Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko preporučate suficit dnevno za vrijeme mase? Koliko deficita za vrijeme defke?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko preporučate suficit dnevno za vrijeme mase? Koliko deficita za vrijeme defke?

    planiram krenuti na masu od 1.4 do 1.6 ... i nakon toga defku do 30.6 do natecanja... htio sam pitati koliko bi mogao skinuti kg prehranom za defku u tih 30 dana?

    koliko preporučate suficit dnevno za vrijeme mase?
    i koliko deficita za vrijeme defke?
    Rome wasn't built in a day.

  • #2
    Re: plan mase

    u 30 dana napravis blic defku sa 2 velika punjenja UH,sve ovisi o tebi mozes izgubiti 1 kg a mozes izgubiti i 7 kg ili sto ja znam,posto zelis da se sto manje zamastis kao sto si pricao prije onda prvo mali suficit od 300 kcal,a na defki ako budes isao na ketogenu onda ti nije toliko bitan deficit

    Comment


    • #3
      Re: plan mase

      Deficit nek ti bude 500-700 (tako sam ja radio, nekad je bilo manje, nekad više i za 6 tjedana 5kg sam izgubio).

      Comment


      • #4
        Re: plan mase

        Izgubit ces cca 0.5-1kg tjedno sala i ponesto misica-ovisno o prehrani i treninzima. Ja sam osobno u mjesec dana na ketogenoj isao dolje cca 10kg,,, ali voda, voda i jos vode.... jbg, puno sam se bio zavodenio na masi. Uglavnom, preporuke za deficit na dijeti su oko 500 kcal-sad racunaj koliko ti treba da izgubis 7000kcal vise nego ih uneses jer 7000kcal ti je kilogram sala. Ali imaj na umu da ces uvijek gubit i ponesto misica-koliko---e to ovisi koliko agresivno krenes na dijetu-ako ces skidat 6-7-10 kg za mj. bez kemije-tu ce sigurno jedan poprilican dio bit i misici, ali ako ides na cca 2 kg mjesecno-mislim da je tu zanemariv dio misica u pitanju-samo je problem sto bi vjecno trajalo.
        Moj savjet ti je da ides na dijetu radije nest ranije ali s manjim i umjerenijim deficitom ukoliko se zelis "ocuvat"
        MYPROTEIN

        Comment

        Working...
        X