Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

    lijep pozdrav svima
    ovako idem u teretanu vec godinu dana ( s tim da sam oko 3 ipo mjeseca imo stanku )

    imam 73 kg i 176 cm i 16 i pol godina

    mislio samm počet trenirat ultimaate fight ali se bojim da cu jako smršavit i da cu se jako smanjit sto se tice mase
    neznam jel to istina tako sam cuo pa bi vas molio za pomoč

    i dali je moguce trenirat ufc i ici u teretanu

    hvala svima

  • #2
    Re: Ultimate fight poslje teretane , pomoč

    Trenirati UFC i ici u teretanu nije moguce. Isto kako nije moguce trenirati UEFU i ici u teretanu.

    Prije nego sto zelis postati lokalni krkan sa 200kg mišića i da siješ strah i trepet gradom raspitaj se šta krećeš trenirati.

    NHF

    Comment


    • #3
      Re: Ultimate fight poslje teretane , pomoč

      UFC je organizacija, a MMA je sport

      Nemas neku preterano veliku kilazu, tako da iz normalnu ishrani ne bi trebao nista da izgubis, u teretanu mozes da ides kada nemas trening, samo vodi racuna o pretreniranosti...
      Igla je tvoj prijatelj

      Comment


      • #4
        Re: Ultimate fight poslje teretane , pomoč

        hvala svima

        Comment


        • #5
          Re: Ultimate fight poslje teretane , pomoč

          Originally posted by bilder18 View Post
          Trenirati UFC i ici u teretanu nije moguce. Isto kako nije moguce trenirati UEFU i ici u teretanu.

          Prije nego sto zelis postati lokalni krkan sa 200kg mišića i da siješ strah i trepet gradom raspitaj se šta krećeš trenirati.

          NHF
          Mozes li objasniti svoju teoriju?! Evo ja cu postaviti ukratko pitanje: ZASTO NEMOZE OBOJE????????

          Comment


          • #6
            Re: Ultimate fight poslje teretane , pomoč

            Originally posted by darill View Post
            Mozes li objasniti svoju teoriju?! Evo ja cu postaviti ukratko pitanje: ZASTO NEMOZE OBOJE????????
            Zato sto ljudi ne treniraju UFC! Isto kako se ne trenira UEFA nego nogomet, tako se ne trenira niti UFC nego MMA! To je bila ljegova poanta...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #7
              Re: Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

              Normalno da mozes, pa svi borci treniraju u teretani.Ako misliš da ces izgubit kile pogledaj za primjer Brocka Lesnara, covjek ima 120kg mišića MMA borac je.
              Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

              Comment


              • #8
                Re: Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

                hahaha neka zavidna misicna masa uz MMA treninge haha nece ici. osim ako nisi ko brosnar, mirko f(koji jede samo juhu nakon treninga- inace njegov sam fan), overem i ostali geneticki frik
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

                  Originally posted by body123 View Post
                  Normalno da mozes, pa svi borci treniraju u teretani.Ako misliš da ces izgubit kile pogledaj za primjer Brocka Lesnara, covjek ima 120kg mišića MMA borac je.
                  Da jbt pogledaj samo Lesnara . Frajer na 5g testa tjedno.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ultimate fight poslje teretane , pomoč

                    Originally posted by Aronnax View Post
                    Zato sto ljudi ne treniraju UFC! Isto kako se ne trenira UEFA nego nogomet, tako se ne trenira niti UFC nego MMA! To je bila ljegova poanta...
                    nisam nigdje pitao sto je kakav sport,ili organizacija ili skracenica od neceg,,mislim da se u to jako dobro razumijem ...
                    ako nisi razumio pitanje ponoviti cemo ga...
                    Moje pitanje je bilo; zasto se nemoze oboje trenirati???


                    decko je postavio pitanje svi smo ga razumili,,,bezveze ga se ispravlja,.. i zbog takvih stvari vecina vise se ne usudi upitati nista i ne sudjeluje u raspravama i bjeze sa foruma...ETO SAMO TOLIKO.

                    usput on nemora reci treniram mma...mislim da je dovoljno uf..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ultimate fight poslje teretane , pomoč

                      Originally posted by darill View Post
                      nisam nigdje pitao sto je kakav sport,ili organizacija ili skracenica od neceg,,mislim da se u to jako dobro razumijem ...
                      ako nisi razumio pitanje ponoviti cemo ga...
                      Moje pitanje je bilo; zasto se nemoze oboje trenirati???


                      decko je postavio pitanje svi smo ga razumili,,,bezveze ga se ispravlja,.. i zbog takvih stvari vecina vise se ne usudi upitati nista i ne sudjeluje u raspravama i bjeze sa foruma...ETO SAMO TOLIKO.

                      usput on nemora reci treniram mma...mislim da je dovoljno uf..
                      Shvacam ja sto ti govoris, no ja ti objasnjavam sto je bilder18 rekao... on nije rekao da je lose i trenirati mma i ici u gym, nego mu je referirao uefu kao pandan na ufc, tj. da se takve stvari ne treniraju... nista vise.
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #12
                        Re: Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

                        Mnogi znaju da sam trenirao MMA natjecateljski i bavio se BB-om u ISTO vrijeme. Ali stvar je u tome TRENIRAO. Prošlo vrijeme. TO jednostavno nejde. Bez anabolika moje se tijelo nije stiglo oporaviti ,a pogotovo rasti . Jeo sam i to 4500kcal dnevno i opet ništa. Jednostavno to nejde zajedno. Treba se odlučiti. Što je prioritet. Meni je to BB i ja sam se posvetio isključivo njemu.!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

                          Originally posted by bilder18 View Post
                          Mnogi znaju da sam trenirao MMA natjecateljski i bavio se BB-om u ISTO vrijeme. Ali stvar je u tome TRENIRAO. Prošlo vrijeme. TO jednostavno nejde. Bez anabolika moje se tijelo nije stiglo oporaviti ,a pogotovo rasti . Jeo sam i to 4500kcal dnevno i opet ništa. Jednostavno to nejde zajedno. Treba se odlučiti. Što je prioritet. Meni je to BB i ja sam se posvetio isključivo njemu.!
                          Isto bi ti pič.ku razbio ....

                          Comment


                          • #14
                            Re: Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

                            Originally posted by WTF View Post
                            Isto bi ti pič.ku razbio ....

                            jel ja to njušim "roid rage"

                            Comment


                            • #15
                              Re: Da li je moguce trenirat UFC i ici u teretanu?

                              hahahahahaahhahaha, tesko i nikako kod mene

                              Comment

                              Working...
                              X