Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SEVERova nemoguća misija

    Dakle, budući da je optimalni/mogući udio masnog tkiva u bodybuildera još uvijek predmet spora (vidi na podforumu "Steroidi" temu "Steroidi i BF"), predlažem Daliboru slijedeće uvjete za našu okladu:

    * 2 godine i 6 mjeseci vremena,
    * 120kg ukupne tjelesne mase,
    * forma koja se može smatrati dobrom natjecateljskom formom. Budući da je to nemoguće preciznije odrediti, predlažem da se prisutnost ili odsutnost iste ustanovi od strane Dalibora i/ili foruma pri isteku dopuštenog vremena ili prije toga ako ja to zatražim.
    * ne smijem uzimati nikakve steroide, ni nikakve bodybuilding suplemente.

    Što se tiče ovog zadnjeg, morat ćete mi vjerovati na riječ ili ćete me moći staviti na poligraf, po isteku dogovorenog vremena, ako želite. Steroide ne bih koristio ni za živu glavu jer je operno pjevanje moja velika ljubav i bilo kakvo manipuliranje androgenim anaboličnim hormonima može biti pogubno za glas, a što se tiče suplemenata, nisam ih do sad koristio, smatram ih nepotrebnima u prisutnosti adekvatne prehrane i imam pristup dovoljnoj količini mesa te mi s toga nisu potrebni.

    Zašto sve ovo? Prije svega, bit će to zanimljiv eksperiment. Osim toga; postavljanje ciljeva povoljno djeluje na motivaciju.

    I samo da netko ne pomisli da sam umišljeniji nego što zapravo jesam; mislim da je to cilj kojeg će biti vrlo teško dostići.

    Onda? Može?
    Originally posted by daedraug
    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

  • #2
    Re: SEVERova nemoguća misija

    kolko si visok?

    Comment


    • #3
      Re: SEVERova nemoguća misija

      Pa ti se lave natječi sam sa sobom,ne kužim zakaj su tu potrebne neke oklade.Svatko,odnosno večina nas trenira radi sebe i sami su sebi največi suparnici.Sem toga,ak je neka oklada u igri mora biti i neki vid nagrade u igri.

      Comment


      • #4
        Re: SEVERova nemoguća misija

        Originally posted by Vladebisi
        Pa ti se lave natječi sam sa sobom,ne kužim zakaj su tu potrebne neke oklade.Svatko,odnosno večina nas trenira radi sebe i sami su sebi največi suparnici.Sem toga,ak je neka oklada u igri mora biti i neki vid nagrade u igri.
        Zašto ne.Oklada je vrlo jaka motivacija za probijanjem vlastitih barijera i dosizanje cilja.
        Oklada?Častiš klopom.

        Comment


        • #5
          Re: SEVERova nemoguća misija

          pa stavi nam onda koju sliku da vidimo odakle počinješ...
          Zašto sam tako nabildan !??

          Comment


          • #6
            Re: SEVERova nemoguća misija

            Pristajem. Samo je pitanje kako ti vjerovati nakon dvije godine da si upravo to ti. Za početak stavi slike sebe kako sad izgledaš. A možda ako si tako uvjeren ili možda ipak nisi da nakon te dvije i po godine ili ranije ako dosegneš natjecateljsku formu da izađeš na natjecanje?
            Oklada u što? Kutiju wheya i caseina? A joj ti to ne piješ. Onda u 5 kila bifteka?
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #7
              Re: SEVERova nemoguća misija

              jedini način da se odredi jeli dobra natjecateljska forma je da i odeš na natjecanje.

              Comment


              • #8
                Re: SEVERova nemoguća misija

                Originally posted by Marijan
                kolko si visok?
                To jako ovisi o dobu dana kod mene. Ali najmanje 185,5 cm.
                Originally posted by daedraug
                Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                Comment


                • #9
                  Re: SEVERova nemoguća misija

                  Originally posted by Marijan
                  jedini način da se odredi jeli dobra natjecateljska forma je da i odeš na natjecanje.
                  Krivo. Vidiš čovjeka, prosudiš, ako treba usporediš s nekim dobrim natjecateljima i to je to.
                  Originally posted by daedraug
                  Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                  Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                  Comment


                  • #10
                    Re: SEVERova nemoguća misija

                    Originally posted by SlySter
                    Originally posted by Vladebisi
                    Pa ti se lave natječi sam sa sobom,ne kužim zakaj su tu potrebne neke oklade.Svatko,odnosno večina nas trenira radi sebe i sami su sebi največi suparnici.Sem toga,ak je neka oklada u igri mora biti i neki vid nagrade u igri.
                    Zašto ne.Oklada je vrlo jaka motivacija za probijanjem vlastitih barijera i dosizanje cilja.
                    Oklada?Častiš klopom.
                    Tako je. Čemu se ograničavati samo na natjecanje sa samim sobom?
                    Originally posted by daedraug
                    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                    Comment


                    • #11
                      Re: SEVERova nemoguća misija

                      Originally posted by Dalibor
                      Pristajem. Samo je pitanje kako ti vjerovati nakon dvije godine da si upravo to ti. Za početak stavi slike sebe kako sad izgledaš. A možda ako si tako uvjeren ili možda ipak nisi da nakon te dvije i po godine ili ranije ako dosegneš natjecateljsku formu da izađeš na natjecanje?
                      Oklada u što? Kutiju wheya i caseina? A joj ti to ne piješ. Onda u 5 kila bifteka?
                      Kao što rekoh, nisam se još slikao na taj način i ne namjeravam jer još nije potrebno. Kada dođe vrijeme, ne moramo sve riješiti preko foruma. Naći ćemo se, pa ću moći i stat na vagu pred tobom/vama i vidjet ćete me u živo pa neće biti sumnji da se radi o fotoshopu i sl. (ako ću uspjeti do onda dostići zavidnu formu).

                      Što se natjecanja tiče, nisam siguran. Prije svega, ne vidim smisao u tome da se natječem ako nisam siguran da mogu pobijediti. Problem je u tome što se pri razvoju svog tijela ne namjeravam pridržavati standardnih bodybuilding kanona. Pod time mislim na tanak i nerazvijen struk. Meni se sviđa heraklovski struk kakav je bio cijenjem u klasičnoj (antičkoj umjetnosti), tako da mislim razvijati i bočne mišiće struka (obliques) vježbajući ih s teškim utezima. To će znatno povećati struk i smanjiti V-taper te doprinjeti jednom generalno moćnijem izgledu bez slabih točaka.
                      Originally posted by daedraug
                      Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                      Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                      Comment


                      • #12
                        Re: SEVERova nemoguća misija

                        Originally posted by Dalibor
                        Oklada u što? Kutiju wheya i caseina? A joj ti to ne piješ. Onda u 5 kila bifteka?
                        Oklada u to tko je bio u pravu. Ti koji si rekao da je to neostvarivo ili ja koji sam tvrdio da (najvjerojatnije) nije. I dobro, ako izgubim, častim te ručkom i obratno.
                        Originally posted by daedraug
                        Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                        Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                        Comment


                        • #13
                          Re: SEVERova nemoguća misija

                          U ponedjeljak se selim u Metalac u kojem ću vježbati do daljnjeg. Ako netko drugi od vas tamo trenira (ujutro) i treba mu partner, bilo bi odlično (samo ozbiljne ponude od ozbiljnih ljudi! ).

                          Ovdje ću vas i periodički obaviještavati o svom napretku (snage; opsezi raznih dijelova tijela te tjelesna masa previše ovise o kompoziciji tijela i nisu pouzdani pokazatelj napretka). Svaku vježbu izvodim sa najvećim mogućim opsegom kretnje i uz kontrolirano spuštanje, da ne bi bilo zabune.

                          Neki dosadašnji rezultati:

                          Barbell Squat: 135kg 5 reps
                          Barbell Stiff-Legged Deadlift: 140kg 7 reps (normalni deadlift ću tek sad početi raditi)
                          Bench Press: 115kg 8 reps
                          Dumbbell Shoulder Press: 2x40kg 7 reps

                          Stil treninga je HIT.
                          Originally posted by daedraug
                          Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                          Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                          Comment


                          • #14
                            Re: SEVERova nemoguća misija

                            Biće zanimljivo Sretno
                            You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                            Comment


                            • #15
                              Re: SEVERova nemoguća misija

                              Originally posted by SEVER
                              * 2 godine i 6 mjeseci vremena,
                              * 120kg ukupne tjelesne mase,
                              * forma koja se može smatrati dobrom natjecateljskom formom. Budući da je to nemoguće preciznije odrediti, predlažem da se prisutnost ili odsutnost iste ustanovi od strane Dalibora i/ili foruma pri isteku dopuštenog vremena ili prije toga ako ja to zatražim.
                              * ne smijem uzimati nikakve steroide, ni nikakve bodybuilding suplemente.


                              I samo da netko ne pomisli da sam umišljeniji nego što zapravo jesam; mislim da je to cilj kojeg će biti vrlo teško dostići.

                              Onda? Može?
                              Čekak, čekaj. Sad sam malo bolje promotrio tekst. Zašto sad pišeš u naslovu teme da je to nemoguća misija i cilj kojeg će biti vrlo teško dostići kad je i naša rasprava i započela sa tvojom tezom da je natjecateljski izgled moguće postići i bez upotrebe AAS? Sjećaš se one tvoje teorije, puno nas je nitko nije dokazao suprotno tj. da je to nemoguće.
                              Izgubio si vjeru u sebe ili tu teoriju?
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment

                              Working...
                              X