Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fakat: Žene ne vole klasičnu BB građu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

    znači od jučer si na maintenance-u da ne pokvariš
    Znoj štedi krv

    Comment


    • Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

      Originally posted by kingpin View Post
      znači od jučer si na maintenance-u da ne pokvariš
      treba jos gore ima vise zena, nije slavonka jedina
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

        heheh...ja ne volim pretjerano izdefinirano tijelo... ono, mišići - da, široka ramena - yes, please... ali da to sve u svemu liči na nešto
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

          Originally posted by T.A.T.A. View Post
          Nabijem joj ove uggsice,kak ženske nekuže da je to ružnooooo.
          A vidi iza nje u regalu štikle stoje!!
          Originally posted by Archiv3r View Post
          meni je to ok, lijepo mi je za vidjet. shoxe su mi malo ruzne, obicne patike/starke su mi bolje
          Originally posted by WTF View Post
          Moze i uggs i shox i starke i japanke...
          ALI....
          Kad na zenskoj vidim BALERINKE doslovno mi se sere na nju da je naznam kako zgodna i lijepa....
          Originally posted by redthunder View Post
          Meni je najljepse zensko vidit u starkama ili bikama
          Originally posted by TripleZ View Post
          ja volim ljeto zbog stikli, kratkih topica i uskih helanki...
          Originally posted by WTF View Post
          Ja volim žene u sportskom izdanju. Fina uska trenerka, sportske tenisice i neka fina sportska majica i ako moze sto manje sminke... Dakle, sto jednostavnije to bolje...Ako je u trenerci guza na mjestu onda je to to.
          Originally posted by domagoj View Post
          djevojke u ljetnim haljinama volimmmmmm
          a i u trenirci, tajicama, hlačama, šorcevi mi nisu nešto, ovisi kakav je...
          ako je tijelo na mjestu, ono, da se ima za šta uhvatit, al da ni ne ljulja previše, sve prolazi
          mogu i ugsice proć, i tenisice, plitke, duboke, svejedno, samo da su neke "normalne", baletanke mi nisu nešto
          ali štikle rulz, al ne mora ih sad nosit po cijeli dan, dosta samo da se prošeta ispred mene u stanu
          Originally posted by TripleZ View Post
          ne dozvolite da vas zene zavaravaju, samo trenerka je pravi test za guzu..
          Originally posted by domagoj View Post
          trebalo bi temu otvorit s ovakvim razmišljanjima, i ženama bi lakše bilo onda
          A-HA da... samo još i 1000 mišljenja trebamo različitih, pa ćemo ZNATI, how yes no

          umjesto da ste sve sveli da je žena najbolja kad nema NIŠTA, vi tu ko modni mački ccc razočarana sam
          toliko o testosteronu ovdje!!!!



          p.s. i trenirkama se može manipulirati, bez brige

          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

          Comment


          • Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

            Originally posted by vea View Post
            umjesto da ste sve sveli da je žena najbolja kad nema NIŠTA, vi tu ko modni mački ccc razočarana sam
            toliko o testosteronu ovdje!!!!
            Ja ne volim kad nema ništa. Nije zanimljivo. Volim kad ja odradim posao skidanja...

            Comment


            • Re: Fakat: Zene ne vole klasicnu bb gradju

              Cemu skromnost tolika ljudi,iskreno,meni je najbolja moja gradja, steta sto nece mi bit dovoljno srezan six pack za 1 maj na jezeru

              A sto se tice zenskih, njih nikako ne treba u isti kos sa muskarcima stavljat, dok mi se polomismo u muskom salonu ljepote (gym-u) da bi izgledali pristojno , te hrana , te odricanja, one samo ne moraju puno da jedu, nekad dodju u teretanu malo otrce na traci , pisaju naftu nedaju gledat u sebe, i tako,

              Ovim putem mogu samo reci da ce, samo oni koji su losiji od vas,naci neki prigovor i manu vam,al otom potom,

              I ove godine hapšenje masovno na moru ce da bude, summer in montenegro


              btw. A sta zene vole, pa taj se nije rodio koji je zenama ugodio, budite zahvalne sto imate takve muskarce, koji su uvjek spremni da vas nosaju po kuci
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • Jedan lik koji je kao na defki i ima 180 cm i 73 kg me uvjerava da trebe vole takve likove poput njega od 70-75 kg a ne one sa mišićnom masom 90-100 kg...ja mislim da lik kenja i da žene puno više privlače krupni i kršni likovi nego oni mršavci . Znam po sebi jer dok sam imao 75 kg govorile su mi da sam premršav,preslab i ko baklar...a sad kad sam nabio 15-ak kg mišića i došao do 90 kg e sad me Bogami gledaju i hvale, kažu sad si zgodniji nego prije...itd itd . Kakva su vaša iskustva po tom pitanju ? Šta mislite masa ili definicija ?

                Comment


                • Koja je svrha ove teme? Curama je izgled zadnji na listi onoga što traže kod dečka.

                  Comment


                  • Omg je li ovo forum za bodybuilding ili neki forum za zavodjenje cura i sta se njima svidja.

                    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment


                    • O ovome smo već pisali pa sam spojio teme.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment

                      Working...
                      X