Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa spavanjem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa spavanjem

    Otprilike 2-3 puta sedmicno spavam 5-6 satti.ostatak sedmice spavam po 8 sati. Jako me to zabrinjava, stalno mislim da stagniram zbog toga.
    Da li neko od vas napreduje i dalje na misicnoj masi na ovakvom ili slicno rezimu spavanja?

  • #2
    Re: Problem sa spavanjem

    napredujem ja na manje, samo ponekad bude i vise

    momak koji u mojoj teretani najbrze napreduje spava samo 4 sata dnevno...ima posao u vojsci i ide na fakultet















    TO NE ZNACI DA JE TO ZA TEBE DOVOLJAN RAZLOG DA SJEDIS ZA KOMPJUTEROM KAD BI TREBAO VEC BITI U KREVETU.


    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa spavanjem

      A koliko ti spavas triple?
      Znas sta, mnogi bodybilderi su spavali 5-6 sati, npr Arnoldov motivacioni govor je poznat. Covjek ja spavao 6h godinama. Ali braye ddrugo je to, ljudi su na steroidima. Tako je mozda i taj tvoj drugar na steroidima, oporavak je mnogo brzi.

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa spavanjem

        poenta je u tome sto izgleda da svak u mojoj teretani koji koristi prizna, a on jedini koji mi je sumnljiv a nista ne govori :P

        al moguce je, naravno


        kako god bilo to nema veze s tobom - vise sna ti ne moze naskoditi
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment

        Working...
        X