVERova nemoguća misija

    a cuj, ja sa svojim brojkama i tezinama imam lijep izgled (ne bodybuilderski)... ti za sada imas samo nakupinu sala... pa dizi ti ak zelis i 50kg bucice u flyu, al ja cu biti sretniji s 20kg i ovakvim izgledom...
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • Re: SEVERova nemoguća misija

      Originally posted by t111
      a cuj, ja sa svojim brojkama i tezinama imam lijep izgled (ne bodybuilderski)... ti za sada imas samo nakupinu sala... pa dizi ti ak zelis i 50kg bucice u flyu, al ja cu biti sretniji s 20kg i ovakvim izgledom...
      Dobro, ti budi sretan sa svojim lijepim izgledom, a ja ću biti sretan sa svojom nakupinom sala. Nemamo svi iste ciljeve.
      Originally posted by daedraug
      Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
      Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

      Comment


      • Re: SEVERova nemoguća misija

        Originally posted by SEVER
        Dobro, ti budi sretan sa svojim lijepim izgledom, a ja ću biti sretan sa svojom nakupinom sala.
        Hehe, dobar odgovor...budimo svi sretni i veseli...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: SEVERova nemoguća misija

          Originally posted by kelly
          Originally posted by SEVER
          Dobro, ti budi sretan sa svojim lijepim izgledom, a ja ću biti sretan sa svojom nakupinom sala.
          Hehe, dobar odgovor...budimo svi sretni i veseli...

          Malo duvaš večeras?
          Originally posted by daedraug
          Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
          Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

          Comment


          • Re: SEVERova nemoguća misija

            Ja sam stalno naduvan...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: SEVERova nemoguća misija

              Hahaha ja ne vjerujem kakva je ovo tema i u kakvim ti snovima živiš sever . Nema nikakve ni najmanje šanse da ti bilo sa suplementima ili bez njih dosegneš natjecateljsku formu i to za koliko ono točno 5 mjeseci još . Neki ljudi malo olako shvaćaju koliki je trud i napor potreban za natjecateljski izgled... pogotovo netko sa 120kg i 25% masti , pravi natjecatelj nema šta

              Comment


              • Re: SEVERova nemoguća misija

                Originally posted by ivana11
                Hahaha ja ne vjerujem kakva je ovo tema i u kakvim ti snovima živiš sever . Nema nikakve ni najmanje šanse da ti bilo sa suplementima ili bez njih dosegneš natjecateljsku formu i to za koliko ono točno 5 mjeseci još . Neki ljudi malo olako shvaćaju koliki je trud i napor potreban za natjecateljski izgled... pogotovo netko sa 120kg i 25% masti , pravi natjecatelj nema šta
                Sever ce u svakom slucaju izgledat puno bolje od mnogih ljudi ovdje koji govore da nece uspjet u svome naumu. Siguran sam.
                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                Comment


                • Re: SEVERova nemoguća misija

                  Originally posted by ivana11
                  za koliko ono točno 5 mjeseci još
                  Ne, to bi bilo sredinom 2012. g., piše u prvom postu ove teme.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: SEVERova nemoguća misija

                    jos malo,
                    ja ti drzim fige

                    Comment


                    • Re: SEVERova nemoguća misija

                      E ova tema je dobra.
                      Go sever
                      DR. Lonnie Lowery

                      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                      Comment


                      • Re: SEVERova nemoguća misija

                        pročitao cijelu temu i temu gdje je lik postavio slike.

                        frajer neodoljivo podsjeća na ovog pacijenta

                        http://velocity.t-nation.com/free_onlin ... ulk_or_cut

                        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                        Overload Strength team

                        Comment


                        • Re: SEVERova nemoguća misija

                          Originally posted by Dehydronator
                          pročitao cijelu temu i temu gdje je lik postavio slike.

                          frajer neodoljivo podsjeća na ovog pacijenta

                          http://velocity.t-nation.com/free_onlin ... ulk_or_cut


                          Chill bro

                          Comment


                          • Re: SEVERova nemoguća misija

                            Originally posted by Vladebisi
                            Pa ti se lave natječi sam sa sobom,ne kužim zakaj su tu potrebne neke oklade.Svatko,odnosno večina nas trenira radi sebe i sami su sebi največi suparnici.Sem toga,ak je neka oklada u igri mora biti i neki vid nagrade u igri.
                            Dobar post, slažem se, inače svoj sam največi kritičar, ne treba sad ovisit o tome šta neko priča osim ako nije dobronamjerno.
                            I sam naslov priziva fail, nemoguće znači da se neće uspjet!
                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
                            http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

                            Comment


                            • Re: SEVERova nemoguća misija

                              -evo taman sam procitao sve stranice,i nek mi netko kaze...ima li ista od ovoga???

                              Comment


                              • Re: SEVERova nemoguća misija

                                Originally posted by ibro10 View Post
                                -evo taman sam procitao sve stranice,i nek mi netko kaze...ima li ista od ovoga???
                                to i mene zanima

                                Comment

                                Working...
                                X