Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Ja te prijatelju potpiram u natural razmišljanju ali daj molim te ne preskači stvari nego malo po malo po nekom redosljedu. Ako ti slike nisu mile daj barem napiši svoje BB podatke u jednom postu (godine, mjere, težinu, visinu...). Što se mene tiče tvoji podaci o tome koliko dižeš su impresivni ali potpuno nebitni u ovom sportu i obično ti koji se hvale koliko dižu nemaju baš nešto za pokazati :P. Tu se mjeri samo izgled zato su i slike bitne jer kažu više nego 1000 riječi .

    Comment


    • #17
      Re: SEVERova nemoguća misija

      Comment


      • #18
        Re: SEVERova nemoguća misija

        Originally posted by Dalibor
        Originally posted by SEVER
        * 2 godine i 6 mjeseci vremena,
        * 120kg ukupne tjelesne mase,
        * forma koja se može smatrati dobrom natjecateljskom formom. Budući da je to nemoguće preciznije odrediti, predlažem da se prisutnost ili odsutnost iste ustanovi od strane Dalibora i/ili foruma pri isteku dopuštenog vremena ili prije toga ako ja to zatražim.
        * ne smijem uzimati nikakve steroide, ni nikakve bodybuilding suplemente.


        I samo da netko ne pomisli da sam umišljeniji nego što zapravo jesam; mislim da je to cilj kojeg će biti vrlo teško dostići.

        Onda? Može?
        Čekak, čekaj. Sad sam malo bolje promotrio tekst. Zašto sad pišeš u naslovu teme da je to nemoguća misija i cilj kojeg će biti vrlo teško dostići kad je i naša rasprava i započela sa tvojom tezom da je natjecateljski izgled moguće postići i bez upotrebe AAS? Sjećaš se one tvoje teorije, puno nas je nitko nije dokazao suprotno tj. da je to nemoguće.
        Izgubio si vjeru u sebe ili tu teoriju?
        Da, već sam shvatio da si ti sklon izrečeno interpretirati na osnovu nekog svog dojma, a ne na osnovu čistog logičkog sadržaja teksta.
        Ajd' da ti nacrtam. Što sam ja tvrdio? Tvrdio sam da sama činjenica da nitko do sada nešto nije učinio ne dokazuje da je to nemoguće učiniti (a i veliko je pitanje je li to doista do danas ostalo neučinjeno, budući da ima mnogo sjajnih bodybuildera koji se natječu kao naturalci, ali su toliko dobri da im ljudi uglavnom ne vjeruju kad kažu da ništa ne uzimaju). Ti si rekao da je to "nemoguća i do sad neostvarena misija". Ja sam, s druge strane, mislio da je moguće, ali nipošto nisam mislio da je lako (to nije lako ni sa steroidima), a pogotovo nisam mislio da je to lako učiniti u dvije i pol godine (polazeći od mog sadašnjeg stanja). Ja mislim da mogu, a sad mogu li doista? To ćemo vidjeti (rekao sam ti već svoj stav o sumnji i sigurnosti). Jasno?
        Originally posted by daedraug
        Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
        Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

        Comment


        • #19
          Re: SEVERova nemoguća misija

          A "nemoguća misija" ima pomalo ironičan prizvuk (ne mogu se stavljati smajlići u naslov).
          Originally posted by daedraug
          Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
          Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

          Comment


          • #20
            Re: SEVERova nemoguća misija

            Originally posted by AnfrA
            Ja te prijatelju potpiram u natural razmišljanju ali daj molim te ne preskači stvari nego malo po malo po nekom redosljedu. Ako ti slike nisu mile daj barem napiši svoje BB podatke u jednom postu (godine, mjere, težinu, visinu...). Što se mene tiče tvoji podaci o tome koliko dižeš su impresivni ali potpuno nebitni u ovom sportu i obično ti koji se hvale koliko dižu nemaju baš nešto za pokazati :P. Tu se mjeri samo izgled zato su i slike bitne jer kažu više nego 1000 riječi .
            Iskreno, nije mi se činilo da su mi liftovi baš impresivni još.
            Ajde dobro, napisat ću svoje mjere pa ću ih updateat svaka negdje dva mjeseca, a što se slika tiče, probat ću nešto sredit uskoro (moram prvo kabel od fotoaparata naći ).

            Ali ovo što kažeš da snaga nije bitna u ovom sportu; ja sam počeo vježbati želeći povećati snagu. Moćan izgled tijela me privlači upravo zato jer predstavlja snagu. Ali ta snaga koju želim nije snaga za jedan, dva ili tri pokreta (čučanj, deadlift ili bench), već želim osnažiti maksimalno svaki mišić u tijelu (upravo zato ne želim struk ostaviti malim).
            Originally posted by daedraug
            Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
            Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

            Comment


            • #21
              Re: SEVERova nemoguća misija

              Ma snaga je super cool ali je skoro nebitna postavka u bodybuildingu. To što si napisao "Moćan izgled tijela me privlači upravo zato jer predstavlja snagu" nemora biti i usko povezano ako npr. pogledaš power liftere. Nemaš što za vidjeti a dižu nevjerojatne težine. Njihov program treniranja je drukčiji od BB načina i ako točno znam oni rade serije s manje ponavljanja. Takav trening se može ukomponirati i pri BB-ju ali ne stalno jer ne dolazi do povečanja opsega mišične mase.

              Comment


              • #22
                Re: SEVERova nemoguća misija

                Originally posted by AnfrA
                emora biti i usko povezano ako npr. pogledaš power liftere. Nemaš što za vidjeti a dižu nevjerojatne težine.
                da a?



                vjerojatno si mislio na olimpijske dizače, weightliftere. koji su isto tako veoma mišićavi.
                a to da je snaga gotovo nevažna u bodybuildingu je smješno. Moš se pozdravit s napretkom ako stagniraš sa težinama.

                Comment


                • #23
                  Re: SEVERova nemoguća misija

                  Originally posted by AnfrA
                  Ma snaga je super cool ali je skoro nebitna postavka u bodybuildingu. To što si napisao "Moćan izgled tijela me privlači upravo zato jer predstavlja snagu" nemora biti i usko povezano ako npr. pogledaš power liftere. Nemaš što za vidjeti a dižu nevjerojatne težine. Njihov program treniranja je drukčiji od BB načina i ako točno znam oni rade serije s manje ponavljanja. Takav trening se može ukomponirati i pri BB-ju ali ne stalno jer ne dolazi do povečanja opsega mišične mase.
                  To u mom iskustvu dosadašnjem i nije baš točno. Ja sam odlično rastao na serijama od 3 do otkaza. Ali, kao što sam rekao, zanima me snaga svakog pojedinog mišića, što podrazumijeva velike težine u izolacijskim vježbama. A to, uz pravilnu tehniku, neizbježno vodi ka cjelokupnom razvoju tijela.
                  Originally posted by daedraug
                  Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                  Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                  Comment


                  • #24
                    Re: SEVERova nemoguća misija

                    Dob: 21 godina
                    Visina: min. 185.5cm
                    Masa: min. 115kg
                    Udio masnog tkiva: dosta ( )
                    Vrijeme treniranja: 1 godina

                    Opsezi (na hladno i opušteno):
                    Vrat: 44,5
                    Ramena: 137
                    Prsa: 118
                    Ruke: desna42 lijeva 41,5
                    Podlaktice: desna 35,5 lijeva36
                    Bokovi: 115
                    Bedra: desno77 lijevo76
                    Listovi: 47

                    Slike će večeras, nadam se.
                    Originally posted by daedraug
                    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                    Comment


                    • #25
                      Re: SEVERova nemoguća misija

                      Mariuš Puđijanovski!!!
                      Originally posted by daedraug
                      Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                      Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                      Comment


                      • #26
                        Re: SEVERova nemoguća misija

                        nisi naveo struk.

                        u ravnini pupka jelte.

                        Comment


                        • #27
                          Re: SEVERova nemoguća misija

                          Originally posted by Marijan
                          nisi naveo struk.
                          Pa varira ogromno tijekom dana ovisno o tome koliko jedem i pijem, tak da ne vidim korisnost informacije. Sad kao sad je (opušten) 108. Ali imaj na umu i da radim vježbe s namjerom da ga povećam.
                          Originally posted by daedraug
                          Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                          Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                          Comment


                          • #28
                            Re: SEVERova nemoguća misija

                            trebao si se cijeli mjerit ujutro. tijekom dana sve varira a ne samo struk.
                            108 je puno pa makar ga ti radio ciljano...

                            Comment


                            • #29
                              Re: SEVERova nemoguća misija

                              Originally posted by Marijan
                              trebao si se cijeli mjerit ujutro. tijekom dana sve varira a ne samo struk.
                              108 je puno pa makar ga ti radio ciljano...
                              Ne znam, meni izgleda proporcionalno. A vidjet ćete uostalom. Ko što rekoh u fazi sam mase i dosta mastan, cilj mi je što brže jačati, ne imati tijelo da lovim njime cure koje padaju na "dečke s plaže". Tak da ne vidim poantu kritike.
                              Originally posted by daedraug
                              Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                              Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                              Comment


                              • #30
                                Re: SEVERova nemoguća misija

                                struk 108cm?
                                ti si deblo ne covjek... sta je to haha
                                ocu to vidit
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X