Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fakat: Žene ne vole klasičnu BB građu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fakat: Žene ne vole klasičnu BB građu

    Da se razumijemo, ja se ne bavim bb iskljucivo da bih se dopao ljepsem polu. Medjutim, veliki dio mene zeli da bude dopadljiv suprotnom polu (Bogu hvala da je suprotan haha). Isto tako, ne zelim doci u situaciju da budem toliko veliki da se ribe gade na to (iako je do toga skoro nemoguce doci, mada ne i iz pomoc tih primamljivih aas).

    Ok, sta vi decki zelite postici? Biti ogromni, kao profesionalni bbilderi? Jel to neki vas cilj?

    Ja sam iz razgovora sa dosta cura shvatio da samo njih cirka 5% ustvari vole tjelesi e. Vecinu njih privlaci normalna velicina i definicija. Moj lican cilj je oblikovan sredinom (ne zelim biti van norme) i mojim licnim ciljevima. Znaci ja zelim doci do nekih 85 kg 7% bf i bio bih super happy. Sad sam na 82 kg, oko 9% bf, 179 cm.

  • #2
    Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

    meni je primarni cilj bit zdrav i u formi...deda i stari imaju problema sa dijabetesom,kao i pokojna baba, a stara ima povisenu masnocu u krvi...jedanput sam negdje cuo kako bi to moglo bit nasljedno, sto mi je bio dovoljan motiv da krenem sa zdravom prehranom i ovakvim nacinom zivota...
    trenutno se ne mislim profesionalno bavit bb-om, ali tek sam prije 7mj. krenuo sa liftanjem i nikad neznas sta te moze udarit glavu za sad samo zelim bit zadovoljan sa svojim tijelom,a za to imam posla sljedecih 3-4 godina...sto se cura tice, trenutno sam u sretnoj vezi s tvrdoglavom curom kojoj se nemoze dokazati da nece postati muskobanjasta od malo tegova,nego se drzi samo orbitreka i bicikla
    ...i jos mislim kako je ovaj naslov teme potpuno nepotreban...velika vecina bodibildera su u vezi,ozenjeni i mislim da privlace gro zena...siguran sam da im se vise svidaju ogromni misicavi muskarci,nego neka ogromna krmat koja si od sala nevide pisu ili neke tetkice od 50kg

    Comment


    • #3
      Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

      Meni je cilj vidjeti sto mogu uciniti sa tijelom tj. koje su moje granice. Znam da me ceka puno godina odricanja ali eto to je moja odluka,
      slažem se sa toroopom zene bi prije htjele vidjet misicavog muskarca nego anoreksicnu pi*ku ili krme koje se ne moze pomaknut
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

        Neki dan ja u teretani i odmaram između serija i sad neka ženska ide raditi biceps,i uzme bučice od 2,5 kile i kaže svojoj prijateljici s kojom je radila "neželim imati prevelike ruke ko neke" na too sam joj dobacio da da se ne brine da neće baš tako brzo ubildati ruke,a ona meni hoće hoće.

        Comment


        • #5
          Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

          Ma ne daj Boze vidjet curu kako dize utege,ove kardio cure cim pomisle na uteg odmah se nabildaju..pa idu na traku odmah izgubiti te silne misice hahah x)
          Goal: to become a legit reason to widen doorways.

          Comment


          • #6
            Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

            "Cure" možda vole nekakve phaggy tipove, ali prave žene koje su prošle onu dječačku fazu itekako vole i cijene nabildanog muškarca. Iako će možda, kad ih pitaš, reći: "Neeee, ne sviđaju mi se nabildani likovi", u stvarnosti će se prije okrenuti za nekim tko izgleda kao stroj nego za nekim tko izgleda kao lik iz teen filma.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #7
              Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

              ma jos je ok dok su to cure...neki dan ja radim mrtvo i kad zavrsim dode meni neki novi frajer oko 20god., otprilike 180cm,70kg i zamoli me da mu pokazem par vjezbi...ja pristanem,i tako izgubim nekih 10-15min pokazivajuci mu par vjezbi da bi mi na kraju reko, znas ja ne zelim previse bildat,meni treba samo definicija i ode na traku... tako sam bio zivcan nakon toga da sam doslovno ubio leda i imo trening ko nikad prike

              Comment


              • #8
                Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                Pa slicno je kod oba spola. Velika vecina nas ce izjavit da nam je vazna osobnost i inteligencija kod suprotnog spola a sta zapravo gledamo? Sise. I to je to.

                Comment


                • #9
                  Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Pa slicno je kod oba spola. Velika vecina nas ce izjavit da nam je vazna osobnost i inteligencija kod suprotnog spola a sta zapravo gledamo? Sise. I to je to.
                  Ili još preciznije, kad pitaš muške trebaju li cure ići u teretanu isto ćeš dobiti retardirane odgovore: "Neee, fuuuj, nabildane žene, odvratno...", a onda im pokažeš sliku od npr. L.M. Prestin i reakcija je: "Bruuutalna ženska, savršena...". A koji k... mislite da ona radi? Sjedi doma i vegetira?!
                  Tak da po tom pitanju muški nisu puno "gluplji" od ženska.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #10
                    Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                    ja da vam budem iskren krenuo sam u teretanu islkljucivo da bolje izgledam za druge,ali to se nakon par mjeseci promijenilo i idem isljucivo radi sebe,a dokaz tome j da sam odje.bao i curu i neidem uopce vani jer nezelim da mi ista ometa na mom jakooo jako dugom putu bb-a,meni je bitno da ja sebe pogledam u ogledalo kazem bravo,dobro je to,ali mozes ti to puno bolje.ja npt sebi postavim malo manje ciljeve i onda kd dodem do njega onda si postavim drugi i tako stalno,jer kad bi odma pucao na visoko odma ti je psihicki malo teze,ali uvjek mi je ono u glavi a neka bude i vama.SVAKOG DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VISE NAPREDUJEM

                    Comment


                    • #11
                      Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Pa slicno je kod oba spola. Velika vecina nas ce izjavit da nam je vazna osobnost i inteligencija kod suprotnog spola a sta zapravo gledamo? Sise. I to je to.
                      Kažeš samo sise gledaš? Ajde super, eto ti ih...

                      69468_638959002786029_1973697704_n.jpg

                      Comment


                      • #12
                        Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                        Ja sam odmah postavio cilj poprilicno visok i lagano putujem. Ženu nisam od.jebao hehe ali sam ju naucio da poštiva moj režim i da kuhinju prilagodi meni ( lakše je jer i sama trenira ).
                        Vanka ionako ne izlazim a sve ovo skupa radim da sebi dokažem da mogu, da skupim iskustvo jer je ovo prezanimljivo i na posljetku ono najbitnije; da dobro izgledam sebi a bogami i suprotnom spolu. Isto je lijepo kad vidis da te žene mjere ( zaj.ebi da nije )....

                        Comment


                        • #13
                          Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                          Ja sam krenuo u teretanu zbog fizičkog izgleda ponajviše. Međutim, onda je to postalo upoznavanje samog sebe, popravljanje svojih slabosti (ne toliko fizičkih nego onih mentalnih, jednostavno nema nemogu...) a i osjećam se genijalno. Da ne govorim kako se ispucam u teretani i to mi itekako pomaže u učenju i izgradnji sebe kao stabilne osobe.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                            ma nebi ni ja odj.ebao curu da je ona postivala ovo cim se bavim,hocu reci jedino me moja rodbina bliza razumije i to ne cijela,istina ljepo je kad te odmjeri ali to nije glavni faktor za vjezbanje ni meni ni tebi to sam htio reci .

                            Comment


                            • #15
                              Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

                              Originally posted by mate31 View Post
                              ja da vam budem iskren krenuo sam u teretanu islkljucivo da bolje izgledam za druge,ali to se nakon par mjeseci promijenilo i idem isljucivo radi sebe,a dokaz tome j da sam odje.bao i curu i neidem uopce vani jer nezelim da mi ista ometa na mom jakooo jako dugom putu bb-a,meni je bitno da ja sebe pogledam u ogledalo kazem bravo,dobro je to,ali mozes ti to puno bolje.ja npt sebi postavim malo manje ciljeve i onda kd dodem do njega onda si postavim drugi i tako stalno,jer kad bi odma pucao na visoko odma ti je psihicki malo teze,ali uvjek mi je ono u glavi a neka bude i vama.SVAKOG DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VISE NAPREDUJEM
                              haha i ja isto...nisam bas pri pri parama pa se mora birat

                              Comment

                              Working...
                              X