Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako do vrhunske forme - BESPLATAN SEMINAR - MR. UNIVERSE Petar Klančir - Titan GYM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako do vrhunske forme - BESPLATAN SEMINAR - MR. UNIVERSE Petar Klančir - Titan GYM

    petar-klancir-mr-universe-titan-gym.jpg

    Obavještavamo Vas i ujedno pozivamo na seminar pod naslovom “Kako do vrhunske forme!” u
    organizaciji Body building I fitness kluba TITAN GYM Bjelovar dana 01.12.2012. (subota) u prostoru
    Titan Gym‐a na adresi Andrije Hebranga 29, Bjelovar.

    Gost seminara je pobjednik prestižne bodybuilding titule MR. UNIVERSE 2012. Godine Mr. Petar
    Klančir iz Zagreba s osvjenim titulama:

    ‐ Juniorski prvak Hrvatske u bodybuildingu 2010.g. (IFBB)
    ‐ Seniorski i apsolutni prvak Hrvatske u bodybuildingu 2011.g.(IFBB)
    ‐ Juniorski prvak svijeta 2012.g. (IBFF)
    ‐ Mr. UNIVERSE 2012.g. (NABBA)

    SEMINAR I TRENING S MR. UNIVERSE – PETROM KLANČIROM
    + besplatan trening svakom učesniku seminara 01.12.2012 u fitness centru „Titan gym“

    RASPORED:
    14:00 – trening MR. UNIVERSE u fitness centru „TITAN GYM“ Bjelovar
    16:00 – pozing najboljeg hrvatskog bodybuildera PETRA KLANČIRA
    17:00 – pitanja i odgovori o PREEHRANI, TRENINGU, DODACIMA PREHRANI


    Pozovite na događaj Vaše prijatelje - TRENING I SEMINAR SU BESPLATNI

    BODY BUILDING I FITNESS KLUB “TITAN GYM” BJELOVAR
    Andrije Hebranga 29; 43000 Bjelovar

    https://www.facebook.com/events/383442861742335/

    Titan Gym Bjelovar



    INTERVJU S KLANČIROM NAKON MR UNIVERSE


    Vratio se naš prvak iz Southporta- novookrunjeni Mr. Universe stigao je u Zagreb na zasluženi odmor nakon odlično odrađenih natjecanja. Petar je u Sloveniji postao juniorski prvak svijeta, a neki dan i Mr. Universe u dalekoj Engleskoj. Pročitajte što nam Petar Klančir ima za reći o svojim uspjesima.

    1. Petre, u ime portala Teretanavijesti.com i Scitec teama čestitam ti na odličnim rezultatitma koje si u ostvario u posljednje vrijeme. Reci nam, kakav je osjećaj biti svjetski juniorski prvak, a ujedno i mister universe?

    Hvala Vam na čestitkama. Nadam se da sam ispunio Vaša očekivanja.
    Pa da budem iskren ne osjećam se kao junior, imam osjećaj kao da sam u ovom sportu čitav život, tako da me juniorska titula ne oduševljava ništa posebno.Mislim da ne pripadam juniorima i da mogu konkurirati svakom amaterskom bb, što sam i dokazao.
    Tek mi je danas sjelo sve na mjesto i sad vidim koliki sam uspjeh napravio...tako da je,definitivno, lijep osjećaj biti mr.universe

    petar-klancir-MR-UNIVERSE.jpg

    2. Imao sam tu čast osobno pratiti neke tvoje treninge i zaista se mora priznati da treniraš žestoko, a imaš i novog trening partnera. Je li suradnja s Goranom Radenovićem igrala ulogu u organizaciji tvog treninga?

    Da, obožavam trening i u zadnje vrijeme stvarno treniram žestoko, Goran Radenović mi je definitivno pomogao najviše u motivaciji i asistenciji.Jedan drugog "guramo" i dajemo se 110% na treninzima.

    3. Jesi li što mjenjao u suplementaciji i prehrani tijekom priprema za ova velika natjecanja. Koje si to točno Scitec proizvode koristio u prilikom pripremanja za natjecanja?

    Radio sam standardnu visokoproteinsku dijetu sa fazama punjenja ugljikohidratima. Od suplemenata sam koristio multivitamine i minerale (mega daily one), od proteina koristim uvijek poslije treninga neki izolat (isolat whey). Važno mi je da hranjive tvari što prije uđu u mišić i oporave ga. Prije spavanja uzimam kazein (prolong) koji mi kroz noć drži visoku razinu aminokiselina u krvi i naravno, l-glutamine poslije treninga i prije spavanja za brži oporavak i lučenje hormona. Creatine ubacujem svaki drugi mjesec i radim standardno punjenje i pražnjenje, samo naravno u većim dozama

    4. U Portorožu sam te imao priliku gledati na bini i u juniorima si zaista bio klasa iznad svih. Apsolutna kategorija je bila znatno teža, a i sam si rekao da neke stvari nisu pošle najbolje tijekom popodneva. Što si u Southportu napravio drugačije?

    Kao što sam rekao ne osjećam se kao junior, mogao sam biti puno bolji...onako previše dehidriran i gotovo skroz prazan nisam imao niti volje stati na binu. Tu sam odlučio da mi natjecanja moraju biti prvenstveno zadovoljstvo, stoga sam na NABBA-i odlučio ne dehidrirati se i ne raditi klasični zadnji tjedan sa pražnjenjem i punjenjem nego sam izšetati na binu iz treninga.

    Siguran sam da sam mogao napraviti i bolju formu na NABBA-i da sam išao klasično sa "superkompenzacijom" i pravom dehidracijom ali i ovako je ispalo jako dobro, a uz sve to lijepo sam se zabavio i po prvi puta sam uživao na bini.Stvarno jedno lijepo iskustvo i odlična organizacija koju ću pamtiti.

    petar-klancir-MR-UNIVERSE-1.jpg

    5. Pošto te nažalost nismo mogli pratiti u Englesku, možeš li nam nakratko prokomentirati svoje viđenje konkurencije na Mr. Universe natjecanju?

    Što se tiče konkurencije tek sam ju sad vidio na snimkama. Bio sam koncentriran samo na svoj izlaz da što bolje ispoziram, tako da na konkurenciju nisam obraćao previše pažnje. Samo jedno mi je bilo važno -moj izlazak na binu.
    Sada, na snimkama ,vidim da je konkurencija bila jaka. Ipak je to jedno od najjačih amaterskih natjecanja. Većina su stariji natjecateli sa dugogodišnjim iskustvom i svi u odličnoj formi.

    6. Za kraj nam samo reci, kakvi su planovi za budućnost. Gdje možemo očekivati tvoje ime na listi natjecatelja?

    Planovi za budućnost su mi definitivno napredak,a koja lista natjecanja će nositi moje ime to još držim u tajnosti.
    Imam više otvorenih opcija. Mogu samo reći da me možete očekivati dogodine još većeg i u još boljoj formi Želio bih se zahvaliti svima na podršci, pogotovo ekipi teretana vijesti i scitec teamu.

    Mi se svakako zahvaljujemo Petru što je odvojio vremena da nam tako brzo odgovori s obzirom na to da je tek stigao u Hrvatsku. Još jednom čestitamo na velikom uspjehu.

    Izvor: teretanavijesti.com
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Kako do vrhunske forme - BESPLATAN SEMINAR - MR. UNIVERSE Petar Klančir - Titan G

    POZIVAMO i sve forumaše i forumašice... ukoliko mogu neka dođu na Seminar i besplatan trening u titan Gym ovu subotu u Bjelovaru.
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Re: Kako do vrhunske forme - BESPLATAN SEMINAR - MR. UNIVERSE Petar Klančir - Titan G

      Fotke sa seminara:

      Petar-Klancir-Titan-GYM.jpg
      Petar-Klancir-Titan-GYM-1.jpg
      Petar-Klancir-Titan-GYM-2.jpg
      Petar-Klancir-Titan-GYM-3.jpg
      Petar-Klancir-Titan-GYM-4.jpg
      Petar-Klancir-Titan-GYM-5.jpg
      Petar-Klancir-Titan-GYM-6.jpg
      Petar-Klancir-Titan-GYM-7.jpg
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Kako do vrhunske forme - BESPLATAN SEMINAR - MR. UNIVERSE Petar Klančir - Titan G

        Evo i par kratkih videa:





        Comment


        • #5
          Re: Kako do vrhunske forme - BESPLATAN SEMINAR - MR. UNIVERSE Petar Klančir - Titan G

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Kako do vrhunske forme - BESPLATAN SEMINAR - MR. UNIVERSE Petar Klančir - Titan G

            Last edited by kelly; 08-12-12, 01:16.

            Comment

            Working...
            X