Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fakat: Žene ne vole klasičnu BB građu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

    Hoćete žensko stajalište, objektivno? Nabacite koju sliku klasične BB građe, pa ću vam reći..

    P.s. Ako pod tim mislite na nešto tipa Ronnie Coleman, onda je odgovor - ne..
    NHF, just saying..
    Last edited by gavranka; 06-04-13, 13:15.
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • #17
      Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

      Originally posted by Dida View Post
      "Cure" možda vole nekakve phaggy tipove, ali prave žene koje su prošle onu dječačku fazu itekako vole i cijene nabildanog muškarca. Iako će možda, kad ih pitaš, reći: "Neeee, ne sviđaju mi se nabildani likovi", u stvarnosti će se prije okrenuti za nekim tko izgleda kao stroj nego za nekim tko izgleda kao lik iz teen filma.
      ^^ovo

      ne znaju ni same sta hoce, jedno pricaju a drugo zele
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

        Originally posted by gavranka View Post
        Hoćete žensko stajalište, objektivno? Nabacite koju sliku klasične BB građe, pa ću vam reći..

        P.s. Ako pod tim mislite na nešto tipa Ronnie Coleman, onda je odgovor, ne..
        IMG_7212.jpg

        Možda u mrvicu manjoj mjeri bi odgovaralo tvom ukusu?

        Comment


        • #19
          Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

          Originally posted by gavranka View Post
          Hoćete žensko stajalište, objektivno? Nabacite koju sliku klasične BB građe, pa ću vam reći..

          P.s. Ako pod tim mislite na nešto tipa Ronnie Coleman, onda je odgovor - ne..
          NHF, just saying..

          da li si vidjela i jednog forumasa kod kojeg te je ''before'' slika privlacila vise nego 'after' ??

          ako je, jel' to manje od 2% likova ?
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

            evo da pridodam,recimo nešto ovako?
            Originally posted by TripleZ View Post

            Comment


            • #21
              Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

              Originally posted by WTF View Post
              [ATTACH=CONFIG]14890[/ATTACH]

              Možda u mrvicu manjoj mjeri bi odgovaralo tvom ukusu?
              Prvo, ne pričamo o meni jer to nema smisla, već je to mišljenje otprilike 80% žena (ne djevojčica), a onih ostalih 20% laže (vole i one to, ali nikada neće priznati, u razloge neću ulaziti jer je to prekomplicirano, ipak smo mi žene )

              Odgovor: BINGO! Znači, mrvicu manje...

              Originally posted by T.A.T.A. View Post
              evo da pridodam,recimo nešto ovako?
              Kao što sam rekla već gore, ipak nešto manje..

              Originally posted by TripleZ View Post
              da li si vidjela i jednog forumasa kod kojeg te je ''before'' slika privlacila vise nego 'after' ??

              ako je, jel' to manje od 2% likova ?
              Naravno da ne, ali ne kužim svrhu ovog pitanja..vjerojatno zbog Ronniea ..htio si reći da to ionako nitko neće postići? shvaćam ja to, ali ne pričamo ovdje o tome, samo vam dajem neke smjernice...to je bilo vezano za samo pitanje- klasična BB građa jer ne znam na što se to mislilo..
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • #22
                Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                E pa ljudi moje iskustvo se uopste ne slaze sa vama. Sve dobre ribe koje znam, ukljucujuci i moju zensku, vole ono sto sam naveo. Doduse, znam i nekoliko njih, koje vole ogromne tipove. Medjutim procentualno je to jako malo.. Mene licno moja cura preklinje da ne postanem ogroman, a ona ne zna da ja se namucim 100g misica da nabacim haha

                Comment


                • #23
                  Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                  Originally posted by gymobsessed View Post
                  E pa ljudi moje iskustvo se uopste ne slaze sa vama. Sve dobre ribe koje znam, ukljucujuci i moju zensku, vole ono sto sam naveo. Doduse, znam i nekoliko njih, koje vole ogromne tipove. Medjutim procentualno je to jako malo.. Mene licno moja cura preklinje da ne postanem ogroman, a ona ne zna da ja se namucim 100g misica da nabacim haha
                  Što je to točno ogromno, nabaci koju sliku..
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #24
                    Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                    Ne ću lagati, krenuo sam u teretanu da bi ostavio drugi dojam na sve (a tako i na sebe). Jer živimo u takvom društvu gdje te ljudi prvo slušaju na oči, (koliko god bili liberalni, realni, ne licemjerni i jednaki prema svima, lažete sebe, neki više neki manje, i vi se sigurno ponekad uhvatite da bespomoćno obračate pažnju na nekog utreniranog tipa (životinju) ili curu s savršenim omjerom struka i bokova (čak i sise) u kombinaciji s lijepim očima i osmijehom.. slušate ih unatoč ne baš pametnim stvarima koje pričaju, gdje bi pored jednog mršavog riđokosog i pjegavog tipa ili cure samo prošli, kao pored onih "dosadnih" studenata koji dijele letke na glavnom kolodvoru!.....) i žalosno, ali tako je.

                    Pa jbmu mater onda, ako je tako, idemo im prvo udovoljiti tim očima, pa ćemo lako dalje....
                    Zvuči vrlo papučarski udovoljavati drugima, but on the bright side, ti si se tim jednim potezom olakšao mnogih drugih tereta i sizifovih poslova za koje bi se inače morao potrgati da bi opće došao na nulu. I s te nule je onda stvarno lakše krenuti dalje!
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #25
                      Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                      Gavranka ako malo manje onda je ovo to http://www.google.hr/imgres?um=1&hl=...2&tx=130&ty=98 makar lika faking ne volim ali to bi onda bilo to,a i daj svoje mišljenje ne 80% jer iznenadila bi se koliko ženski vole nabildane prebildane svakakve,tako da geneeralno nemožemo pričati!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        Ne ću lagati, krenuo sam u teretanu da bi ostavio drugi dojam na sve (a tako i na sebe). Jer živimo u takvom društvu gdje te ljudi prvo slušaju na oči, (koliko god bili liberalni, realni, ne licemjerni i jednaki prema svima, lažete sebe, neki više neki manje, i vi se sigurno ponekad uhvatite da bespomoćno obračate pažnju na nekog utreniranog tipa (životinju) ili curu s savršenim omjerom struka i bokova (čak i sise) u kombinaciji s lijepim očima i osmijehom.. slušate ih unatoč ne baš pametnim stvarima koje pričaju, gdje bi pored jednog mršavog riđokosog i pjegavog tipa ili cure samo prošli, kao pored onih "dosadnih" studenata koji dijele letke na glavnom kolodvoru!.....) i žalosno, ali tako je.

                        Pa jbmu mater onda, ako je tako, idemo im prvo udovoljiti tim očima, pa ćemo lako dalje....
                        Zvuči vrlo papučarski udovoljavati drugima, but on the bright side, ti si se tim jednim potezom olakšao mnogih drugih tereta i sizifovih poslova za koje bi se inače morao potrgati da bi opće došao na nulu. I s te nule je onda stvarno lakše krenuti dalje!
                        Upravo tako,slažem se sa svakom riječi,masu puta sam pričao sa ženskama i govore da njima nije toliko bitno izgled kad vide muškarca nego kakav je,osobine i to.E onda im obavezno kažem da ne seru,i nabijem ih na onu stvar,pa ih pitam šta recimo ne prilaze muškarcima koji su retardi(tu mislim prave retarde)i one poremečene jer su oni garant i iz vlastitog iskustva stvarno duše od čovjeka i mogu nam biti primjer (bar one koje sam ja upoznao takve),ili šta nekog debelog lika koji izgleda sav smiješan zašto njega neče,a može dečko biti predobar i imati super osobine.E onda zašute sa tim spikama.Svi smo mi vizualna bića i okolinu promatramo vidom,za oko nam upadaju lijepe stvari tako i muškarcima i ženama.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                          18013_10151440500407605_361796910_n.png



                          pa normalno je da će se i muško i žensko okrenut za dobro građenim suprotnim spolom (neki i za istim, al nećemo sad o tome)
                          prvi dojam je itekako bitan, a pod to ulazi vanjština, a ako se poslije razočaraš, jbg. drugi put pametnije

                          moja cura je u početku govorila da sam ja njoj dobar, da ne želi da se previše nabildam, i takve stvari, al sam joj lijepo objasnio sve, i shvatila je! a sad i ona vježba, ne kardija samo i te stvari, nego baš vježba, zadovoljna ona, zadovoljan ja

                          nekad ju zezam da mi opipa bicu, i drago joj je da imam pristojnu ruku, volim moj biceps, takoreći. Trbušnjake još nemam, al valjda ću ih imat, a znam da joj ni oni neće bit mrski, iako kaže da njoj to nije nešto posebno..
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                            Zavisi šta podrazumjevaš pod bb građom.

                            Klasična bb građa, ili kakvi su danas na mr o. nije "prirodna", očito je "neprirodna" hahaha i normalno je da to ljudskom oku nije privlačno.

                            Ali svaka žena koja kaže da joj se ne sviđaju tijela Zyzza, Lazara, Grega Plitta, Jeff Seida i sl. LAŽE.

                            To bi bilo isto ko da bi neki muškarac reko da mu se ne sviđa dupe Kim Kardashian šansa 1:1 000 000 000 000

                            Comment


                            • #29
                              Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                              Originally posted by diinnoo View Post
                              Zavisi šta podrazumjevaš pod bb građom.

                              Klasična bb građa, ili kakvi su danas na mr o. nije "prirodna", očito je "neprirodna" hahaha i normalno je da to ljudskom oku nije privlačno.

                              Ali svaka žena koja kaže da joj se ne sviđaju tijela Zyzza, Lazara, Grega Plitta, Jeff Seida i sl. LAŽE.

                              To bi bilo isto ko da bi neki muškarac reko da mu se ne sviđa dupe Kim Kardashian šansa 1:1 000 000 000 000
                              Ajde, tu se bar slažem s tobom...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                                Ima preveliko dupe :P

                                Comment

                                Working...
                                X