Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: SEVERova nemoguća misija

    Originally posted by Šimun
    struk 108cm?
    ti si deblo ne covjek... sta je to haha
    ocu to vidit
    Ništa osobito, vjeruj mi.
    Originally posted by daedraug
    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

    Comment


    • #32
      Re: SEVERova nemoguća misija

      Znači ti i Dalibor ste otprilike iste visine.I ti briješ da češ za 2 i po godine imati 120 kg sa otprilike bf ko on ako ne i nižim? Evo da es uključim i ja u okladu mada nisam dio nje.Ja te vodim na roštilj kod srbina,jedi i pij kolko možeš ja sve plačam.

      Comment


      • #33
        Re: SEVERova nemoguća misija

        btw.ak bi mogao malo napisati kak treniraš,vježbe,kolko serija,težine...u rubriku moji treninzi

        Comment


        • #34
          Re: SEVERova nemoguća misija

          Originally posted by Vladebisi
          btw.ak bi mogao malo napisati kak treniraš,vježbe,kolko serija,težine...u rubriku moji treninzi
          U redu, u ponedjeljak ću tamo unijet podatke od prvog treninga u novoj teretani.
          Originally posted by daedraug
          Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
          Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

          Comment


          • #35
            Re: SEVERova nemoguća misija

            Moguće je sve,2 godine nisu malo.A gore je netko naveo da tezine nisu bitne u BB.To nije istina,za razvit misicnu masu,mora se imat i snaga,a za snagu ne nuzno veliku misicnu masu. Razumijem da powerlifteri koji dizu ogromne kilaze nemaju razvijene misice kao bodybuilderi ali ovdje je spomenuto bodybuilder koji dize velike kilaze..to je prednost..
            Znaci radit bilderski program s velikim kilazama..
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #36
              Re: SEVERova nemoguća misija

              Pogledavši slike, morat ćeš u 2 i po godine nabaciti 20 kila čistog mesa. Nažalost ne mislim da si sposoban za takvo nešto (ne samo zato što si to ti već nitko nije sposoban za to...dobro, frikovi uvijek postoje). Tako da..ako uspiješ, također plaćam tovljenje

              Comment


              • #37
                Re: SEVERova nemoguća misija

                Originally posted by SEVER
                Originally posted by Dalibor
                Originally posted by SEVER
                * 2 godine i 6 mjeseci vremena,
                * 120kg ukupne tjelesne mase,
                * forma koja se može smatrati dobrom natjecateljskom formom. Budući da je to nemoguće preciznije odrediti, predlažem da se prisutnost ili odsutnost iste ustanovi od strane Dalibora i/ili foruma pri isteku dopuštenog vremena ili prije toga ako ja to zatražim.
                * ne smijem uzimati nikakve steroide, ni nikakve bodybuilding suplemente.


                I samo da netko ne pomisli da sam umišljeniji nego što zapravo jesam; mislim da je to cilj kojeg će biti vrlo teško dostići.

                Onda? Može?
                Čekak, čekaj. Sad sam malo bolje promotrio tekst. Zašto sad pišeš u naslovu teme da je to nemoguća misija i cilj kojeg će biti vrlo teško dostići kad je i naša rasprava i započela sa tvojom tezom da je natjecateljski izgled moguće postići i bez upotrebe AAS? Sjećaš se one tvoje teorije, puno nas je nitko nije dokazao suprotno tj. da je to nemoguće.
                Izgubio si vjeru u sebe ili tu teoriju?
                Da, već sam shvatio da si ti sklon izrečeno interpretirati na osnovu nekog svog dojma, a ne na osnovu čistog logičkog sadržaja teksta.
                Ajd' da ti nacrtam. Što sam ja tvrdio? Tvrdio sam da sama činjenica da nitko do sada nešto nije učinio ne dokazuje da je to nemoguće učiniti (a i veliko je pitanje je li to doista do danas ostalo neučinjeno, budući da ima mnogo sjajnih bodybuildera koji se natječu kao naturalci, ali su toliko dobri da im ljudi uglavnom ne vjeruju kad kažu da ništa ne uzimaju). Ti si rekao da je to "nemoguća i do sad neostvarena misija". Ja sam, s druge strane, mislio da je moguće, ali nipošto nisam mislio da je lako (to nije lako ni sa steroidima), a pogotovo nisam mislio da je to lako učiniti u dvije i pol godine (polazeći od mog sadašnjeg stanja). Ja mislim da mogu, a sad mogu li doista? To ćemo vidjeti (rekao sam ti već svoj stav o sumnji i sigurnosti). Jasno?
                Da isto tako po tebi to što do sada nijednom čovjeku nisu narasla krila da može poletiti ne dokazuje činjenicu da je to nemoguće?
                I ti naturalci koliko god se ti tješio da su naturalci nažalosti nisu.
                Mislim da te pomalo shvaćam. Ti bi htio izgledati približno natjecateljskoj formi bez da upotrebiš AAS i zbog toga i smatraš da je to moguće bez AAS i zato i braniš tu tezu ali kako vrijeme bude odmicalo sve ćeš se više razočaravati. Znam jer sam nekoć davno i sam tako razmišljao.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #38
                  Re: SEVERova nemoguća misija

                  Suzdržavaj se od mudrovanja, Dalibore, to nas nikud ne vodi. Ljudi nemaju krila, a mišiće imaju i mogu ih razvijati, tako da analogija i nije baš neka.
                  Je li to bio Kennedy koji je ustvrdio u jednom govoru da se Ameri neće pokušati spustiti na Mjesec zato što je to lako, već zato što je to teško? E, tak i ja.
                  Nadalje, Dalibore, koje dokaze imaš da dobri naturalci ne postoje?
                  I napokon, zašto misliš da ako ti nešto ne možeš učiniti, da je to svakome nedostižno? Problem bi mogao biti i u tvojoj radnoj etici, prehrani, nedovoljno dobroj genetici ili tko zna čemu... A možda sam ja u zabludi i dugovat ću ti jelo za dvije i pol godine. Suzdržavajmo se od donošenja sudova za sad i pričekajmo pa ćemo vidjeti rezultate.
                  Originally posted by daedraug
                  Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                  Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                  Comment


                  • #39
                    Re: SEVERova nemoguća misija

                    Originally posted by SEVER
                    I napokon, zašto misliš da ako ti nešto ne možeš učiniti, da je to svakome nedostižno? Problem bi mogao biti i u tvojoj radnoj etici, prehrani, nedovoljno dobroj genetici ili tko zna čemu... A možda sam ja u zabludi i dugovat ću ti jelo za dvije i pol godine. Suzdržavajmo se od donošenja sudova za sad i pričekajmo pa ćemo vidjeti rezultate.
                    O radnoj etici mi ne možeš tupiti jer ja treniram od kad si se ti još u pijesku igrao sa franjama ili ti klikerima. Još kad tome pridodaš zdravstene probleme koje imam i koje me uvelike ograničavaju u nekim stvarima vezanim za trening onda bi trebao znati koju čeličnu volju imam za treningom i bodybuildingom.
                    Da kako kažeš suzdržimo se o donošenja sudova u idućem vremenu ali zaista si postavio nemoguću misiju pred sebe.

                    A za mjesec se i dan danas vodi polemika jesu li te 1969. Amerikanci uopće bili na Mjesecu?!
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #40
                      Re: SEVERova nemoguća misija

                      Originally posted by Dalibor
                      Originally posted by SEVER
                      I napokon, zašto misliš da ako ti nešto ne možeš učiniti, da je to svakome nedostižno? Problem bi mogao biti i u tvojoj radnoj etici, prehrani, nedovoljno dobroj genetici ili tko zna čemu... A možda sam ja u zabludi i dugovat ću ti jelo za dvije i pol godine. Suzdržavajmo se od donošenja sudova za sad i pričekajmo pa ćemo vidjeti rezultate.
                      O radnoj etici mi ne možeš tupiti jer ja treniram od kad si se ti još u pijesku igrao sa franjama ili ti klikerima. Još kad tome pridodaš zdravstene probleme koje imam i koje me uvelike ograničavaju u nekim stvarima vezanim za trening onda bi trebao znati koju čeličnu volju imam za treningom i bodybuildingom.
                      Da kako kažeš suzdržimo se o donošenja sudova u idućem vremenu ali zaista si postavio nemoguću misiju pred sebe.

                      A za mjesec se i dan danas vodi polemika jesu li te 1969. Amerikanci uopće bili na Mjesecu?!
                      Poštujem te kao svakog drugog čovjeka, ali oprostit ćeš mi ako mi vrijeme treninga od kojih dvadeset godina nije impresionantno samo po sebi. Bitni su rezultati, ne vrijeme uloženo da ih se postigne.
                      Znam to, ja sam jedan od zastupnika teze da vjerojatno nisu. Ali to nije bitno u ovom slučaju, samo sam citirao Kennedyja jer mi se sviđa ta izjava.
                      Originally posted by daedraug
                      Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                      Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                      Comment


                      • #41
                        Re: SEVERova nemoguća misija

                        Morat ćeš se ti najesti poprilično te očeve hrane sa farme da bi dosegao razinu moje forme.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #42
                          Re: SEVERova nemoguća misija

                          Ček 120 kila u natjecateljskoj formi
                          Mislim da ti ni cijeli život nije dovoljno za tako nešto

                          Comment


                          • #43
                            Re: SEVERova nemoguća misija

                            Originally posted by SlySter
                            Ček 120 kila u natjecateljskoj formi
                            Mislim da ti ni cijeli život nije dovoljno za tako nešto
                            Shvatit će s vremenom kako vrijeme bude proticalo a očekivani rezultati izostali. Naš Sever je još zelen u ovom sportu. Trenira tek godinu dana pa i ne čudi njegova teza da se može sve "prirodnim putem".
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #44
                              Re: SEVERova nemoguća misija

                              Mnogi na ovom forumu ali i opcenito preuvelicavaju vrijeme potrebno za napravit nesto od tijela.Ni najmanje govorim o tome da je lako,nije nimalo.Ali neki stvarno smješno preuvelicavaju trebaju godine i godine i godine za dobit 2 kila misica.Stvarnost je drukcija,bitna je kvaliteta a ne kvantiteta..Pa ima ljudi i na ovom forumu i opcenito nisu se zadnjih dugo vremena makli s mjesta,gledam ljude po teretanama ne napreduju nimalo,žale se samo,govore kako je teško,pametuju da se moze dobit samo 3 kile misica godisnje i takve slicne gluposti.A dok druga "vrijedna" ekipa marljivo radi,trenira i ne trosi vrijeme na pametovanje po forumima,vec pametno se srede kroz "kraci" vremenski peroid i postignu jako dobre rezultate.Odmah ste napali momka da ga na neki nacin ubijete u pojam,a zapravo ima jako dobru podlogu.A i po snazi je odličan.
                              Mnogo je ljudi sto treniraju puno godina,neki cak veci dio njihova zivota,pa za taj staz nemaju neke fascinantne rezultate... Vjerujem da ces uspjet u svom naumu jer nista nije nemoguce.
                              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                              Comment


                              • #45
                                Re: SEVERova nemoguća misija

                                E kad bi se preko noći postojalo tako dobar kako ti misliš svi bi bili olimpijski pobjednici. Da može se napredovati ekstremno brzo ali ne samo prirodnim putem.
                                Nitko njega ne ubija u pojam nego mu se realno govori da se kasnije ne razočara kad vidi da rezultati neće dolaziti tako kako on misli.
                                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                                I know it's hard to keep an open heart
                                When even friends seem out to harm you
                                But if you could heal a broken heart
                                Wouldn't time be out to charm you

                                November Rain, Guns and Roses

                                Comment

                                Working...
                                X