Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snaga volje - pristup i metode treniranja

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

    Nema ovdje nikakve svade, barem ne s moje strane, inace volim konstruktivne i argumentirane rasprave, ali ovdje nije rijec o tome, blebnes glupost koja nema veze s vezom i onda na kraju za argument stavis razultate od tamo nekog natjecatelja za kojeg si cuo, pa ko je tu onda lud?! A ovo u 4 oka je samo navedeno da ostale clanove foruma ne davimo s ovim nepotrebnim glupostima koje.ne vode.nikud, ovdje na forumu!

    Comment


    • #32
      Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

      Originally posted by Dragan86 View Post
      Gledaj, nisam ja bodybuilder da se ti i ja usporedjujemo po izgledu. Zavrsio sam Kinezioloski fakultet, treniram sportaše i rekreativce. Naturalac sam. Radim puno radno vrijeme, nemam ja vremena za nabildavanje. Trenirao Taekwondo, Boks ,MMA. I meni nije cilj izgledati kao što izgledaju Body builderi.. Sto ne znaci da ne mogu sudjelovati ovdje u nekoj raspravi i reci na koji nacin ja treniram svoje sportase. Mozemo se naci, nema problema.. Mozemo odabrati onda vise disciplina pa se sucelit. Recimo Nogomet 1:1, Kosarka 1:1. Šah, MMA, Stolni tenis, Simetrija tijela, intelektualna rasprava o ne znam biraj teme: ( povijest, zemljopis, umjetnost). Mozemo svaku od disciplina snimit i objavit na youtubeu i stavit link ljudima na forumu da vide kako je zavrsio nas "dvoboj"?
      Meni se cini da je ovo bodybuilding i fitness forum, nije ni o sahu, ni o nogometu, ni o zemljopisu, ni o kulturi i da se ovdje raspravlja o bodybuildingu i fitnessu pa ne znam zasto bi ovdje raspravljao o icem drugom nevezanom za bb i fitness ili sam pogrijesio forum?

      Comment


      • #33
        Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

        Ok, neda mi se stobom vise raspravljat.... Upravu si.... Ne znam zasto si se mene privezao.... Zelim ti mnogo srece u natjecanjima....

        Comment


        • #34
          Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

          Originally posted by dizajner View Post
          Nadam se da će ova rasprava moći izdržati tenzije i da će svi sudionici biti uljuđeni. Ne bi htio da se ovako zanimljiva tema pretvori u svađu.
          Jok, poklale se E- bičarke. lol
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment


          • #35
            Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

            jedini dvoboj neka bude tu na forumu, tko ce iznjeti bolje postove o prehrani treningu i suplementaciji. ukratko o BB-u.

            pa ako treba cemo napraviti glasanje ko je vise toga rekao i objasnio, ako vec treba biti dvoboja
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #36
              Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

              @WTF i @Vea , nije se meni cilj svadati , nego samo kazem da mozete sa malo manje gorcine iznijeti svoje misljenje , a i nisam mislio na vasa misljenje nego nekih drugih al nije vazno ionako

              Comment


              • #37
                Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

                Dobro, moram priznati da se slazem s tobom. Dragan ima pravo na svoje metode koliko god meni ili nekom cudne ili glupe bile. Mislim da je neka veca diskusija opcenito nepotrebna bila jer svakom pase nesto drugacije. Mozda nekom stvarno odgovara takva metoda, iako sumnjam da bas mozes potrefiti 20 od 20 klijenata da svima odgovara takva spika
                Kako god, uspjeh mu zelim u daljnjem radu, ako laže, laže sebe ne mene (nas)....

                Comment


                • #38
                  Re: Snaga volje - pristup i metode treniranja

                  Ni meni osobno ne odgovaraju takve mjere ajmo reci "psihicke" eksplozije , ali kao sto kazes svatko ima svoj nacin treninga. Ali covjek ima pravo na svoj pristup bez obzira kakav je

                  Comment

                  Working...
                  X