Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

    Eto kako sam i naveo u naslovu nevjerujem da ima ista slicno(tema).

    Koliko sam puta naveo negdje da cesto ne komentiram,a tu sam stalno moro sam napraviti temu vidit sta ko misli al cesto vidim da ima osoba da ja neznam koji je njihov problem,jedva cekaju ubost nekog,podbost,omalovazavati i najgore skloni su svadjanju,vrijedjanju i uzivaju u tome!

    OK!

    Sad mislite da forum tome i sluzi,pa sluzi al ne kad se netko obrati na forum a on ga ispreskace,izhebe,doslovno ubije-pokopa- i ovaj vise nedodje jer ga je strava uvrijedio a i stare ekipe ni na vidiku..jer sto god od starih ozbiljno iskusnih ljudi napisu,trol ih ubije il pokusa sjebat s mogo cim a to on nezeli tolerirati ni svadjati se,jednostavno se povuce i na to ovaj dobije krila.

    A od starih znam da ih vecina dodje pogledati forum i sto ima novoga,al nezele ljudi sudjelovati u temama.


    Zelim samo reci da su isfrustrirani i da su to po meni osobe koje su rekreativci(bilderi) iz fotelje a noge na tabureu i laptop u krilu i ono sto je najbolje Whey u kuhinji, a shaker ko zna dije..i to su B.B. koji ubise sve odreda na ovom forumu.


    SVATKO IMA SVOJU MINUTU,OVO JE FORUM TU SMO ZATO DA SUDJELUJEMO U RASPRAVAMA,SAVJETIMA.

    -al pogledajmo malo stvari "pojedinci" skulirajte se nije potrebno da se sa vremenom uvidi koje kakav jer se u dugom periodu vaseg bombardiranja napravi puno stete forumasima i samom forumu-
    Last edited by darill; 02-07-12, 09:33.

  • #2
    Re: Na forumu ima frustriranih no lifera-wanna be bildera

    __________________isteklo vrijeme za edit: ______________________

    child using laptop tray - Copy.jpg





    ima tko se trudi i netrudi
    Attached Files
    Last edited by darill; 02-07-12, 09:38.

    Comment


    • #3
      Re: Na forumu ima frustriranih no lifera-wanna be bildera

      I koja je sad svrha otvaranja ove teme osim sto skupljas postove...
      Originally posted by Rocky""
      Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
      Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
      Jedem ih al ne bas cesto
      Hvala ona odgovoru

      Comment


      • #4
        Re: Na forumu ima frustriranih no lifera-wanna be bildera

        da bi skupljo bodove piso bi cesce.

        svrha mu je da ovakvim komentarima kao tvojim stane na kraj. ako nemas nesta pametno za reci nemoj. jer uprao si i ti dao koment da bi dobio 2 boda

        u pravu je. ima likova koji za isto pitanje otvore 13 tema,postaju bezveze il idaju krive savjete,ponizavaju ili se sprdaju.
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: Na forumu ima frustriranih no lifera-wanna be bildera

          Originally posted by DarioChoki View Post
          I koja je sad svrha otvaranja ove teme osim sto skupljas postove...


          Ocito ili ne Č I T A Š ili ne K U Ž I Š poantu..

          nisam ni mislio da ce svi razumjeti temu!

          2 godine sam na forumu, 1 godinu sam skoro regan zar mislis da bih imao 200tinjak postova da ih skupljam.??
          Last edited by darill; 02-07-12, 11:14.

          Comment


          • #6
            Re: Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

            Jedna od poanta je raspravljati, a to se može sa što manje predrasuda, pa će biti i manje nesuglasica.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Na forumu ima frustriranih no lifera-wanna be bildera

              Originally posted by darill View Post
              Ocito ili ne Č I T A Š ili ne K U Ž I Š poantu..

              nisam ni mislio da ce svi razumjeti temu!

              2 godine sam na forumu, 1 godinu sam skoro regan zar mislis da bih imao 200tinjak postova da ih skupljam.??
              Poanta je da svi znaju vec ovo sto si napisao i bez tvog prosvjetljenja
              Originally posted by Rocky""
              Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
              Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
              Jedem ih al ne bas cesto
              Hvala ona odgovoru

              Comment


              • #8
                Re: Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

                al je otvorio mjesto za raspravu koje nije bilo....
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

                  Da svi sve znamo, onda ne bi ni bilo foruma, a ne bi ni došlo do ovakve teme i njoj slične.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

                    Originally posted by DarioChoki View Post
                    Poanta je da svi znaju vec ovo sto si napisao i bez tvog prosvjetljenja
                    Vidis frend, ocito da je i tebe trebao prosvijetliti, zbog cega mu spuštaš na ovaj thread? Koji je
                    smisao tvog spustanja? Njegov thread ima smisla i njegove rijeci imaju svrhu, tvoje nemaju nikakvu osim podbadanja kojem svi zelimo stati na kraj, i sam sam bio takav, bolje shvatiti ikad nego nikad...

                    +1 na sve receno darill @ remode

                    Comment


                    • #11
                      Re: Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

                      Na svakom forumu ima bolesnika, ali ova ekipa ovdje se barem trudi rješavati takve probleme.
                      Po meni je jako glupo otići sa foruma jer je došao neki glupan provokator, takvi ne traju dugo jer sami sebe ukopaju...

                      Onda ne bi trebao biti nigdje jer svuda ima budala...
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Na forumu ima frustriranih no lifera-wanna be bildera

                        Originally posted by dariochoki View Post
                        poanta je da svi znaju vec ovo sto si napisao i bez tvog prosvjetljenja

                        no coment glupiras se

                        Comment


                        • #13
                          Re: Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

                          Biti konstruktivan i proaktivan je najteže. To bi nam trebao biti cilj.
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment


                          • #14
                            Re: Na forumu ima frustriranih no liftera-wanna be bildera

                            Originally posted by kelly View Post
                            Na svakom forumu ima bolesnika, ali ova ekipa ovdje se barem trudi rješavati takve probleme.
                            Po meni je jako glupo otići sa foruma jer je došao neki glupan provokator, takvi ne traju dugo jer sami sebe ukopaju...

                            Onda ne bi trebao biti nigdje jer svuda ima budala...
                            Pa ja iskreno mislim da nitko odavde i nije otisao zbog nekog, vec ljudi jednostavno nemaju vremena...
                            A onaj tko je otišao radi nekog je u qrcu jer je tom ''nekom'' upravo ostvario i namjeru, otjerao ga je...
                            Ma ljudi nemaju vremena i to je to... ovi trolleri ionako ne opstaju dugo, brzo odustanu....

                            Comment

                            Working...
                            X