Announcement

Collapse
No announcement yet.

INBA-IDFA i komentar!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • INBA-IDFA i komentar!

    Buduci da sam naletio na ovu temu htjedoh i ja nesto reci.....

    Vjecna debata oko natural bb postoji ako se uvucete u nju samo ce vas demotivirat...
    najlakse je reci samom sebi ma to je sve bez veze to nista nije moguce.. i odustat... ili uzeti doping-kemiju..

    Ta debata se vrti zbog toga sto postoji na tisuce prosjecnih rezultata i izgradjenih tijela u BB na steroidima a koji zapravno ne izgledaju uopce zapanjujece niti su ista postigli.. eventualo su dobri za plazu... a da ne pricam na tisuce u svijetu koji su unistili zdravlje a nisu uspjeli osvojiti niti neko lokalno natjecanje...

    Ali vas nezanimaju ostali bitni ste si vi!! nadjite informacije... koje postoje... i krenite!
    zapamtite prirodno to radit nije lagan niti kratak put! tu su godine...rada a jos vaznije godine pravilnog hranjenja jedenja velikih kolicina prave BB hrane na 7-8-9 puta!

    ja cu vam dat neke videje ovdje gdje se vide razni BB.. jer slike pro naturalaca koji treniraju po 20 godina ce vas samo zapanjit i pomislit cete jao ovo je izvanredno ali opet za mene neostvarivo......

    JUNIORI:


    seniori amateur kat:


    IDFA:


    IDFA_zanimljiv tekst procitat: http://www.seriousaboutmuscle.com/index ... &Itemid=60

    Uglavnom kolege vjerujte sebi nadjite prave informacije ako se zelite natjecat nadjite najvjerodstojniju natural organizaciju-jer ima ih raznih.... i trenirajte jedite i spavajte!
    ako ima tko pitanje ja sam spreman pomoc!

    Osobno se spremam za natural natjecanje vjerovatno INBA-europan championship.. ove godine se odzo u Milanu! to ce mi biti 1... ako se sve poslozi isao bi nagodinu ako ne morat ce sacekat!

  • #2
    Re: INBA-IDFA i komentar!

    Originally posted by NIK
    Buduci da sam naletio na ovu temu htjedoh i ja nesto reci.....

    Vjecna debata oko natural bb postoji ako se uvucete u nju samo ce vas demotivirat...
    najlakse je reci samom sebi ma to je sve bez veze to nista nije moguce.. i odustat... ili uzeti doping-kemiju..

    Ta debata se vrti zbog toga sto postoji na tisuce prosjecnih rezultata i izgradjenih tijela u BB na steroidima a koji zapravno ne izgledaju uopce zapanjujece niti su ista postigli.. eventualo su dobri za plazu... a da ne pricam na tisuce u svijetu koji su unistili zdravlje a nisu uspjeli osvojiti niti neko lokalno natjecanje...

    Ali vas nezanimaju ostali bitni ste si vi!! nadjite informacije... koje postoje... i krenite!
    zapamtite prirodno to radit nije lagan niti kratak put! tu su godine...rada a jos vaznije godine pravilnog hranjenja jedenja velikih kolicina prave BB hrane na 7-8-9 puta!

    ja cu vam dat neke videje ovdje gdje se vide razni BB.. jer slike pro naturalaca koji treniraju po 20 godina ce vas samo zapanjit i pomislit cete jao ovo je izvanredno ali opet za mene neostvarivo......

    JUNIORI:


    seniori amateur kat:


    IDFA:


    IDFA_zanimljiv tekst procitat: http://www.seriousaboutmuscle.com/index ... &Itemid=60

    Uglavnom kolege vjerujte sebi nadjite prave informacije ako se zelite natjecat nadjite najvjerodstojniju natural organizaciju-jer ima ih raznih.... i trenirajte jedite i spavajte!
    ako ima tko pitanje ja sam spreman pomoc!

    Osobno se spremam za natural natjecanje vjerovatno INBA-europan championship.. ove godine se odzo u Milanu! to ce mi biti 1... ako se sve poslozi isao bi nagodinu ako ne morat ce sacekat!
    INBA Natural World Cup & European Cup 2011 odrzava se u Pragu
    INBA Pro-AM Natural Universe u Australiji
    INBA Natural Olympia u U.S.
    vidi:inbaaustralia.com ili naturalbodybuildingevents.com
    vidi neke moje stvari u vezi INBA na ovom forumu
    Zanimljivo takmicenje:INBA Iron Gladiator 2011,pobjednik dobiva trofej iz ruku Russell Crowea , duplikat sljema i maca iz filma GLadiator.

    Comment


    • #3
      Re: INBA-IDFA i komentar!

      Hvala nisam znao da se vec zna da se odrzava u Pragu...
      to mi je bolje nego Milan, u Ceskoj sam bio vec turisticki!
      iako zbog obaveza ove godine sve mi se cini da ce morat sacekat... znat cu tek na proljece ocu li moci otici!

      Pogledo sam tvoje.. ugl mislim da imas u jednu ruku srecu sto se tice BB sto zivis u Australiji!
      Kod nas BB je dosta slabo razvijen i popracen... a da ne pricam o Natural BB on skoro ne postoji! to je cisti pionerizam.
      Nemamo federaciju svoju... moras se ici van natjecat... uglavnom ljudi ni neznaju za to, manjak info.
      a niti kako postic! Vidim da je to Australiji dosta razvijeno te dosta dobro popraceno!
      ima puno natjecatelja, a i zanimacije za to!

      Osjetio sam da bih trebo tu nesto napisat! malo da potaknem barem 1 osobu! i Barem minimalno motiviram nekog,to je puno!

      pozz kolega!

      Comment


      • #4
        Re: INBA-IDFA i komentar!

        Jedan lijep motivirajuci video... uzlet BB u kanadi u zadnjih 5-6 godina je izvanredan!
        Mozda to dozivimo i u Hrvatskoj jednog lijepog suncanog dana

        Comment


        • #5
          Re: INBA-IDFA i komentar!

          A ovaj tamnoputi dečko u IDFA je ginekomastiju dobio natural?
          Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
          Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

          Comment


          • #6
            Re: INBA-IDFA i komentar!

            Originally posted by Nin0
            A ovaj tamnoputi dečko u IDFA je ginekomastiju dobio natural?
            Nemoj tako, mozda je ostala iz puberteta
            panta rei

            Comment


            • #7
              Re: INBA-IDFA i komentar!

              Ocekivo sam ovako neki natpis!
              To je zato jer postoji na tisuce tijela izgradjenih na steroidima koja su dobra mozda ali samo mozda za plazu!

              Pa su neki ljudi nepovjerljivi! ja sam stavio 3 videa... juniori seniore i pro ...
              to su ljudi koji treniraju godinama i stekli su rezultat!
              Ne mislim nikog uvjeravat to je tvoj izbor ali ne vjerovanjem neces nista postic!
              Kreni radit stvari koje su potrebne za ostvarit tako nesto na prirodan nacin i vidjet ces da je moguce!

              Jako je negativno ovo i neprijateljski stav prema naturalnom BB. a ako te zanima ovaj sport trebao bi podrzavat ljude koji se bave BB! te podsmjehivanje kada nemas saznanja niti kvalifikacije za tako nesto reci jer ti si to navodno primjetio na videu!
              Bolje cestitaj covjeku na rezultatu! ja cu svakom stisnit ruku i reci odlicno bravo... natjeco se ona na kemiji gdje nema doping testa ili bio naturalac koji se natjece na natjecanju gdje se rade doping testovi!

              Umjesto da si nesto pito konstruktivno ti si dosao zaprljati ovu temu!

              JA NECU ulazit u debatu oko naturala jer to je vjecna petlja nekog nikad nemozes uvjerit jer on ne zeli vjerovat! niti cu odg na ovake stvari vise!!

              Ja sam vjerovo i doso do odredjenih uspjeha na sebi.. tako da se spremam ove godine otic ako se sve poslozi na INBA-eurpean cup! ZAto kolege trenirajte i vjerujte u sebe! ili nemoj nista ovdje pisat komentiraj onda ljude koji su na dopingu za njih si bar
              siguran ! da se razumijemo ja i njih cijenim i postujem! i ne bih obezvrjedjivo njihove natjecateljske rezultate nikad na nekom forumu ili bilo gdje vec bi im cestito...
              to bi bilo fer i od tebe! pozz

              Comment


              • #8
                Re: INBA-IDFA i komentar!

                Zašto me ovako agresivno napadaš? Samo sam pitao možeš li mi objasniti od čega je ovaj tamnoputi dečko zaradio ginekomastiju. Nisam nikoga napao niti uvrijedio. Postavio sam jednostavno pitanje koje zahtijeva vrlo jednostavan odgovor.
                Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                Comment


                • #9
                  Re: INBA-IDFA i komentar!

                  Oprosti ako sam te agresivno napao...
                  neznam ako je ti vidis ok! Nino mislio sam napisat 2-3 post i to je to! jer nisam bas za forume i tako to...

                  A evo ti me navlacis na vise jos da pocnem pisat tu cesto ehhe
                  ali ugl ne zelim tako neku raspravu koja vodi unedogled! shvacas!?
                  Ja osobno zelim vidjet BB u hrvatskoj na visoj razini i ne-testirani a i da imamo testriani BB da ne moras ici van za sve.

                  Znam neke decke i to su vecinom jako vrijedni decki koji puno treniraju i iskreni su..
                  pa stoga i meni i njima smeta jako kad nesto ispadne da se generalizira da je to sto radimo nesto lazno...

                  Varanje ima ali to su iznimke i to je vazno za reci! Eto ja ne vidim ono sto si ti reko ( ali ja imam taman monitor) ali ne bi da ode u tom smjeru prica! od tog nema nista!
                  pozz te!

                  Comment


                  • #10
                    Re: INBA-IDFA i komentar!

                    Sramota je što "naši" rade nama, svojim natjecateljima, na državnom prvenstvu u bodybuildingu. Sramote svoje natjecatelje objavljivanje njihovih imena, slika i preparata koje su im našli da koriste. To se radi samo u "lijepoj našoj". Niti jedna druga država u svijetu ne testira i ne sramoti svoje natjecatelje na državnom prvenstvu.
                    Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                    Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                    Comment


                    • #11
                      Re: INBA-IDFA i komentar!

                      Nino neznam sta rec bas za to... ova natjecanja INBA npr i po imenu kaze da su natural (ja volim izraz drug-free vise ne da objasnjavam nekom sta je kreatin ) i svako se natjecanje testira urinom i poligrafom pa i krv na nekim vaznijim... ako te uhvate objave te--
                      Ali ova nasa nisu tako oznacena i onda uletit ponekad eto doslo im.. i ljude iztestirat ih naci im i objavit imena.. neznam meni je to bezveze takodjer... nije mi fer baš...


                      mislim svi ti decki se spremaju i natjecu! i ulozili su u to puno truda!

                      Svaki rezultat se mora cijenit... i podupirat a ne ga opstruirat...

                      Comment

                      Working...
                      X