Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEVERova nemoguća misija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: SEVERova nemoguća misija

    A nak koga Anfra ti tipuješ da je AAS korisnik ovdje na forumu?
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #77
      Re: SEVERova nemoguća misija

      Originally posted by Dalibor
      A nak koga Anfra ti tipuješ da je AAS korisnik ovdje na forumu?
      IMHO, mislim da nije tipovao na nikoga specificno,vec na dio ucesnika ove rasprave koji zagovaraju teoriju da bez AAS-a nije moguce postici ono na sto se Sever odlucio.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #78
        Re: SEVERova nemoguća misija

        osobno mislim da to što si je sever postavio ipak je dosta blizu nemogućem, ali ga podržavam, nek proba, škodit mu neće...
        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • #79
          Re: SEVERova nemoguća misija

          Dali netko od vas zna naturalca od 120kg s natjecateljskim BF-om?
          I mislio sam....... Al neka se momak potrudi i da sve od sebe.....
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • #80
            Re: SEVERova nemoguća misija

            Neka proba no ne želim da se dečko razočara kada vidi da mu napredak izostane.
            Ljudi najčešće odustanu od BB-a kada skuže da nije tako lagano dobiti mišiće kao što misle...

            Comment


            • #81
              Re: SEVERova nemoguća misija

              Mada je njegova misija u najmanju ruku nadobudna i vrlo teško ostvariva svakako će mu biti dodatna motivacija i ne sumnjam da će dečko napredovat.A sada,koliko će daleko stiči budemo vidjeli.U svakom slučaju smatram da ga treba podržati.

              Comment


              • #82
                Re: SEVERova nemoguća misija

                Originally posted by Vladebisi
                Mada je njegova misija u najmanju ruku nadobudna i vrlo teško ostvariva svakako će mu biti dodatna motivacija i ne sumnjam da će dečko napredovat.A sada,koliko će daleko stiči budemo vidjeli.U svakom slučaju smatram da ga treba podržati.
                slazem se !

                Comment


                • #83
                  Re: SEVERova nemoguća misija

                  ajde bar u jednu ruku zbog te motivacije ce izgledati puno bolje nego sad

                  antonio furic -175cm ,89kg -europsko prvenstvo
                  jadran damjanovic-cirka 190cm,117kg
                  prvak europe u bodybuildingu hristomir hristov cirka 69kg
                  bivsi mr. olympia dexter jackson oko 100kg

                  e sad ono najludje od svega mr. olympia ,grdosija od covjeka jay cutler na zadnjoj mr. olympiji je imao 117kg

                  to nije skoro pa nemoguca misija nego je nemoguca
                  iz prostog razloga sto neki misle da je samo za rast misica potrebno imati velike brojke u teretani i jesti ogromne kolicine hrane
                  e sad jos bitnija stvar od svega je kolicina testosterona ,hormona rasta i osjetljivosti na inzulin
                  covjek prosjecni zdravi oko 20 do 25 god stvara oko 70mg testosterona tjedno ,neki vrh vrhova je oko 100mg
                  o hormonu rasta necu ni pricati koliko je mizerno
                  dovoljno visoko povisiti inzulin prirodno je nemoguce za stvaranje takvog anabolizma
                  znaci u principu od 7 000 000 000 ljudi koliko ih ima trenutno na zemlji mozda eventualno nekih 200 do 300 ima gabarite na koje cilja sever
                  naturalac niti jedan ,niti ce ikad biti
                  tu nema nikavih omalozavanja naturalca, to je jednostavno tako kako je
                  neznam zasto postoje doping testovi na bodybuilding natjecanjima ,to je jedna obicna farsa,jer postoje neke granice koje se nemogu prijeci ,mislim da neki vrh vrhova za jednog naturalca da bude u natjecateljskoj formi na natjecanju oko visina -100 i kilaza jednaki i to nakon nekih 8 do 10 godina radnog staza jer nakon toga napretka vise nema ,ako se podrazumijeva da je ovih zadnjih godina bilo do kraja iskoristeno
                  mozda sam i cak pretjerao sto se tice tih brojki ,jer sto imamo nizi bf a to je onaj ispod 8% ako smo natural uz tolike kolicine treninga i misicne mase ,hormoni se pocnu izjebavati i doslovno tijelo neda dolje ici u kolicini sala osim ako uz to necemo zrtvovati i misice
                  naturalac moze imati 120kg a da to bude ogromna kolicina misica
                  naturalac moze imati bf natjecateljske forme u svakom slucaju
                  ali zato naturalac ne moze imati i jedno i drugo ,jer jedno doslovno ponistava drugo ,sto znaci mi bismo za takav postotak masnoce trebali izgubiti toliki kolicinu misica da je naprosto nemoguce da se ostane na takvoj kilazi

                  sever,evo ako sve odradis kako spada i na kraju zavrsis u natjecateljskoj formi sa kilazom od 85kg ,ja skidam kapu,castim cijeli dan i dam ti 1000 eura
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • #84
                    Re: SEVERova nemoguća misija

                    Evo da se i ja priključim.Ja ću ti kupiti auto.

                    Comment


                    • #85
                      Re: SEVERova nemoguća misija

                      Originally posted by mali priest
                      to nije skoro pa nemoguca misija nego je nemoguca
                      Slažem se sa Nikolom...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #86
                        Re: SEVERova nemoguća misija

                        Ako ništa dečki za Severa opako konkretna stimulacija . Ja sam za to da u svakom primjeru proba što se da napraviti i ovdje posta rezultate.

                        Comment


                        • #87
                          Re: SEVERova nemoguća misija

                          Nikola,kolika je tvoja natjecateljska kilaža bila?
                          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                          Comment


                          • #88
                            Re: SEVERova nemoguća misija

                            Imaš u ovoj temi da ne idemo previše offtopic viewtopic.php?f=18&t=3204&p=47119#p47119

                            Comment


                            • #89
                              Re: SEVERova nemoguća misija

                              Originally posted by mali priest
                              sever,evo ako sve odradis kako spada i na kraju zavrsis u natjecateljskoj formi sa kilazom od 85kg ,ja skidam kapu,castim cijeli dan i dam ti 1000 eura
                              Ovo i dalje stoji? Dobro bi mi došlo 1000 eura!
                              Originally posted by daedraug
                              Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                              Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                              Comment


                              • #90
                                Re: SEVERova nemoguća misija

                                Halo Sever, hočemo slike

                                Comment

                                Working...
                                X