Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jim Cordova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jim Cordova

    Ako je on natural, ja službeno odustajem od bilo kakve fizičke aktivnosti. Još k tome, kada već nisam sa steroidima, probat ću sa heroinom.

    http://www.jimcordova.com/gallery/
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

  • #2
    Re: Jim Cordova

    pa svi su oni "natural" nece niko od njih izac javno i rec ja uzimam steroide .
    Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

    Comment


    • #3
      Re: Jim Cordova

      Ma svi koji idu na veca natjecanja uzimaju steroide . Znam pita sam jednog natjecatelja kojeg osobno znam i reka mi je da koristi , jer se drugacije nemoze ni doc blizu pobjede ..
      Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

      Comment


      • #4
        Re: Jim Cordova

        Originally posted by Šime1996
        Ma svi koji idu na veca natjecanja uzimaju steroide . Znam pita sam jednog natjecatelja kojeg osobno znam i reka mi je da koristi , jer se drugacije nemoze ni doc blizu pobjede ..
        +1
        ako je ovaj naturalac, onda cu ja u 35 godini biti jay cutler :S ....svi smo mi natural kad nas neko pita, jer time zelimo istaci da smo sa puno muke dostigli ono sto jesmo, a ustvari ti naturalci/dopingasi(nista protiv ASS usera) samo su pretezno neki kompleksasi koji ne znaju za red rad i disciplinu....takvih je puno vamo gdje ja zivim....za pola godine se uduplaju po 20 kg i sve sa rizom piletinom i whey-em ...ma daj
        Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

        Comment


        • #5
          Re: Jim Cordova

          svaki sport di je bitna fizicka snaga, brzina, .... u top 200 sigurno su svi na steroidima...atletika plivanje....
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Jim Cordova

            "Featuring the very best natural physiques of individuals that share our enthusiasm and dedication to drug-free bodybuilding and fitness."

            Jim Cordova, CSCS
            WNBF Professional Bodybuilder

            WNBF, inače drug-free iliti natural bodybuilding organizacija.

            Ma ne bi ja ništa rekao, niti otvarao ovu temu, da ne rade ovakvu obmanu u javnosti. Pa ovo je čisto pljuvanje i sprdanje po ovome sportu. I šta sad, on reklamira neznam ti koje proizvode od neznam ti kojeg xy proizvođača, i naravno prodaja *****o krene jer Jim to koristi i od toga je takav. Ma fuj. Ne kužim tko padne na te gluposti.

            Ako je Jim Cordova natural, majke mi onda ni Goran Bare nije narkoman! Zapravo, pa Goran Bare nikada nikakve droge nije koristio, on ni ne pije alkohol!
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • #7
              Re: Jim Cordova

              Originally posted by MarkoPolo
              "Featuring the very best natural physiques of individuals that share our enthusiasm and dedication to drug-free bodybuilding and fitness."

              Jim Cordova, CSCS
              WNBF Professional Bodybuilder

              WNBF, inače drug-free iliti natural bodybuilding organizacija.

              Ma ne bi ja ništa rekao, niti otvarao ovu temu, da ne rade ovakvu obmanu u javnosti. Pa ovo je čisto pljuvanje i sprdanje po ovome sportu. I šta sad, on reklamira neznam ti koje proizvode od neznam ti kojeg xy proizvođača, i naravno prodaja j..... krene jer Jim to koristi i od toga je takav. Ma fuj. Ne kužim tko padne na te gluposti.

              Ako je Jim Cordova natural, majke mi onda ni Goran Bare nije narkoman! Zapravo, pa Goran Bare nikada nikakve droge nije koristio, on ni ne pije alkohol!

              +1
              Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

              Comment


              • #8
                Re: Jim Cordova

                a čekaj... da li neko zaista želi ovako da izgleda? I zašto bi želeo? Ovde nema nikakve elegancije, samo hrpa mesa. Ti Marko bolje izgledaš Zašto gledaš ove likove uopšte?
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • #9
                  Re: Jim Cordova

                  a i nešto mi krije noge... sudeći po tankim potkolenicama, i nisu nešto verovatno
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jim Cordova

                    a di su mu noge
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jim Cordova

                      Originally posted by hardstyle91
                      a di su mu noge
                      kak si noob takav, pa nemoze natural dovest noge na zeljenu razinu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jim Cordova

                        Originally posted by FEARiTseLF
                        Originally posted by hardstyle91
                        a di su mu noge
                        kak si noob takav, pa nemoze natural dovest noge na zeljenu razinu
                        kako to mislis pa jel se ne dobije od cucnjeva velike noge i 18g/kg proteina
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jim Cordova

                          ma to ti je sve genetika, ovaj decko ocito nemoze nabildat noge natural a ne zeli uzimat onu hemiju opasnu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jim Cordova

                            Originally posted by FEARiTseLF
                            ma to ti je sve genetika, ovaj decko ocito nemoze nabildat noge natural a ne zeli uzimat onu hemiju opasnu
                            da da, u pravu si, sad si me sjetio, citao sam to u onoj temi: Search - dosta poucnih postova ima
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jim Cordova

                              Moguće da je natural, ali onda je i alien.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X