Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

    Strength Training & Muscle Building - youtube kanal
    http://www.youtube.com/user/strengthcamp?feature=watch

    Neki od videa





    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

    Pratin ga vec godinu dana i stvarno je zanimljiv, drugaciji i zanimljiv. U svakom slucaju, isplati se pratit ga.

    http://www.facebook.com/elliotthulse
    Njegova FB stranica.

    Comment


    • #3
      Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

      ^^samo sam cekao tvoj post
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

        najveci ***** u youtube fitness industriji gladan para samo tako, 5 klipova na dan izbacivati i raznim glupostima i to sve da neko odgleda, taj nije normalan.

        Comment


        • #5
          Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

          Originally posted by Casuale View Post
          najveci ***** u youtube fitness industriji gladan para samo tako, 5 klipova na dan izbacivati i raznim glupostima i to sve da neko odgleda, taj nije normalan.
          Za to ne znam, ali ovo malo što sam vidio je zanimljivo, ima određeni pristup, u biti ima vrlo dobar pristup, jednostavano priča. Naravno da nije sveznalac, čak i sam kaže da nije bodybulder (čitaj najtecatelj). Naravno nije za svakog i bilo bi glupo da je.
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #6
            Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

            Originally posted by Casuale View Post
            najveci ***** u youtube fitness industriji gladan para samo tako, 5 klipova na dan izbacivati i raznim glupostima i to sve da neko odgleda, taj nije normalan.
            neko sjedi u kancelariji 8-10 sati svaki dan i mrzi zivot, a neko kao ovaj radi ono sto voli i to dijeli s ljudima sa slicnim interesima - mnogo manje napora i mnogo zanimljivije, tako da... ti ne bi ?
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

              Nisam njegove video gledao, ali nekad nešto pogledam i svi imaju nešto revolucionarno, nove. Nova istraživanja su to protvrdila itd. a u pozadini je samo novac. Ima i onih dobronamjernih ali su rijetki.

              Comment


              • #8
                Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

                Originally posted by diinnoo View Post
                Nisam njegove video gledao, ali nekad nešto pogledam i svi imaju nešto revolucionarno, nove. Nova istraživanja su to protvrdila itd. a u pozadini je samo novac. Ima i onih dobronamjernih ali su rijetki.
                Pa tako se i razvijaju stvari, kad bi se držali jednog te istog cijelo vrijeme onda bi ostali na wheyu iz 60-ih godina i savjetima iz tog doba. Neke se stvari se nisu promjenile, ali uvjek ima mjesta za nove načine treninga, prehrane i pristupa istim.

                No ako nisi pogledao ni jedan video, kak znaš da ti se sviđa ili ne sviđa. I baš ove što sam postavio nigdje ne se spominje neka nova istraživanja, već iznosi svoje viđenje o nekim stvarima. Bolje pogledaj pa onda nešto reci. Ako ti se neda i odlučio si da to nije za tebe onda je priča završena.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

                  Ljudi pa ja stvarno ne znan o cemu vi pricate... Ko je ikad reka "e znate sta ljudi, ne triba meni ni novac ni slava ni ugled, meni je dovoljno sta sam *****o dobar u necem i zivit cu iskljucivo od te spoznaje"?

                  Po meni je to balkanski kompleks, cim je neko u necem dobar, cim je neko u stanju probit se i napravit nesto sa svojih 10 prsta, eto to ti pametnjakovica koji ce nac tristo mana, e kako on ima obraza na tome zaradjivat, e odakle mu obraz kad uopce nije ni toliko dobar("ja sam bolji!") e nizak je, e visok je, e ovo e ono.

                  Znaci ovako, ako ste pratili njegovu zivotnu pricu, ostavia je posao i preselia na Floridu, isa glavom u zid, iako ima zenu i dicu, riskira je i krenia u samostalan posao i isplatilo mu se, jer je ima VIZIJU i dovoljno SAMOPOUZDANJA. Mozete govorit i ovo i ono, ali coviku triba skinit kapu, triba imat muda za tako nesto, i to dijeli njega i svakog uspjesnog covika, od prosjecnog ogorcenog covika koji radi cili zivot isti posao za minimalac jer se boji riskirat i pokusat se probit u necem sta stvarno voli i zna.

                  I uopce kako ti znas koliko on zaradjuje videima? Kad je tako lako zaradit, eto i ti snimaj. Ja koji san totalni anonimac i amater na temelju par postova na forumu iman pun inbox priglupih pitanja na dnevnoj bazi a siguran san da je tako i drugima, pa sta ocekujes od njega? I ja se udostojin odgovorit, pa zasto nebi i on? Ako to zahtjeva 20 videa dnevno, opet, triba mu skinit kapu jer ima volju.

                  A sta se tice sadrzaja videa

                  pogledaj pa reci, jel pun govana ili ima kvalitetan pogled na zivot? Ima tema u kojima se ne slazem, tipa religija, jer je on poklonik nekog buckurisa, al generalno, covik je kompletna osoba i ako cemo vec povlacit paralele, hodgetwinsi koji svakodnevno odgovaraju na pitanja njuferima kako jebat i rugaju se sa ljudima su ok, a on je najgori jer pokusava ljudima priblizit svoju filozofiju zivota bez ikakvog nametanja? Ma daj.

                  Vjerojatno je svima jasno da mi je Elliot drag i da ga cjenim ali to nije razlog zasto ga ovako zustro branin. Postujen druga misljenja i rado cu uc u konstruktivnu argumentiranu raspravu postujuci osobu s kojom raspravljam ali ovo je napad ad hominem bez ikakvog dokaza na temelju cistog idiotizma i iskreno pun mi je ***** tog balkanskog zivog blata. Cim neko uspije, e ne moze rodjo, svi te vuku nazad. Jer jebiga, bolje da susjedu crkne krava nego da ti dobijes jednu.

                  Da se nebi neko zabunia, post je usmjeren iskljucivo prema casualeu.
                  Last edited by Maximus1950; 15-03-13, 15:52.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

                    Samo upozoravam, da ako ćete krenut u SVAĐE oko toga u šta on vjeruje, jel on zna ili ne zna itd - bit će zaključana.
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #11
                      Re: Strength Training & Muscle Building - youtube kanal

                      pogledao sam sad ovo o zatvoru i točno se poklapa sa jednom temom koju smo tu imali prije nekog vremena.
                      Znoj štedi krv

                      Comment

                      Working...
                      X